Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime lapsus00  (pregledi profila: 5627 puta)
Profil
Ime: lapsus00
ConQUIZtador Ime: lapsus00
Poruke: 2387 (0.511 po danu)
Pozicija: Zvezda u usponu
Datum registracije: 08. Jul 2011, 22:45:31
Poslednja poseta: 02. Okt 2015, 13:47:24
Ukupno online: 32 dana, 9 sati i 16 min.
Godine: 13 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 16. Mar 2011. Pisces
Telefon: 0
Lokacija: Italy Italy
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst: Kada bi samo ljubit znala...
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: 185 cm
Tezina: 80 kg
Zanimanje: Biti nasmijan i glumiti...
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose: Crna
Boja očiju: Zelene
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Komentari
(7)
Živ bio.
15. Jan 2013, 00:48:13  
Ehej srecna nova i sve najlepse Smile
01. Jan 2013, 06:32:28  
Fala ti Lapsuse Wink
11. Nov 2012, 02:22:06  
Da uzvratim posjetu..ne dozvoli nikad ni djeliću svog mozga da pomisli da će jedan,šest ili 22 foruma učiniti da se polakomim i mislim tudjom glavom  Wink
11. Nov 2012, 02:12:59  
Tu sam Bady uvijek za prijatelje:)
26. Maj 2012, 15:00:58  
Gde si bre covece, 100 godina te nema Smile Sta se radi?....
24. Maj 2012, 20:23:58  
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.