Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ove slike imaju veze sa ubistvom djidjica da/ne  (Pročitano 18438 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson P910i
Ne moze, de ce da nadje dilera?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Где је сад онај''alexanikolic"?
Први је да пљује радикале,а сада кад се зна да је Чедомир политичка позадина убиства,нигде га нема!
Браво за слике!Јовановићу одмах 40 година затвора!То је и заслужио!
Nece Cedica docekati 40 godina  u bajbokani. kad nema beloga ima da rikne zboh krize.
Ne smeju se ovde javljati LDV-O V C E jer nemaju argumenta da su slike fotoshop.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Čedica je napravio veliki kiks sto je verovao Shiptarevoj zeni.
Sada je primoran da pakuje kofere pod hitno i da bezi u Rusiju gde ga ceka Dr Bogi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
jos malo cemo da ga trpimo a onda ce omladinci i clanovi ldp(mafija,pleybojeve zecice(biljana cincarevic),narodni pevaci(saban saulic),clanice nvo...) moci svog fiksdola da posecuju u bajboku.....cao nema vise cedice Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
Ja nemam predsednika, ali očigledno je da ti svog predsednika ne poznaješ jer se on ne vozi u Jugu nego u crnom audiju i to od naših para. To što mu je vrhunac života da se zavuče u neku selendru najviše govori o njemu, a meni govori da on nije čovek koji treba da vodi zemlju. Čovek bez kučeta i mačeta kome je Legija politički sin, a Milošević otac. E to je Vojislav Koštunica, a oni koji to znaju i podržavaju ga su i šljam i talog Srbije.

čedu pljujete tekstovima iz kurira i njihovim glupostima o ergelama koje ne postoje. Taj isti šljam mafijški je pljuvao i Đinđića do smrti.
Međutim Kurir, Press, Vučićević(sin prostitutke) mogu samo da pljunu čedi pod prozor. LDP raste i raste. Smile

Bas me nesto interesuje od cijih para je nabavljena oklopna kompozicija od Dzipova koja ide uz cedicu
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
3 Pitanja na koja mali Čedica nije imao odgovor:

*Da li je u CZ vodio suprugu i ćerku Dušana Spasojevića dok je vođa "zemunaca" bio u zatvoru?

* Da li je od bivšeg komandanta JSO-a Dušana Maričića Gumara tražio da "crvene beretke" obezbeđuju Spasojevića kada izađe iz zatvora, kako je Gumar rekao policiji?

* Da li je vršio pritisak na okružnog tužioca Radeta Terzića da se "zemunci" puste iz zatvora, kao što u svojoj knjizi navodi bivši ministar policije Dušan Mihajlović?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson P910i
Čedica je napravio veliki kiks sto je verovao Shiptarevoj zeni.
Sada je primoran da pakuje kofere pod hitno i da bezi u Rusiju gde ga ceka Dr Bogi!

Koju bre Rusiju, oni bi ga odma bacili na muke, nisu oni srbi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 5610

Međutim Kurir, Press, Vučićević(sin prostitutke) mogu samo da pljunu čedi pod prozor. LDP raste i raste. Smile

Није ваљда да даме које плаћаш питаш за децу???  Smile

Расте и тумор док га не одсеку!  Smile



Bas me nesto interesuje od cijih para je nabavljena oklopna kompozicija od Dzipova koja ide uz cedicu

Можда је са Марком Милошевићем носио гајбице?!  Smile
« Poslednja izmena: 29. Jun 2007, 18:29:51 od kombiondzija »
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Можда је са Марком Милошевићем носио гајбице?!  Smile

 Smile Smile Smile Smile

Ma njima je Kostunica mafija koji ima juga  Smile Smile Smile Ajde da su rekli da je Sloba bio mafija  Smile Smile
Cedica je jos uvek beba za ono sto je radio Zloba.  Smile Smile Smile Ali da ima vlast ko Zloba sto je imao postao bi Cedica ubrzo Srpski kum i tada bi stvarno od njega zavisilo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
LG Nexus 5
Mogu da se pohvalim cinjenicom da nikada nisam glasao. Da li je to pohvalno uopste?  Smile

Samo znam da su svi 2000-te glasali za tog istog Kostunicu. Svi su se kleli kako je Kostunica taj koji svakoga moze da pogleda u oci. Sada odjednom paradoks. On je ubica, Sloba mu otac, sin mu legija....Znaci narod je izabrao "drugog Slobu"? Nije samo narod, nego i Ceda i Djindjic, Zare korac, Zivkovic, Tadic.

Kako ja njima da verujem kada prvo lizu coveka, a posle ga pljuju? Znaci po toj logici, ja cu sve njih da hvalim, pa cim osetim i dodjem na polozaj, paljba po svima zarad politickih poena?!?!

Siptar i JSO su bili dobri dok su im pomagali, a sada su ubice i dileri droge???

E pa, kad neko sa mafijom udje u kolo iz tog kola izlazi ali kraci za glavu.... Ovo su cinjenice, ne propagiram ovim Slobu ili Seselja, to je istina.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.