Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ove savete o deci svako mora da pročita  (Pročitano 8484 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
To vec pricas od kad si na Forumu. Nit vidim da si bilo sta ucinio da se sistem raspadne niti da se raspao.  Smile
: ) Kakve veze ima da li ti nesto vidis u ovom smislu ili ne? Tvoji dometi su vrlo upitni.
A sistem se raspada, ne moze zver ovakvih razmera da ugine na dnevnom nivou.

Citat
Pise TV voditelj, pise ti i na srpskom. Jbg, hoce to kad si zavrsio predskolsko a skolu nisi pa ne umes da procitas...
Tu skolu, u koju si ti isao, treba zatvoriti u najkracem mogucem roku, da vas ne stancuje vise : )
Pa jeste, on je i TV voditelj, a ne samo "tv voditelj", kako si poksao da spinujes.

Citat
Kaze korisnik kristal85, polupismeni covek bez skole koji ne zna da cita ni srpski a kamoli ruski.

Inace, covek nije TV voditelj
Ne brini, "10 coveka" ne moze da opere ni Dunav ni Sava : ) Polupismeni mediokriteti, kao ti, su tuga ovog sveta...
Da, TV voditelj ali mu to nije glavno zanimanje. Kao nasi ljudi sa sela npr. Do 16 rade na poslu, a onda odu na njivu...ne znam, mozda bih mogao i da skiciram?

Nesto mi nije jasno, ako roditelji sve znaju, zasto im ovaj covek daje savete?
Gde on kaze da roditelji sve znaju? : )
Citat
Mislim... sam sebi kontrira.
Ne kontrira, jer proziva i roditelje.
« Poslednja izmena: 10. Okt 2015, 23:34:02 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Citat
A sistem se raspada
I opet, samo ponavljajuci to ne znaci da je istina. Tako da, dok ne vidim rezultate rada tvoje sekte tesko da cu da se uverim u bilo sta. Do sada ste ti i tvojih "10 coveculjaka" iz sekte samo uspeli da poostrite zakon o vakcinaciji. Eto, ako vam je uteha promenili ste sistem na bolje moram reci iako tvojoj sekti to ne ide u prilog.  Smile

Citat
Pa jeste, on je i TV voditelj, a ne samo "tv voditelj", kako si poksao da spinujes.
Odlicno, konacno si makar priznao da je i TV voditelj kao sto i pise u tekstu. Tako da, ne lupaj sledeci put da nije TV voditelj nego nauci da citas.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Okt 2015, 23:40:16 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101

I opet, samo ponavljajuci to ne znaci da je istina.
Znaci, svakim danom sve vis eljudi biva svesnije onoga sto se desava oko njih : ) To je kljucni momenat. Tebi to nije lako da shvatis...

 
Citat
Tako da, dok ne vidim rezultate rada tvoje sekte tesko da cu da se uverim u bilo sta.
Sta ja imam sa tim i sa radom tvoje sekte? : )) Tebe treba poslati da naucis gramatiku, a ne da lazis, laziras i zaglupljues decu po skolama.
Citat
Do sada ste to i tvojih "10 coveculjaka" iz sekte samo uspeli da poostrite zakon o vakcinaciji. Eto, ako vam je uteha promenili ste sistem na bolje moram reci iako tvojoj sekti to ne ide u prilog.  Smile
Ne, nego to iz perpsektive tvoje sekte tako izgleda : )) Ovi sektasi sto veruju u novac umesto nauke, imaju 1300 (malo jace) clanova na fejsu, a stranice protiv obavezne vakcinacije i po 35 000 clanova : )) To samo pokazuje raspolozenje ljudi, to je drustvo u malom, a to si u pravu...vlastodrsci su retko kad za narod i njegove interese, uglavnom se vode za kapitalom ; )
Citat
Odlicno, konacno si makar priznao da je i TV voditelj kao sto i pise u tekstu.
Korisnice losevremenski, a da li je pedijatar? : )

Citat
Tako da, ne lupaj sledeci put da nije TV voditelj nego nauci da citas.  Smile
"10 coveka" : )
« Poslednja izmena: 10. Okt 2015, 23:48:21 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Citat
Znaci, svakim danom sve vis eljudi biva svesnije onoga sto se desava oko njih : ) To je kljucni momenat. Tebi to nije lako da shvatis...
Odlicno, kad vas izadje vise od "10 coveculjaka" i uradite nesto osim vikanja javi se.

