Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime @Barbika@  (pregledi profila: 13171 puta)
Profil
Ime: @Barbika@
ConQUIZtador Ime: Lutkica
Poruke: 5530 (0.965 po danu)
Pozicija: Prijatelj foruma
Datum registracije: 18. Avg 2008, 13:27:09
Poslednja poseta: 10. Feb 2012, 16:20:51
Ukupno online: 30 dana, 8 sati i 2 min.
Godine: 34 Pol: Žena
Datum rođenja: 15. Jun 1989. Gemini
Telefon: Nokia N95 8GB
Lokacija: Medju oblacima
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Ako me ikad budes izgubio potrazi me u vrtlogu vremena,jer sam se verovatno tamo izgubila trazeci tebe!!!!!!!!!!
Lični tekst: useli se u moje srce,necu ti naplacivati kiriju...
Status u vezi: U braku
Trazi: Musko
Veze: Prijateljstvo
Visina: 162 cm
Tezina: 55 kg
Zanimanje: Dosadjivanje drugima
Zaposlenje: Nezaposlen
Obrazovanje: Srednja skola
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Plava
Boja očiju: Plave
Cigarete: Nepusac
Alkohol: U drustvu
Narkotici: Ne, za razliku od drustva
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
ako voleti znaci ziveti...onda voleti tebe znaci ziveti vecno....

Komentari
(30)
Sličke su ti super.
08. Mar 2009, 22:51:51  
Bas ste medeni na slikama  Smile
04. Mar 2009, 10:57:38  
Lepo je znati da postojis u mom zivotu...nije bitno ni koliko, ni otkad, ni zasto...lijepo je otvoriti oci i jednostavno znati da si blizu...
28. Feb 2009, 20:32:34  
Ma nista tax Smiley
27. Feb 2009, 08:08:14  
Hvala za Add Smiley
26. Feb 2009, 18:08:30  
A to mi je haljinica,samo se ne vidi...
malo bolje mora da se pogleda..  Smiley
25. Feb 2009, 23:39:48  
lepa ti je i majcica!
25. Feb 2009, 23:37:35  
hvala Smiley
25. Feb 2009, 21:57:09  
Lepe su ti kikice!
25. Feb 2009, 14:10:23  

Ne zelim te izgubiti, ne zelim te povrediti, zelim te samo voleti, uz tebe biti i dugo te ljubiti...Mislim da vec znas, koliko te volim koliko mi znacis, koliko te zelim i trebam....Postao si moja nasusna potreba u zivotu, jer zivot moj bio bi prazan bez tebe....Moji koraci bi pusto odjekivali ulicama, kad ih ne bi pratili tvoji....Moje bi usne svele poput ruze na mrazu, kad ih tvoje ne bi dotakle, a moje oci izgubile sjaj kad ne bi videle tebe....Postala bi gluva za sve zvuke jer ne bi mogla cuti tvoj glas, postala bi nema jer ne bih imala sta reci...Sve bi izgubilo smisao, i zivot i nada i sutra...Mogla bi tada zasigurno otici u pustinju, ili na neku planinu, gde vise ne bi nista bilo bitno....Pored mene bi se sporo vukli dani a ja bi se lagano gasila kao dogorela sveca.....Na kraju bi samo ostao trag da sam nekad bila tu....Zato cu se za tvoju ljubav boriti, ali za nju nikad necu moliti....Pobedit cu sve. cak i samu sebe ako bude trebalo, jer sve na svetu znam da tebe nije vredno....Dugo sam te cekala i ti to znas, jer neku noc sam ti rekla da si srusio moja verovanja, moj princ na belom konju se ipak pojavio....Do tebe sam uvek govorila da su to bajke, da se to ne desava, ali ipak desava se....Meni se desilo i to je predivan osecaj....Ti si poput carobnjaka sve preokrenuo, jutra su zamirisala, dani su prelepi a noci su posute hiljadama zvezda....Osecam svakom zilicom tebe u sebi, ponekad imam osecaj da umesto svog srca zapravo imam tvoje u grudima....
24. Feb 2009, 19:55:16  
1 2


Ukupno prijatelja: 48
Omiljene teme
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.