Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Dr.Lift  (pregledi profila: 7412 puta)
Profil
Ime: Dr.Lift
Poruke: 6483 (0.987 po danu)
Pozicija: Prijatelj foruma
Datum registracije: 02. Apr 2006, 11:44:24
Poslednja poseta: 17. Nov 2014, 12:19:03
Ukupno online: 54 dana, 16 sati i 51 min.
Godine: 33 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 03. Jan 1991. Capricorn
Telefon: HTC HD2
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(3)
Primo sam tvoju pp ali ne znam kako da ti odgovrim... Jel' bi mogao da kažeš ime radnje koja se nalazi u ulici koju si pomenuo. I još nešto, da li možda možeš da se setiš koja je radnja u Šapcu držala boje (znam da je bilo davno), ali bih voleo odgovr).
unapred zahvalan.
20. Maj 2012, 22:50:31  
Primo sam tvoju pp ali ne znam kako da ti odgovrim... Jel' bi mogao da kažeš ime radnje koja se nalazi u ulici koju si pomenuo. I još nešto, da li možda možeš da se setiš koja je radnja u Šapcu držala boje (znam da je bilo davno), ali bih voleo odgovr).
unapred zahvalan.
20. Maj 2012, 22:50:24  
http://forum.burek.com/hawker-typhoonmaketa-t298121.msg4574221.html#msg4574221 vidim da si ovde pisao da si iz Sa, ja sam takođe, ali mi trebaju boje i dok sam iscitavao temu sinulo mi je da li bi možda mogao da mi pomognes? ostavljam komentar jer ne znam gde se ovde salju privatne poruke, a nisam siguran da li ces videti moj post na temi. Dakle, gde si nabavljao boje, ako mozes  da kazes, ne bilo ti tesko odgovori, molim te.
pozdrav
19. Maj 2012, 15:43:23  


Ukupno prijatelja: 16
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.