Citat
Ovi sektasi sto veruju u novac umesto nauke, imaju 1300 (malo jace) clanova na fejsu, a stranice protiv obavezne vakcinacije i po 35 000 clanova
Vau, 35000 clanova. Smile i koliko sektasa od tih 35000 izadje i uradi nesto drugo osim sedenja kuci i lupetanja po Fejsbuku? Sta su konkretno ti sektasi uradili osim sto su svojom gluposcu doprineli poostravanje zakona koji im je donekle isao u korist? Smile

Citat
orisnice losevremenski, a da li je pedijatar? : )
Niko i nije rekao da nije. Ali je i TV voditelj(a ne kao sto si ti pokusao da predstavis da nije) koji prica neke stvari radi rejtinga. Mislim, to bi makar tebi kao nekom "prosvecenom" trebalo da bude jasno.  Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 10. Okt 2015, 23:55:33 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
Odlicno, kad vas izadje vise od "10 coveculjaka" i uradite nesto osim vikanja javi se.
: )) Pa da, tipican analni karakter...kad imas ledja iza sebe, onda su svi ostali "coveculjci", a u suprotnom se, kako si rekao svojevremeno "prilagodjavas" : ))
Pa eto, Monsanto otpustio preko 2500 ljudi i ako sam ja doprineo da to zlo otuspiti jednog coveka i izgubi makar jedan dolar, ja sam vise nego zadovoljan : )
Citat
Vau, 35000 clanova. Smile i koliko sektasa od tih 35000 izadje i uradi nesto drugo osim sedenja kuci i lupetanja po Fejsbuku? Sta su konkretno ti sektasi uradili osim sto su svojom gluposcu doprineli poostravanje zakona koji im je donekle isao u korist? Smile
Ne verujem da su oni doprineli, prvo je dosla inicijativa (predpostavljamo kako i od koga) da se zakon poostri, pa potom je usledio bunt ljudi. Jebi ga, I Vucic realno "vlada" (da to tako nazovemo) sa 12-13% glasova...

Citat
Niko i nije rekao da nije. Ali je i TV voditelj(a ne kao sto si ti pokusao da predstavis da nije) koji prica neke stvari radi rejtinga. Mislim, to bi makar tebi kao nekom "prosvecenom" trebalo da bude jasno.  Smile Smile Smile Smile
Prica radi rejtinga? Opet ti i tvoje teorije zavere? Ja sam mislio da s etakve stvari ne rade (jer se ne sme) zbog rejtinga, a pogotovo da se ne sme prodavati lek (ili vakcina) koji nije dovoljno ispitan ili nepotreban!? : )
« Poslednja izmena: 11. Okt 2015, 00:02:18 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Citat
Pa eto, Monsanto otpustio preko 2500 ljudi
Da, sve verujem da je zbog takvih kao ti Monsanto otpustio ljude. To sto se radujes da je neko ostao bez posla a tvrdis da si neki veliki humanista je tek posebna dijagnoza...

Citat
Ne verujem da su oni doprineli, prvo je dosla inicijativa (predpostavljamo kako i od koga) da se zakon poostri, pa potom je usledio bunt ljudi.
Zakon je dosao posle tvojih sektasa a ne pre tako da jbg, ako ste hteli nesto da uradite propali ste u tome i to mnogo. Tako da se ja ne bih bas hvalio njihovim "uspesima". Brojnoscu od "10 coveculjaka" na ulicama se tek ne bih hvalio da sam na tvom mestu, smejace ti se ljudi.  Smile Smile Smile Smile

Citat
Prica radi rejtinga?
Covek je TV voditelj. Da ne prica radi rejtinga verovatno bi ga ukinuli. Znao sam da nisi previse pametan al toliko da mislis da TV voditelju rejting nije bitan mislio sam da nisi.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Citat
Roditelji koji rade 12 sati dnevno, moraju da imaju vremena jedno za drugo (onako odmorni i krepki za druzenje), u suprotnom, "sami ste krivi" ako dete ode u ofsajd! Niko vas nije terao da se zaduzite kod banke...ne, ne!

