Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Igor90000  (pregledi profila: 4569 puta)
Profil
Ime: Igor90000
Poruke: 1530 (0.269 po danu)
Pozicija: Udaljen sa foruma
Datum registracije: 04. Okt 2008, 17:16:02
Poslednja poseta: 15. Mar 2009, 17:35:50
Ukupno online: 14 dana, 9 sati i 58 min.
Godine: 34 Pol: Muškarac
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: Samsung SGH-E250
Lokacija: Republika Srpska Republika Srpska
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk: zoli te ga muslimani
Skype: ORTHODOX 4EVER
E-mail: Sakriven
Sajt: SPC
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lud,voli zajebavati turke,hrvate,i ostalu bagru,voli vizantiju,mrzi tursku,ne voli amere,voli braću ruse i grke,kad popije priča viceve,zajebava buraza(Sasaborg) do ludila,prebio bi većinu moderatora,zatvorio bi sve iz bureka u logor,volim Prodigy,govori 5 jezika,ima tuki 33 cm,:)
Lični tekst: Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!
Status u vezi: U braku
Trazi: Par
Veze:
Visina: 180 cm
Tezina: 75 kg
Zanimanje: Učenik,sportista
Zaposlenje: Nezaposlen
Obrazovanje: Srednja skola
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Crna
Boja očiju:
Cigarete: Nepusac
Alkohol: U drustvu
Narkotici: Da - Povremeno
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Komentari
(11)
Ovakvog čoveka ste ubili,zlikovci.
08. Mar 2009, 14:59:45  
Luki sb ima da puknes ko sto niko nije picko smrdljiva mala usljiva sta si se ti dosao nasladjivati majmuneeee
Moj si od  sad .!!!!!
08. Mar 2009, 11:36:26  
Sta je bre puko si ko!!!!
08. Mar 2009, 08:21:04  
sto li su te sada banovali? a ovakvim stokama dozvoljavaju da opstaju http://forum.burek.com/index.php/topic,408216.0.html?language=english;language=serbian
08. Mar 2009, 02:39:35  
Smile
08. Mar 2009, 00:26:08  
Његова светост Патријарх српски Господин Павле: ''Радије и нестати као људи, него опстати као нељуди; за нас другог избора нема.''

ATEISTI ČUVAJTE LEĐA,KATOLICI ČUVAJTE PAPU,ISLAMISTI A VAMA PORUČUJEM JEBA.. VAM I OCA I MAJKU
01. Mar 2009, 19:28:03  
Igore stavi me za prijatelja , naredjujem ti :-)   :-)  :-)
01. Mar 2009, 10:15:18  
Dragi prijatelju, U jednoj temi ovde na forumu si mi simbolicno poklonio Bibliju te zelim ovim putem da ti se zahvalim jer si mi stvarno ulepsao dan jer neznam koliko sam primeraka Biblije kupovao u Manastiru Ravanica i poklanjao svojim prijateljima. Svojim poklonima su ucinio da se zahvaljujuci tebi podsetim na neke prijatelje i na neka davna vremena i kao sto rece pesnik... Secam se prijatelja i nasih starih tema, neki su otisli dalje a nekih vise nema...
Neka ti je Bog napomoc na tvom zivotnom putu i neka ti njegova dobrota osvetli put kada je tama...

Puno pozdrava

Dimitrije
27. Feb 2009, 12:20:23  
ma da uvek mene banuju kada ja uvredim nekoga a kada mene neko uvredi onda ništa,ma da moderatori sila svetska
20. Feb 2009, 22:50:32  
Vaskrs'o i ti... Smile
20. Feb 2009, 20:28:23  
2


Ukupno prijatelja: 3
Omiljene teme
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.