Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime spavach  (pregledi profila: 1149 puta)
Profil
Ime: spavach
Poruke: 19 (0.003 po danu)
Pozicija: Pocetnik
Datum registracije: 04. Okt 2006, 01:35:33
Poslednja poseta: 13. Okt 2014, 15:40:21
Ukupno online: 4 sati i 36 min.
Godine: 49 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 22. Nov 1974. Scorpio
Telefon: Siemens s65
Lokacija: Beograd,Srbija
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Cujem iza ledja,podsmesljivi kihot,nekad bi ubio,a nekad mi se place.Ja jedino umem da budem Don Kihot i da dalje jurim svoje vetrenjace.Ako te ima pomozi mi Boze dusa mi je godinama trovana,covek je zbir creva kostiju i koze,covek je vreca govana!!!
Lični tekst: glupost je majka mudrosti
Status u vezi: Nisam u vezi
Trazi: Zensko
Veze: Duga veza
Visina: 181 cm
Tezina: 85 kg
Zanimanje: sluzbenik
Zaposlenje: Honorarno zaposlen
Obrazovanje: Srednja skola
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Celav
Boja očiju: Zelene
Cigarete: Redovno
Alkohol:
Narkotici: Da - Povremeno
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Hej konju misli na generaciju potonju,a ne samo kako da natovaris klonju,i pre nego sto izadjes ostavi poruku bolju...
Komentari
(0)
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.