Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime _mACKICA_  (pregledi profila: 1047 puta)
Profil
Ime: _mackica_
Poruke: 260 (0.043 po danu)
Pozicija: Svakodnevni prolaznik
Datum registracije: 22. Sep 2007, 17:34:50
Poslednja poseta: 12. Jul 2008, 00:31:06
Ukupno online: 21 sati i 50 min.
Godine: 30 Pol: Žena
Datum rođenja: 21. Dec 1993. Sagittarius
Telefon: Samsung SGH - E570
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype: sandrica93
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Ovako....volim auta,opsjednuta sam njima....BMW na 1 mjestu :) Obozavam Cristiana Ronalda (Manchester United)! :) Slusam rock,pop-rock,love-metal & balade....jako osjecajna i emotivna....skoro emo kid :-P I'm always smiling (I lay) :) i tak na tu temu :))) bla bla bla bb
Lični tekst: I'm always smiling....:)))))
Status u vezi: U vezi
Trazi:
Veze: Dopisivanje
Visina: 166 cm
Tezina: 56 kg
Zanimanje: Gimnazijalka
Zaposlenje: Nezaposlen
Obrazovanje: Srednja skola
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Crna
Boja očiju: Braon
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Moja jedina zivotna greska jeste sto ljudima dopustam da mi se previse priblize i sto im vjerujem....to je dokaz moje naivnosti.....
Komentari
(0)
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.