Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ove savete o deci svako mora da pročita  (Pročitano 8487 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Citat
To je saucesnistvo u zlocinu. Direktor ili radnik - nebitno.
Tebi jeste, mnogima je samo obican radnik koji je ostao bez posla za koji ce velika korporacija da unajmi drugog.

Citat
Ako otpustis nekog sa minimalcem, ne mozes naci jeftinijeg radika : ))
Opet, mislio sam da si pametniji pa da znas kako svet funkcionise.

Citat
To je licno za mene velika satisfakcija
Odlicno, nastavi da pises po Forumu, mozda ih jednog dana i zatvoris.  Smile Smile Smile Smile Smile

Citat
Naravno da hocemo : )) Nema nista bez borbe, Srbija ce biti slobodna, pre ili kasnije. Tvoja sekta je duboko zaronila ali isteracemo pacove! : )
Kao sto rekoh odlicno. Nemoj se zaustavljati dok ne zabranis vakcine i ne naredis svima da se sangejzuju i piju izbeljivac. Mislim, vas "10 coveculjaka" stvarno ima odlicne rezultate do sada.  Smile

Citat
Vrlo rado: Ti kazes "da juri rejting" (sto je, naravno vrlo problematicno, jer ti kazes), da ne prica istinu, a to znaci da televizija treba vise novca. Veza sa korporacjiama je u tome da i korporacije nude (prodaju) lazi za vise novca : )
Znaci on je po tebi covek korporacija?

Odlicno, polako dolazis do "istine", mozda nekad i dodjes do "ex truther"-a.  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
Tebi jeste, mnogima je samo obican radnik koji je ostao bez posla za koji ce velika korporacija da unajmi drugog.
Nema veze, bitno je da imaju probleme. Sto vise problerma imaju, tim bolje za buducnost : )

Citat
Opet, mislio sam da si pametniji pa da znas kako svet funkcionise.
Opet si sa mozgom na "vi"? : ))
Ja nisam mislio da si pametniji, ti si bas onakav kakav treba da budes  : )) Napises nesto, pa se sam ukopas : ))  Ja sam tu samo da pomognem.

Citat
Odlicno, nastavi da pises po Forumu, mozda ih jednog dana i zatvoris.  Smile Smile Smile Smile Smile
Da, forum je samo jedan vid borbe : )) Hvala! : )

Citat
Kao sto rekoh odlicno.
hvala jos jednom : )
Citat
Nemoj se zaustavljati dok ne zabranis vakcine i ne naredis svima da se sangejzuju i piju izbeljivac.
Citat
Zasto bi zabranjivali vakcine? : ) Nikom to nije u interesu. O sangejzingu i izbeljivacu ne znam nista, niti sam ih ikad spomenuo : ))
Ali dobro, kad god ti mozak zakaze (a desava se cesto) ti potegnes "izbeljivac" : )) A veza korporacija i novca? sta cemo sa tim?

Citat
Mislim, vas "10 coveculjaka" stvarno ima odlicne rezultate do sada.  Smile
Za tvoje analno karakterne prijatelje, vise sam nego zadovoljan. Naravno da cemo nastaviti! ; )

Citat
Znaci on je po tebi covek korporacija?
Ne znam, pravim analogiju na tvoju antilogiku : )

Citat
Odlicno, polako dolazis do "istine", mozda nekad i dodjes do "ex truther"-a.  Smile Smile Smile Smile Smile
Mhm  ; )))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Citat
Nema veze, bitno je da imaju probleme.
Da, ogroman problem naci jeftinu radnu snagu danas.  Smile

Citat
Da, forum je samo jedan vid borbe : )) Hvala! : )
Tesko da je tvoje piskaranje gluposti ovde vid borbe. Borba je da izadjes na ulicu. Al jbg, tesko da ce tvoja sekta sa "10 coveculjaka" na ulici da uradi bilo sta, kao sto rekoh, sve sto ste uradili do sada je negativno po vas. Smiley

Citat
Zasto bi zabranjivali vakcine? : ) Nikom to nije u interesu.
Nemoj da to kazes tzvdr-u, izbacice te iz sekte. Ne gledaju bas pozitivno na nekog ko kaze da vakcine ne treba zabraniti. Mislim, bilo bi steta da te izbace iz sekte pa da moras posle da branis vakcine jer te tzvdr naljutio jer te blokirala na Fejsu.  Smile

Citat
A veza korporacija i novca? sta cemo sa tim?
Pisi na Forumu o tome, mozda zatvoris veliku korporaciju tvojim glupostima.  Smile Smile Smile

Citat
Ne znam, pravim analogiju na tvoju antilogiku : )
Pa kazem, na pravom si putu. Jos malo i saznaces "istinu" o tome zasto TV voditelj prica nesto na televiziji.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
Da, ogroman problem naci jeftinu radnu snagu danas.  Smile
To nisam rekao : )

Citat
Tesko da je tvoje piskaranje gluposti ovde vid borbe.

