Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime stefadjov  (pregledi profila: 1560 puta)
Profil
Ime: stefadjov
ConQUIZtador Ime: St George
Poruke: 70 (0.011 po danu)
Pozicija: Ucesnik diskusija
Datum registracije: 18. Avg 2007, 12:43:36
Poslednja poseta: 11. Nov 2018, 18:05:40
Ukupno online: 7 dana, 15 sati i 48 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(3)
Poslao sam ti poruku na mail koji si mi poslao u poruci druze.Pisi kada budes stigao.
28. Sep 2016, 23:57:36  
E da,na strani 782 pri dnu nema slika nikakve plavuse vec samo neki klipovi tako da ne znam na koju mislis.Sigurno to nisam ni stigao da vidim jer je neko obrisao slike ...
28. Sep 2016, 11:06:25  
Ne mogu da šaljem privatne poruke i da ti odgovaram druze na poruke koje si mi poslao pa ti jedino mogu pisati putem ovog komentara na tvom profilu ... Pogledaj mail koji ti stoji ovde na bureku.Sinoc sam ti pisao sa maila aleksandarm886@gmail.com
28. Sep 2016, 11:01:07  


Ukupno prijatelja: 1
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.