Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime dreamy child  (pregledi profila: 2880 puta)
Profil
Ime: dreamy child
Poruke: 601 (0.087 po danu)
Pozicija: Hronicar svakodnevice
Datum registracije: 25. Jun 2005, 21:35:27
Poslednja poseta: 07. Okt 2014, 00:19:18
Ukupno online: 3 dana, 16 sati i 12 min.
Godine: 37 Pol: Žena
Datum rođenja: 16. Okt 1986. Libra
Telefon: 0
Lokacija: somewhere....
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst: Accedo nemini. Non nova, sed nove.
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje: Student
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju: Browns
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija: Other
Potpis
Neki su to rekli mnogo bolje...:

*And still I stand this very day,
With a burning wish to fly away...*

*Na tvome licu,praznuje veliko nista...*

i naravno....*Ne daj se Ines, ne daj se godinama!!!!*
Komentari
(21)
eto vidis! pa sta cekas onda ajde samo moras naci jedan pristojan zbun kopriva to bar nije tesko Smile Wink Smile Smile
12. Jul 2009, 22:48:17  
Vi'š kako mi babe znamo znanje. Smile
12. Jul 2009, 22:07:25  
eee pa lako je tako, tako bi i ja mogla stalno tako pa bi mi i lazarevicka bila superinteresantna ne bi imali sta reci da ja stalno spavam........
nego bolje ti probaj nas stari receot radzu al domacu da vidis kako ces da skakaas... Smile Smiley Smile il probaj samo malo upast u neke koprive sto bi moja baba rekla da malo prostruji krv!!!
12. Jul 2009, 12:08:24  
I wish you luck tonight, nadam se da nisam okasnila. Smile

Jesam baba, to je fakat, sledeći put kad budem išla ima da napunim glavu nekim esidom, pa š' da vidiš š'a ja skakanje po đavi. Smile Smile
12. Jul 2009, 02:34:01  
pih jedna noc i gotova si...ne bi ti ovde izdrzala ni nedelju dana bakuto moja, jok,jok... Wink
btw....wish me luck tonight Smile
11. Jul 2009, 21:00:18  
Cccc, neozbiljna si, koleZinice, kao i obično... Smile

Možda ti i udelim neki savet kad se oporavim, za sad ne mogu da gledam, a ni da hodam. Jeste, od Exit-a je, mrtva sam totalno. :S
11. Jul 2009, 16:31:58  
predlog za temu..za sad jek...
a problem? ...pa ako bi mi mogla potanko elaborirati kako poloziti 7 ispita za 2nedelje posle 6meseci ciste zajebancije i dzabalebarenja to bi mi stvarno znacilo!!! Smiley Smile Smile Smile samo bez clanaka molim iskoce mi neke cudne crvene tackice po kozi kad ih vidim ne znam zasto... Smile Smile Smile
10. Jul 2009, 20:29:55  
E da, i kupaj se mirne savesti, apsolutno ništa ne propuštaš, osim možda prilike da ti neka pijana Engleskinja prenese onaj svnjsko-meksičko-paranoidni grip! Smile
10. Jul 2009, 03:49:26  
Hej, sorry što tek sad odgovaram, nijesam bila onlajn. Smile

Ti članci su tu neophodni, jer od njih najčešće i potekne neka diskusija. Wink

Osim ako ti, kao moja koleginica, nemaš neku ideju za temu? Smile

Ili neki problem, da ga elaboriramo na netu? Smile
10. Jul 2009, 03:48:17  
i bre daj se kontrolirati sa tim clancima jos ces poceti knjige postovati , znamo mi da si ti clan biblioteeeeke Smiley Smile nego ostavi malo mesta za diskusiju, polemiku chak! Smiley nego ima li stvarno sta novo tu sto propustam ili da se kupam mirne savesti? (ko da inace necu... Smiley Smile Smiley )
09. Jul 2009, 23:59:59  
2 3


Ukupno prijatelja: 1
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.