Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime borisk ums  (pregledi profila: 3366 puta)
Profil
Ime: borisk ums
ConQUIZtador Ime: abcdefg
Poruke: 422 (0.075 po danu)
Pozicija: Udaljen sa foruma
Datum registracije: 05. Nov 2008, 19:42:19
Poslednja poseta: 25. Apr 2011, 18:59:52
Ukupno online: 6 dana, 18 sati i 23 min.
Godine: 32 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 19. Jan 1992. Capricorn
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi: U vezi
Trazi:
Veze: Prijateljstvo
Visina: 178 cm
Tezina: 56 kg
Zanimanje: glumac, foto model, prof novinar
Zaposlenje: Honorarno zaposlen
Obrazovanje: Srednja skola
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Crna
Boja očiju: Crne
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Čuvaj svoje prijatelje i prepoznaj one koji to nisu!
Ono što ne volim, izbegavam ili se sa njim suočavam. Ono što volim, posedujem ili mu se predajem. Ne volim loš ukus. Ne volim glupake, zatucane i ograničene ljude. Od glupih ljudi jedino mi više idu na živce glupi ljudi sa inicijativom. Ne volim jednodimenzionalnost. Ne volim nepoštenje. Ne volim one koji mi rade iza leđa. Ne volim slabe ljude. Ne volim kukavice. Ne volim izdaju među prijateljima. Ne volim izdaju među ljubavnicima. Ne volim smarače na netu. Ne volim smarače generalno. Volim dobru muziku. Volim eksperimentisanje, u svakom kontekstu. Volim prirodu. Volim ljude progresivnih razmišljanja. Volim poštene ljude. Volim iskrene ljude. I volim da ih testiram. Volim polemisanje i rasprave. Zbog toga, volim dobre sagovornike. Volim da pišem. Kratke forme, uglavnom. Nikada nisam potpuno zadovoljan napisanim. Volim da baratam rečima. Volim da ih premećem rekonstruišem, redefinišem i manipulišem njima. Volim da putujem. Volim da vozim bajs. Volim jutro. Volim noć. Volim nebo. Volim oluje. Volim svet koji sam kreirao za sebe. Volim i one koji uspeju da u njega uđu.
Komentari
(5)
ObBbBBbBbbBbBRrRrRrrRrIIiIiiIS sSssIiIii meeeeee :***
13. Dec 2010, 15:29:15  
Hahahaha ne mogu da verujem da me imas jos uvek na listi ovde : ))) Pa gde je Boriskoooooooooo,nema te nesto!!! :***
12. Dec 2010, 11:08:09  
Borise znaš li jeli ovo zaista Mirka Vasiljević na slici  ???

Mirka Vasiljević
19. Feb 2010, 19:06:03  
TI CES UVEK BITI ONO STO BIO SI, TI SI BORISE GEJKO TO CES I OSTATI !!!
26. Okt 2009, 18:16:32  
Caos Smiley
Sta se radi?
Znas ko je? Smiley)
30. Jun 2009, 08:23:18  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.