Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Crazope  (pregledi profila: 2468 puta)
Profil
Ime: Crazope
Poruke: 5 (0.001 po danu)
Pozicija: Pocetnik
Datum registracije: 29. Dec 2010, 22:20:40
Poslednja poseta: 23. Avg 2011, 19:25:43
Ukupno online: 7 sati i 24 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(18)
ako oces odmah onda bi izaslo 1700 dinara
za sada ne mogu da nabavim jeftinije od toga
04. Jan 2011, 18:05:51  
inace prosla mi je konacno uplata, tipa jutros
zivela domaca administracija xD
04. Jan 2011, 14:39:52  
javicu ti za prvi l4d, ja sam dvojku davao jeftinije posto sam je kupio na nekom popustu, inace bi bila 1700 dinara (kao i prvi deo sad)
04. Jan 2011, 14:38:51  
takodje Smile
ako ti bude trebala jos neka Steam igra cimni me Wink
01. Jan 2011, 18:16:15  
jesi siguran da je mejl 4storycrazope@gmail.com ?
poslao sam opet na to posto mi je prvi put pokazao da je unsent
01. Jan 2011, 17:27:31  
poslao, proveri mejl
nisam uopste bio za kompom od juce popodne pa sam tek sad video poruke; doduse, uplata mi jos nije prosla jer su u bankama sve sami lenjivci
01. Jan 2011, 15:38:39  
ma samo onaj broj tekuceg sto sam ti dao, a svrha uplate bilo sta (mozes i da budes kreativan)
31. Dec 2010, 13:45:29  
Kad odes na moj profil videces dugme Posalji poruku, tako se salje (ili uradis Odgovori na moju privatnu poruku).
Imam dva komada igre ako ti treba jos jedan primerak za drugara, ja cu ti poslati broj mog tekuceg na koji da uplatis a ti meni samo daj e-mail adresu na koju da posaljem (ako vec imas Steam nalog, daj onda mejl kojim si se regovao na Steam)
30. Dec 2010, 23:36:20  
1
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.