Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime coragenie  (pregledi profila: 1496 puta)
Profil
Ime: coragenie
ConQUIZtador Ime: coragenije
Poruke: 246 (0.039 po danu)
Pozicija: Svakodnevni prolaznik
Datum registracije: 13. Feb 2007, 00:08:27
Poslednja poseta: 20. Jan 2011, 00:05:13
Ukupno online: 1 dana, 14 sati i 14 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa: Indijanac
Religija:
Potpis
DRIV3R
Komentari
(8)
imas li psp koji nov ili ocuvan za prodaju al da je hakovan da moze da se igra piraterija???kupio bih mozda i 2 komada
26. Maj 2010, 19:24:51  
Vec 9 meseci pokusavam da dodjem do tebe. Imam PSP 2000 slim model koji bih zeleo da hakujem. MOLIM te ako budes svracao na ovaj forum i video ovu poruku, posalji mi mail sa adresom ili jos bolje brojem telefona na koji bih mogao da te dobijem i da dodjem da mi to odradis. BIO BIH TI BESKRAJNO ZAHVALAN NA TOME.
MOLIM te pomozi mi. Ne mogu vise da kupujem UMD diskove. Ti si  mi jedina nada.

Moj mail je stanojevnikolas@gmail.com, a mobilni 0628986422. Iz BGa sam.
                                                                                                          Stanojev Nikola
09. Feb 2010, 15:00:43  
jer imas faceplate za PSP phat, crno ili neke druge boje??? odgovori mi na e-mail/msn: perakdk@gmail.com
20. Nov 2009, 13:27:56  
poslao sam ti mail...
13. Jul 2009, 18:09:34  
Cao! Evo kupio sam i super je! Jedino sto bih uzeo vecu karticu...Ako imas nesto na prodaju javi mi na onaj broj koji sam ostavio...Samo bih te zamolio da mi prvo pustis sms da znam da si ti jer se ne javljam na nepoznate brojeve...Pozz!
26. Apr 2009, 14:30:52  
CAo Coragenie! Ako imas neki psp na prodaju javi mi se. Trebalo bih ovih dana da pazarim od nekog decka,ali mi deluje nepouzdano...A i vise bih voleo od tebe jer dajes i garanciju i tako to...a i vidim da se najbolje razumes... Bilo bi ok da mi se javis i ako nemas trenutno,jer bi mi trebao neko ko bi mi updejtovao kad zatreba,od koga bi kupovao dodatnu opremu,kartice i tako to... Pozdrav!  0645633500  Andrej
20. Apr 2009, 17:03:56  
jaoooo...hteo sam da poshaljem pm a stavio sam jebeni komentar!!!!
11. Apr 2009, 17:11:06  
jel imash neki psp koji bi mi dao u zamenu za onaj moj psp3004,imam dve originalne igrice(star je 4meseca,bukvalno nekorishcen)nemogu vishe da chekam da izadje jebeni hack....
11. Apr 2009, 17:09:47  


Ukupno prijatelja: 3
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.