Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime mikron  (pregledi profila: 2325 puta)
Profil
Ime: mikron
ConQUIZtador Ime: BaeAs
Poruke: 95 (0.013 po danu)
Pozicija: Ucesnik diskusija
Datum registracije: 26. Sep 2003, 23:45:48
Poslednja poseta: 20. Jul 2016, 01:07:53
Ukupno online: 28 dana, 18 sati i 16 min.
Godine: 61 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 14. Okt 1962. Libra
Telefon: SonyEricsson p990i
Lokacija: Beograd
ICQ: Sakriven
AIM: Sakriven
MSN: Sakriven
YIM: Sakriven
Google Talk: Sakriven
Skype: Sakriven
E-mail: Sakriven
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi: U braku
Trazi: Zensko
Veze: Prijateljstvo
Visina: 178 cm
Tezina: 70 kg
Zanimanje: kompjuteri
Zaposlenje: Nezaposlen
Obrazovanje: Srednja skola
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Crna
Boja očiju: Braon
Cigarete: Redovno
Alkohol: U drustvu
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Komentari
(1)
Desi mikron druze stari.Ulepsao si mi dan kad mi drug pokazao sta si postovao na forumu ahahahahahha legendo i ni manje ni vise nego 500% zum.Vala prevrnuli sam se preko stolice,bukvalno.Evo izvinjavam ti se cale sa zakasnjenjem,ti si najveca zmija ovde na kvizu ravnog ti nema i neces vise nikad biti uznemiravan ,ko zna kolko para je tu otislo na bensedine,ziv bio neznana starino,ne ozb kazem ako treba da uplatimo negde za dusevni bol nemoj samo da je preterano nesto.Pozdrav
02. Sep 2009, 16:44:56  


Ukupno prijatelja: 1
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.