Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime valiantzs  (pregledi profila: 1938 puta)
Profil
Ime: valiantzs
Poruke: 21 (0.003 po danu)
Pozicija: Clan u razvoju
Datum registracije: 26. Dec 2004, 22:11:17
Poslednja poseta: 26. Feb 2018, 15:37:28
Ukupno online: 13 dana, 20 sati i 22 min.
Godine: 47 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 15. Apr 1976. Aries
Telefon: Nokia 6600
Lokacija: Verona - Bela Crkva
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst: I'm a macho man......
Status u vezi: Nisam u vezi
Trazi: Zensko
Veze: Duga veza
Visina: 178 cm
Tezina: 60 kg
Zanimanje:
Zaposlenje: Honorarno zaposlen
Obrazovanje: Diploma vise skole
Oblik tela: Srednje
Boja kose: Tamno braon
Boja očiju: Zelene
Cigarete: Povremeno
Alkohol: U drustvu
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Komentari
(3)
Pozdrav prijatelju ja sam Ljuta papricica777 Smiley Zanima me da li jos imas knjigu " Zavodjenje -  kako da zavedemo devojke " Situacija je postala napeta necu da budem zajeban j***c samo da probam da savladam jednu malu Smile
Oko detalja "primo-predaje" se dogovorimo nije problem Ako ovo vidis i budes voljan voleo bi da me kontaktiras na moj profi Ljuta papricica777 ili na mail Lukacevic14@rocketmail.com
Pozdrav
15. Maj 2012, 14:31:52  
da li bi hteo da mi posaljes linkove za knjigu kako da zavedemo devojke?
22. Avg 2009, 05:17:54  
izvini video sam da imas knjigu kako da zavedemo devojke.imam i ja neki zip ali tarzi sifru.odmah da ti kazem da password nije zavodjenje.pa ako mozes da mi ostavis password ovde ili jos bolje da mi posaljes knjigu na mail.
mail mi je goxy1@live.de | moze i preko msn-a posto je lakse za prenos.ako tebi treba nesto reci pa da se dogovorimo.hvala unapred.poz
28. Jun 2009, 08:25:11  


Ukupno prijatelja: 6
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.