Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime gecko1  (pregledi profila: 754 puta)
Profil
Ime: gecko1
ConQUIZtador Ime: vcvc
Poruke: 287 (0.044 po danu)
Pozicija: Svakodnevni prolaznik
Datum registracije: 10. Mar 2006, 18:41:37
Poslednja poseta: 11. Okt 2015, 11:36:55
Ukupno online: 4 dana, 9 sati i 5 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: Apple
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(5)
Pozdrav...E ovako. Posto rad nije za mene vec za devojku, pa da se ne bi igrali gluvih telefona ja cu ti pustiti njen MSN (ako nije prob?) pa se vi izdogovarajte,ili daj drugarici kontakt mail, posto ja iskreno nemam pojma tacno teme, profesore itd itd Smiley ... MSN je trinity160666@yahoo.com . Dodaj je. Vecito je tamo pa se dogovorite. Hvala ti na brzini Smile Pozdrav
30. Avg 2011, 23:23:48  
Nikakav problem.
Hteo sam samo da Vam izađem u susret.

Želim Vam sreću u potrazi za adekvatnim ljubimcem.

Ukoliko se ne žurite ,za desetak dana očekujemo još jedno leglo od kujice poreklom iz odgajivačnice Bergel.
Otac je iz iste odgajivačnice.
Cena tih kučića biće 200 do 250 e .

Puno pozdrava.
16. Nov 2010, 21:21:43  
Nikakav problem.
Hteo sam samo da Vam izađem u susret.

Želim Vam sreću u potrazi za adekvatnim ljubimcem.

Ukoliko se ne žurite ,za desetak dana očekujemo još jedno leglo od kujice poreklom iz odgajivačnice Bergel.
Otac je iz iste odgajivačnice.
Cena tih kučića biće 200 do 250 e .

Puno pozdrava.
16. Nov 2010, 21:21:38  
Pošto sam nov korisnik ne mogu još uvek da šaljem privatne poruke.

Evo ti link pa ćemo kontaktirati .

http://www.kupujemprodajem.com/Westi-Zapadno-skotski-beli-terijer-377932-oglas.htm?filter_id=377
13. Nov 2010, 14:44:37  
Možda mogu da ti pomognem oko nabavke westi terijera.

U pitanju je veoma perspektivno leglo iz kog mogu da ti ponudim muško kuče po ceni koja bi mogla da ti odgovara ali uz neku vrstu dogovora oko uslova plaćanja i držanja -izlaganja.

Pa ako si zainteresovan kontaktiraj.

Pozdrav
10. Nov 2010, 19:47:36  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.