Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Milica VN  (pregledi profila: 1058 puta)
Profil
Ime: Milica VN
ConQUIZtador Ime: Milica Wtp
Poruke: 0 (0.000 po danu)
Pozicija: Udaljen sa foruma
Datum registracije: 14. Mar 2011, 15:38:57
Poslednja poseta: 24. Avg 2012, 12:23:19
Ukupno online: 17 sati i 38 min.
Godine: 28 Pol: Žena
Datum rođenja: 21. Maj 1995. Gemini
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ: Sakriven
AIM: Sakriven
MSN: Sakriven
YIM: Sakriven
Google Talk: Sakriven
Skype: Sakriven
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Kada sam imala 5 godina,moja mama mi je uvek govorila da je sreća ključ života. Kada sam otišla u školu,oni su me pitali šta bih želela da budem kada porastem. Ja sam napisala ''SREĆNA''. Oni su mi rekli da nisam razumela zadatak,a ja sam njima rekla da oni nisu razumeli ŽIVOT. :)
Lični tekst: <3
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje: Ucenik :)
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela: Sportski
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Da, mi smo ti tinejdžeri.       Pravimo mnogo belaja, jebe nam se za sve, volimo lude provode i radije ostajemo budni u kasne sate gledajući tv ili čekirajući naš facebook nego da učimo.       Obožavamo glasnu muziku, oblačimo se spadalasto, ali to nam se svidja.       Svadjamo se sa roditeljima, profesorima i avtoritetama i hoćemo svoju pravdu.       Jeste, istina je.      .       pijemo, deremo se, vodimo ljubav, čak pušimo….       cigare, travu i sve što nam dodje pod ruku.       Pa šta sad? Jedemo ono šta hoćemo i previše lako se zaljubimo, čak više puta godišnje, kršimo zakon i vodimo svoju politiku… da istina je.      .       ali to je način na koji želimo živeti.      .       to je način koji bi vi.      .       odrasli morali da shvatite… i primite….       jer ipak takav život želimo… ne želimo da nam ga vi krojite… ne želimo svakodnevnosti… svi želimo svoj poseban život.      .       i zato bi voleli biti zauvek mladi ! ♥

Ne saginjem glavu osim ako se ne divim svojim cipelama.  <3
Komentari
()
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.