Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime zilezvezdas048  (pregledi profila: 6050 puta)
Profil
Ime: zilezvezdas048
ConQUIZtador Ime: zile357
Poruke: 1605 (0.332 po danu)
Pozicija: Zvezda u usponu
Datum registracije: 27. Jan 2011, 13:35:09
Poslednja poseta: 30. Jul 2023, 11:19:59
Ukupno online: 54 dana, 20 sati i 27 min.
Godine: Nije dostupno Pol: Muškarac
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: Samsung
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
https://www.youtube.com/watch?v=H8nn3eqIelg
Lični tekst: Доживотни оптимиста :))P
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: 193 cm
Tezina: 89 kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela: Srednje
Boja kose: Svetlo braon
Boja očiju: Zelene
Cigarete: Nepusac
Alkohol: U drustvu
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Komentari
(1)
...pozzz,izvini sto ti ovdje pisem,ali ne mogu da saljem privatne poruke,ne znam ni ja zasto...vidio sam da si na jednoj staroj temi postavio slike Adelise Hodzic,zanima me imas li slucajno taj video i ako imas mozes li da ga postavis negdje...hvala unaprijed,valjda ces moci obrisati ovaj moj komentar...evo te teme gdje si okacio slike...http://forum.burek.com/slike-domacih-pevacica-sa-ex-yu-prostora-t616667.topicseen.html
24. Dec 2015, 01:47:46  
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.