Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime rajkovicka  (pregledi profila: 2244 puta)
Profil
Ime: rajkovicka
ConQUIZtador Ime: Magi Margita
Poruke: 0 (0.000 po danu)
Pozicija: Udaljen sa foruma
Datum registracije: 27. Okt 2011, 16:41:41
Poslednja poseta: 07. Feb 2013, 19:39:37
Ukupno online: 8 sati i 42 min.
Godine: 32 Pol: Žena
Datum rođenja: 01. Mar 1992. Pisces
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Sigurna sam, ili samo mislim da sam sigurna. Staklenim nogama, ovo je hod po tankoj žici.. Maskirana sam, ili samo mislim da sam maskirana. Pod ovim bojama, govorim samo reči što me kriju... Sastaviću krajeve, iscepane poruke, tragove pod prozorom, i obale pod jastukom.. Kao u snu......
Lični tekst:
Status u vezi: U vezi
Trazi:
Veze: Prijateljstvo
Visina: 163 cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose: Crna
Boja očiju: Zelene
Cigarete: Redovno
Alkohol:
Narkotici:
Rasa: Belac
Religija: Ateista
Potpis
Već godinama je na ulicama grada koji je manji od mnogih, a veći od ponekih, prilično prepuštena samoj sebi.  
Izlomila se.   Nije to umor što je tera da usporava svoj mehanizam, jer svi smo mi pomalo umorni.   Mada se držala budnom stalno, naučila je čak i da izokrene oči na unutra, da vidi odpozadi.   Ponekad ne bi spavala nedeljama, jer nikad se ne zna.   To je fizički iscrpljuje,a onda tako sistematski iznemogla, nastavlja da funkcioniše rastrzano i neurotično, spremna na sve.  
Ako i zaspi, budi se ujutru sa jastukom na licu i rukama čvrsto stisnutim preko njega, valjda pokušavajući da uguši samu sebe.   Toga bi je spašavao čovek s kojim bi povremeno vodila ljubav i u sebi ga molila da je voli, dok joj je on nemilosrdno gurao prste u grkljan.  
Ujutru bi pila kajsiju ili komovicu, nikada kafu (kafa je prevruća za jutro),a prikaze bi joj se smešile sa plafona.  
Ali, nije to umor.   Nije umor, iako je sve mirisalo na smrt, iako joj se kosa nije dala isplesti.   Kad je to shvatila, počela je oblačiti pantalone naopako pritom u sebi izgovarajući molitvu za sopstveno spasenje.   I u tom svakodnevnom nemom razgovoru sa svojim bogom (ili možda sa samom sobom?) nekako potpuno nesvesno i neplanirano, zarekla se na večno ćutanje.   Ali, to nikako nije bio umor.  
A onda su joj se, jednoga dana, prvi put u životu oči same od sebe sklopile, i u glavi iskrsnula misao: Možda bi me neko i čuo, samo da sam tražila naglas.  
Na njenom grobu danas stoji uklesan natpis ,,Smrt je onaj drugi put, put od balona", ali to nema baš nikakve veze sa umorom.
Komentari
(0)


Ukupno prijatelja: 9
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.