Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Nikola Stankovic  (pregledi profila: 3089 puta)
Profil
Ime: Nikola Stankovic
ConQUIZtador Ime: NikolaBlog
Poruke: 39 (0.007 po danu)
Pozicija: Clan u razvoju
Datum registracije: 07. Jun 2008, 19:09:41
Poslednja poseta: 17. Feb 2024, 06:26:35
Ukupno online: 4 dana, 1 sati i 56 min.
Godine: 29 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 11. Avg 1994. Leo
Telefon: VIP Vodafone 555
Lokacija: Beograd,Kaludjerica Beograd,Kaludjerica
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje: Web dizajn, graficki dizajn, odrzavanje servera
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose: Crna
Boja očiju: Plave
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Komentari
(12)
Što se radija tiče u gužvi sam pa ne stižem da sve to realizujem,ali sam kupio miksetu i mikrofon,pa čekam priliku da krenem s tim.

Nego,kako ti stojiš sa poznavanjem pripreme za štampu ? Potrebna mi je hitno priprema za neki časopis,pa ne znam ko bi mogao to da mi završi,ali mi se ne daju silne pare za to kao što traže neke firme.Ili ako ti znaš nekoga ko bi mogao to da mi odradi,platio bih naravno.Inače ništa nije komplikovano,uglavnom tekst i po koja sličica na strani.

Pozdrav.

30. Jun 2010, 01:26:53  
Ne vec kada broj slusalaca predje 1000, on ti omoguci jos 1000 slusalaca besplatno. Si poceo sa radom?
16. Avg 2009, 01:47:06  
Znači,ako sam dobro razumeo,čim broj slušalaca predje 1.000,onda plaćam 80 EUR ?
13. Jul 2009, 12:32:22  
Pitao sam ja njega,da mi iskreno kaze koliko slusalaca moze precizno,a on mi je rekao da je limit na 1000,a cim dodjes do 1000 dodaje ti jos 1000 i tako stalno Wink
12. Jul 2009, 23:05:56  
Tako sam i mislio.64 je dovoljno kvalitetan.Što se tiče streaming-a,naravno,uzeću ono što si mi ti preporučio,jer nigde još nisam pronašao ni približnu cenu.Prosto se pitam kako im se isplati da za 40 EUR. nude neograničen broj slušalaca... Pozz
12. Jul 2009, 16:03:51  
64 Wink i nikome nece da secka Wink jer ako uzmes 128 seckace jer ce neki slusati radio dok skidaju nesto sa neta i surfuju na netu Wink pozz Gde ces da uzimas streaming? El kod onog sto sam ti preporucio ili?
11. Jul 2009, 19:25:32  
Nisam još.Dobio sam ponudu od nekih ljudi da mi za 150 EUR urade dosta kvalitetan sajt,pa idem u ponedeljak ili utorak da se dogovorimo.Nego,što se tiče streaminga šta misliš koji je bitrate najbolje da uzmem : 64 ili 128 kbps. ? Svestan sam da ovaj drugi daje kvalitetniji zvuk,ali opet ne znam da li svi imaju toliko dobru vezu,da ne dodju u situaciju da im radio secka.

Pozz
11. Jul 2009, 11:53:57  
Tih 40 EUR je prosto džabe za neograničen broj slušalaca.Jel ta cena podrazumeva bitrate od 128 kbps ??

Jel možeš da mi kažeš otprilike kako se kreću cene pravljenja veb sajta ... hteo bi da bude malo moderniji ...

Zarada mi nije važna,a eventualno bi možda i zakupio sms brojeve.Možeš da mi odgovoriš na top_face_1@hotmail.com ,da te ne gušim ovde.

Puno ti hvala !
01. Apr 2009, 17:54:52  
Ne treba ti mikseta...Ona vise sluzi za FM radio Wink Inace pogledaj http://www.radiopoljubac.net/index.php?option=com_content&view=article&id=611&Itemid=188 40e mesecno je neogranicen broj slusalaca.A sto se tice kvaliteta zvuka,uzmes lepo striming 128kbs i dobijes sjajan zvuk.
Inace,internet radio nije bas isplativ,jedino sto mozes da zaradis je putem sms servisa(muzicke zelje),a ovako nema zarade Wink
01. Apr 2009, 00:11:26  
Hvala ti puno na infu. Nego,jel si sto posto siguran da za internet radio ne treba mikseta.Ja bih da mi zvuk bude odličan (odnosno da ga slušaoci čuju u dobrom kvalitetu) Jel može to bez miksete ???

Inače,striming bi svakako zakupio,jer želim da otvorim ozbiljan internet radio,da me čuje dosta ljudi.

Pozz.
31. Mar 2009, 17:44:20  
2


Ukupno prijatelja: 2
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.