Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime WickedlNl  (pregledi profila: 1479 puta)
Profil
Ime: WickedlNl
ConQUIZtador Ime: trujke
Poruke: 110 (0.016 po danu)
Pozicija: Ucesnik diskusija
Datum registracije: 22. Avg 2005, 04:49:02
Poslednja poseta: 19. Avg 2011, 20:18:49
Ukupno online: 2 dana, 2 sati i 11 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(6)
Zainteresovan sam za naocare,obavezno me zovi na 0631462441,da se dogovorimo kako i gde da se vidimo jer bih ipak hteo da ih probam pre kušpovine.Ja sam taksista tako da nije problem da se nadjemo gde god tebi odgovara.
Pozdrav,Goran
p.s.ili pisi na gor.pavl@sbb.rs
17. Maj 2010, 06:38:29  
e cao...nemam js pravo da saljem privatne poruke,pa valjda je ovo jedini nacin da te kontaktiram...da ,za sva 4 dana exita..aj javi se na mail ako se odlucis bickypa@yahoo.com
13. Maj 2010, 11:56:54  
eto super onda uzivaj u igri
28. Apr 2010, 19:32:30  
eto super onda uzivaj u igri
28. Apr 2010, 19:32:00  
uncharted nije prodat ali necu ga prodati za manje od 2000 , neverujem da ces naci jeftinije
28. Apr 2010, 15:04:57  
Zainteresovan sam za naocare. Reci mi samo koja im je sirina tj da li su siri ili uzi model, i koja je poslednja cena.
djordjebre@gmail.com
Hvala unapred
26. Apr 2010, 01:39:21  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.