Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ''Ovo je vreme paklenih vozača''... (WTF?!)  (Pročitano 10430 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Jbg, volim i ja, kao početnik, na nekom otvorenom putu da šibam velikom brzinom (kad nema pandura, a instruktor ima razumevanja za moje adrenalinske napade). Ali to sigurno neću raditi u gradu, već tamo gde nema nikoga... mora se naučiti voziti u 5-oj brzini.  Smile
« Poslednja izmena: 13. Nov 2009, 16:42:29 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Свако има изливе енергије. У мом најближем друштву имам 4 активна возача и сви су прошли кроз то лудило. Сад су нормални возачи, не иживљавају се.

Е сад ја мислим да може да се контролише та енергија, односно количина коју ћеш да утрошиш кад те нешто дуне у вугла.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ma meni kao početniku je to haoooos, luuuuuudilooo, jeeeboteee...  Smile a kontam da će me proći.
Naravno, nisam idiot, pa da to radim na nečiju štetu, kao što već rekoh. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Има она ситуација кад изађеш негде на правац а нема ниједан ауто, па ти дође да развучеш кола да осетиш моћ. То може да еволуира па се дрипци онда тако возе и по мањим улицама, у густом саобраћају, тркају се..... Треба се контролисати. Пре свега треба бити одговоран, јер може да настрада и неко други ако се ти слупаш. Али констатовано је већ на темама о браку и мушко-женским односима да нас родитељаи слабо уче о одговорности тако да одосмо у першун..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Motorola 
''Everybody Has A Plan Until They Get Punched''. Vidjao sam takve likove svoj bes i frustraciju iskaljuju na drugima u saobracaju sve dok ne izadje iz auta neki veci baja i prebije ga. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Opet ćete me naterati da žalim što nisam muškarac.  Smile

Veliki, jak, besan, dlakav, mahnit muškarac.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Шта ће ти бре то! Конфузно до зла бога! Није лако размишљати са 2 главе, и трпети константну борбу која је паметнија..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Ma najjacha je bila moja tetka...Prica ona nama o nekim svojim vozackim anegdotama...U svakom slucaju, poenta price je da je u kraju neki lik koji je vozio iza nje popizdeo iz nekih debilnih razloga, izasao iz kola i otisao do nje - sve se to desava dok stoje na semaforu - krenuo nesto da joj se dernja u prozor i covek se ladno uhvatio za kvaku i otvorio vrata od kola  Smile Prica ona nama kako joj je vise dopizdelo da je vecito smaraju ti nadobudni vozaci a u tom trenutku joj je valjda menjac bio sjeban, ispadao je...I kaze ona ''ja onako besna cupam onaj menjac i krenem da mlatim time prema njemu''sta hoces od mene jebem ti mamu, vidis da ne moze da se prodje, sta hoces, da se prevrnem...alalallaaa''...I lik se presece i pobegne natrag u kola  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.32
mob
Samsung S8
Znas kako ja sam za vreme auto - skole kada sam vozio negde 10 cas, izleteo sa puta sa kolima.  Smile

Dobro, sustina je da na kolima koja sam vozio volan nije mogao skroz u levo, nije bilo stakla na vratima kod vozaca i desnog retrovizora.  Smile

U Beogradu je prava ludnica voziti, jer je ovde pravilo "Ko ima prednost"? Ja!" ili ti onaj ko prvi da gas.

Tako, dok sam vozio casove, imao sam instruktora pijanca, koji ubije pola litra brlje pre nego sto dodje na cas i veruj mi bilo mi je fenomenalno.

Naucio me je jednom veoma realnom cinjenicom - ne obracas paznju na druge vozace dok voze - tj; ako ti treba da skrenes levo i znatno usporis, a manijak iza tebe trubi, treba da te bole brige, neka trubi ko ga jebe.

To ti je pravi stav vozaca ako hoces da vozis auto, druge nema.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w350
Dodjite vi u Vlasotince da vidite sta je "haos u saobracaju"...  Smile

Vi u Beogradu, Novom Sadu imate problema sa vozacima koji voze brzo, nemaju strpljenja, a verujem da retko kad dozivite da morate da stanete na sred glavne ulice jer je budala ispred vasa stala sa svojim sotjadinom da poprica sa Perom, Mikom, Zikom... I sve to na sred ulice.  Smile

I onda otvore vrata i razglabaju, dok ti iza njih ne popizdis i ne nalegnes na sirenu, i onda se on okrene i krene da ti mase rukom i da se dere: "Ej, taman sam posao kod tebe, trebas mi... Bla, bla" Ili krene da se dere (cesce): "Sta sviras svirnem ti ga sestri, majci, tetki..." To je najcesce.

Ili imate zene koje voze bebe u kolicima po sred ulice, jer, ipak su one zene sa bebom u kolicima, njima je sve dopusteno i svi moraju da paze na njih...  Smile

O stajanju na pesackom prelazu - ni ne pomisljajte. Zagoracite li jednom nogom na pesacki - ostadoste bez nje. Ne daj boze da krenete da prelazite... Onda krenu da trube i deru se kroz prozor: "Gde gledas majku ti piiiip?! Zar ne vidis da je ulica, put, prolaze kola, sad si naso da prelazis ulicu, govedo jedno?!"   Smile I ti ono WTF?  Smile I taman zaustis da kazes nesto, kad ovaj vec otisao, i vec trubi nekome petom...

Tako da... Ne isplati se voziti kola u danasnjoj Srbiji. Odose zivci. Jedino se sve resava tako sto Srbina lupis onde gde ga najvise boli - po dzepu. I mozda se nekako i resi jednoga dana...
« Poslednja izmena: 13. Nov 2009, 18:41:26 od c@ther!nee »
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.