Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime levca  (pregledi profila: 1448 puta)
Profil
Ime: levca
ConQUIZtador Ime: shex
Poruke: 33 (0.005 po danu)
Pozicija: Clan u razvoju
Datum registracije: 11. Avg 2005, 21:30:08
Poslednja poseta: 05. Apr 2011, 21:06:31
Ukupno online: 1 dana, 18 sati i 21 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(5)
bilo bi smesno da nije zalosno kako ti je mali Smile predlazem da obnovis oglas zbog mira u kuci Wink
12. Apr 2011, 02:22:35  
Smile Smile e levco care
03. Apr 2011, 22:40:59  
e levco, levco pa ri si bre bio totalni ludak ! pa gde su te tvoje slikice, gledam tamo u temi matorke tako mi rekose, nema ih. samo tvoji "oprosti mi Boze" komentari, e sramoto. rekose kolege da su to snimili pa cemo malo zvirnuti u ponedeljak. laku noc svima, odoh da gricnem tortu pa onda pravac kod muza u krevet Smiley

PS: aha evo sad vidim da si trazio tamo da se skinu mada mi nista nije jasno, jednom recju Smile
02. Apr 2011, 02:49:54  
Levco Levco, ccc bruka si za Simpo i za Vranje, a za ostalo da ne pricamo.
28. Mar 2011, 15:10:59  
cao druze,  i ja volim matorke mnogo.  si imao sex do sada sa matorke?  i koliko godine si?
pozz
21. Dec 2010, 19:03:48  


Ukupno prijatelja: 1
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.