Naravno da jeste, isitna boli, ti si najbolji dokaz : ) Meni vise ne treba, sta god rekao  : )
Citat
Borba je da izadjes na ulicu. Al jbg, tesko da ce tvoja sekta sa "10 coveculjaka" na ulici da uradi bilo sta, kao sto rekoh, sve sto ste uradili do sada je negativno po vas. Smiley
Ima, svake godine "Mars protiv Monsanta", ne birni ti nista, bitna je borba, a ne tvoji analni karakterasi i tvoja sekta koja te lose uci.
Citat
Nemoj da to kazes tzvdr-u, izbacice te iz sekte.
Ne, ne, to vas u sekti uce da to zeli neko da uradi, zato ste i napaljeni i fanaticni : )
Citat
Ne gledaju bas pozitivno na nekog ko kaze da vakcine ne treba zabraniti. Mislim, bilo bi steta da te izbace iz sekte pa da moras posle da branis vakcine jer te tzvdr naljutio jer te blokirala na Fejsu.  Smile
Jel to citas iz nekog prirucnika ili si u nagonu inspiracije? : ))
Niko nema nameru da zabranjuje vakcine, samo nemoj to da kazes tvojima u sekti, izbacicete iz grupe, jer ne vole da im neko kvari namere.
Citat
Pisi na Forumu o tome, mozda zatvoris veliku korporaciju tvojim glupostima.  Smile Smile Smile
Samo se ti tesi : )) A Monsanto otpusta 2600 ljudi : ) Naravno da cu da nastavim da pisem, pa tipovi poput tebe su mi najbolji dokaz da je sve u redu i da borba daje rezultate : )
https://www.rt.com/usa/317965-monsanto-cuts-workforce-money/

Prelepo!

Citat
Pa kazem, na pravom si putu. Jos malo i saznaces "istinu" o tome zasto TV voditelj prica nesto na televiziji.  Smile Smile Smile
Pa zasto prica? Jel nesto slagao mozda?
 Jos malo i saznaces zasto korporacija mora da napravi problem da bi prodala lekove : )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Citat
Meni vise ne treba, sta god rekao  : )
Ako se ti tesis da su tvoja piskaranja ovde vid borbe OK. Al jbg, realnost te malo zeza pa "10 coveculjaka" kad izadje na ulicu napravi se mnogo jak skup koji "rusi sistem".  Smile

Citat
Ima, svake godine "Mars protiv Monsanta"
Jel si ucestvovao na nekom ili se samo hvalis tudjom borbom koja nema veze sa tobom?  Znas kako kazu "lako je tudjim koprive mlatiti".  Smile

Citat
Jel to citas iz nekog prirucnika ili si u nagonu inspiracije? : ))
Ne, samo video ljude koje su tvoji sektasi izbacivali tj. blokirali zbog toga. Tako da jezik za zube i nemoj da kazes tzvdr-u da neces zabranu za vakcine da ne bi odjedanput postao "persona non grata" u sekti.  Smile Smile Smile

Citat
Naravno da cu da nastavim da pisem, pa tipovi poput tebe su mi najbolji dokaz da je sve u redu i da borba daje rezultate : )
Ako ti je dokaz da si u pravu i da treba da nastavis piskaranje gluposti to da se vecina ne slaze sa tobom i da misli da si iritantan onda OK. Samo je, tja, malo tuzno da covek razmislja tako.  Smile

Citat
Pa zasto prica? Jel nesto slagao mozda?
Na pravom si putu. Polako, jos malo i doci ces do "istine" zasto voditelj prica nesto na TV-u. Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2015, 11:15:49 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 537.75.14
Ako se ti tesis da su tvoja piskaranja ovde vid borbe OK.
Ne tesim se ja, to je cinjenicno stanje, pa pogledaj reakcije : )) Sa uzivanjem pratim, nervoza dolazi kada se bezi od cinjenica, a neko te sa istim suocava.
Citat
Al jbg, realnost te malo zeza pa "10 coveculjaka" kad izadje na ulicu napravi se mnogo jak skup koji "rusi sistem".  Smile
Aha, to je tek pocetak : ) Monsanto gubi 2600 radnika, bas zbog narastajuce mase, koja radi isto ili slicno kao i ja ; )
Dok ti, kao analni karakter tezis "prilagodjavanju", kao glista : )
Citat
Jel si ucestvovao na nekom ili se samo hvalis tudjom borbom koja nema veze sa tobom?  Znas kako kazu "lako je tudjim koprive mlatiti".  Smile
Pa sto onda mlatis tudjim kurcem korpive? : )) Zasto podrzavas novac ispred nauke?
Da li sam ucestvovao ili ne, ti to neces saznati, mozda da, mozda ne : )

