Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime omegaplus  (pregledi profila: 687 puta)
Profil
Ime: omegaplus
Poruke: 10 (0.002 po danu)
Pozicija: Pocetnik
Datum registracije: 02. Sep 2006, 09:18:22
Poslednja poseta: 15. Sep 2014, 01:08:24
Ukupno online: 1 dana, 4 sati i 38 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(9)
Pronasla sam post o vizit karticama, treba mi informacija! Da li jos uvek koristis forum?
15. Maj 2014, 23:53:41  
Evo i hvala: bovyu@yahoo.co.uk

Našao sam neke forume gde se razmenjuju pozivnice, pa ako te zanima mogu ti na mail poslati linkove da pokušaš tamo za ovo što ti treba, da ti se bar nekako odužim, javi..., pozzz
05. Jan 2010, 10:13:33  
Ne treba mi za balkan elite, imam ja to. Daj mi mail na koji da ti posaljem pozivnicu za yuwu.
05. Jan 2010, 08:13:25  
Nisam još uvek Smile(, a u međuvremenu sam nabavio i za BalkanElite pa ti mogu ponuditi i to...., poz, hvala...
04. Jan 2010, 12:41:43  
Jesi se snasao za pozivnicu za YUWU?
02. Jan 2010, 14:01:25  
Evo imam za Demonoid ako hoćeš, upravo sam generisao pozivnicu, ne znam kolika joj je važnost, tj. rok trajanja pa ako te zanima šalji mi na poruke tu za Yuwabits, a ja ću tebi ovo, ako ne ponudiću onda javno nekom drugome da ne bi propala, a mogu i za fux0r (veoma dobar Adult) da ti pošaljem ali tek od ponoći... pozzz
29. Dec 2009, 15:19:42  
Ja ne mogu tek tako da dam pozivnicu, moras i ti nesto meni da ponudis da bi ti pozivnicu dao. Pozdrav
29. Dec 2009, 11:21:20  
Ako može i meni pozivnica za Yuwabits, potražio sam juče u odgovoru na topic ali verovatno niste konstatovali. Hvala!  
28. Dec 2009, 21:00:49  
molim te oces li mi dati pozivnicu za yuwabits
26. Dec 2009, 17:20:05  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.