Citat
Ne, samo video ljude koje su tvoji sektasi izbacivali tj. blokirali zbog toga. Tako da jezik za zube i nemoj da kazes tzvdr-u da neces zabranu za vakcine da ne bi odjedanput postao "persona non grata" u sekti.  Smile Smile Smile
Ih, pa koliko ja znam ljudi koji su dobili ban, od strane tvoje sekte, a u realnosti tvoja korporativna sekta drustveno satanizuje istrazivace koji se usude da negiraju meinstrim gluposti.

Citat
Ako ti je dokaz da si u pravu i da treba da nastavis piskaranje gluposti to da se vecina ne slaze sa tobom i da misli da si iritantan onda OK. Samo je, tja, malo tuzno da covek razmislja tako.  Smile
Za mene nema vece satisfakcije sto se ovih tema tice, nego kada na forumu vidim ljude koji su u procesu budjenja, ti jesi u tom procesu, prolazis faze, samo sto zbog drugih nedostataka to ne kapiras : )
Naravno da cu da nastavim, tek smo poceli : )

Citat
Na pravom si putu. Polako, jos malo i doci ces do "istine" zasto voditelj prica nesto na TV-u. Smile
Eto, opet si se pogubio i svestan si toga : ) Trudis se da negiras da si se sam upecao, pa vrdas ali sta da se radi : )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Ima dobrih stavki, ali za razliku od Srbije u Rusiji je porodica daleko manje homogena... Mislim, kod nas kad prebijes zenu cak i zavrsis u zatvoru, a u Rusiji se prica prijateljima kako si joj izbio zube... haha... eto. tako Wink


Kako ti konstantno siris rusofobiju pa to je neverovatno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
mob
Samsung S7
Iz nekog mog iskustva iz proslosti i iz sadasnjosti.

Kad sam bio mali, bio je tu neki komsija koji nikad nije bio bolestan. Moj tata ga je zvao kliconosa. Uvek je bio slinav ali nikad se nije posteno razboleo. Genetika, sta drugo.

Od virusa nema zastite. Mozes ti da razvijas imuni sistem koliko god hoces, svake godine je cista lutrija da li ces i kada ces dobiti prehladu ili neki gripic. Da ne spominjem alergije, na koje nikakavog uticaja nemas. Ambrozija i polen na prvom mestu. I nisu tu nista roditelji krivi. Ili grinje, najveci alergen za plucne bolesti. Kako ti se zapati.

Ovaj gore samozvani vrach je malo samog sebe pokopao kad je rekao da roditelji ne treba da slusaju lekare. A on je sam lekar. Tupko. Nema veze iz koje je zemlje. Ima sarlatana svuda. Lecenje magnetima i dragim kamenjem. Vibrira ti Smaragd.

Prosle godine kasljao sam 6 meseci bez prestanka. Mislio sam ok, prehlada je, antibiotik nece pomoci, pa ce proci. Malo morgen, sto bi rekao pokojni Zlobolesku. I odem ti ja kod lekara, daju mi neku pumpicu za alergije i opa, posle dva dana, kasalje se smanjio i nestao.

Prvo dete, tokom prve dve godine svog zivota 5 puta godisnje imao upalu usiju. Uzimao antibiotike. Onda smo otisli kod specijaliste, pregledao ga, i iz svog profesionalnog misljenja izvukao zakljucak: rekao nam kad napuni 2 godine, vise ih nece imati. I tako i bi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Ima dobrih stavki, ali za razliku od Srbije u Rusiji je porodica daleko manje homogena... Mislim, kod nas kad prebijes zenu cak i zavrsis u zatvoru, a u Rusiji se prica prijateljima kako si joj izbio zube... haha... eto. tako Wink


Kako ti konstantno siris rusofobiju pa to je neverovatno...

Ovo je primer direktno iz Rusije, star par dana, licno saopsten  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.