Istina, mogu da zive od nerada u karton sitiju ko neke manjine, koji imaju vremena napretek  Smile


Citat
врач высшей категории и телеведущий, ведёт передачу «Школа доктора Комаровского».

https://ru.wikipedia.org/wiki/Школа_доктора_Комаровского


Hebote, jednom davno naleteo na neku Ruskinju, nesto se sporazumevamo, ona kaze bivsi decko joj je stduirao da bude vrach, ja rekoh sebi, ebo te, naletih na neku lujku, bila sa vrachom zajedno  Smile

Ima dobrih stavki, ali za razliku od Srbije u Rusiji je porodica daleko manje homogena... Mislim, kod nas kad prebijes zenu cak i zavrsis u zatvoru, a u Rusiji se prica prijateljima kako si joj izbio zube... haha... eto. tako Wink


Inace, interesantno u toj Rusiji. Za vreme komunizma su drzali tu neki privid braka i velika sramota za razvod, ali nema veze ako je muz tresti i loce, a ona se lupa sa komsijom i postarem, glavno da ne prica svet kako se razvode  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
Da, sve verujem da je zbog takvih kao ti Monsanto otpustio ljude.
Da, forum je samo jedan vid borbe i mora se nastaviti : ))
Citat
To sto se radujes da je neko ostao bez posla a tvrdis da si neki veliki humanista je tek posebna dijagnoza...
Naravno da s eradujem, kao sto bih se radovao da dzelat u Saudijskoj Arabiji ostane bez posla : )
posao u Monsantu nije nista vredno, radije, to je saucesnistvo u zlocinu.
Ne brini, sto se tebe tice, ti si mediokritet, polupismen tip i ti se "prilagodjavas", do penzije brt!!1

Citat
Zakon je dosao posle tvojih sektasa a ne pre tako da jbg, ako ste hteli nesto da uradite propali ste u tome i to mnogo.
Nece biti da je tako : ) Vakcine su se dovele u pitanje, sa razlogom, pa je potom usledila incijativa. Sad, da li to radi tvoja sekta ili ne, mozemo da polemisemo...

Citat
Tako da se ja ne bih bas hvalio njihovim "uspesima". Brojnoscu od "10 coveculjaka" na ulicama se tek ne bih hvalio da sam na tvom mestu, smejace ti se ljudi.  Smile Smile Smile Smile
Pa naravno, to sto ti pricas, to je odlika analnog karaktera : )

Citat
Covek je TV voditelj. Da ne prica radi rejtinga verovatno bi ga ukinuli.
: )) Farmako korporacije su biznis instutucije. Da ne prodaju sve vise lekova, sve bolesnijoj (ili nabedjono bolesnoj) populaciji, verovatno bi propali u biznisu : )

Citat
Znao sam da nisi previse pametan al toliko da mislis da TV voditelju rejting nije bitan mislio sam da nisi.  Smile
Znao sam da si polupismeni mediokritet, slabe mozdane aktivnosti ali sam isto tako i znao da verujes da je u jednom slucaju biznis (kada tebi odgovara), a u drugom nije, jer ti ne podupire dogme u koje verujes : )


E'o, Maradic sa gerijtrije mzoe da ti potvrdi ovo o cemu pisem, jel tako Maradaicu? : )) Trenutno su Ruskinje na ekranu popularne : ))
« Poslednja izmena: 11. Okt 2015, 00:32:51 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Citat
posao u Monsantu nije nista vredno, radije, to je saucesnistvo u zlocinu.
To je posao. Neko ko je ostao bez posla nije direktor vec neki najobicniji radnik. Umesto koga ce naci jos jeftiniju radnu snagu za veliku korporaciju. Al jbg, ne umes ti da razmisljas nego mislis da "Veliki Zli Monsanto" otpusta nekog zbog toga sto kristal85 pise po Forumu nesto. Smile Smile Smile Smile

Citat
Vakcine su se dovele u pitanje, sa razlogom, pa je potom usledila incijativa.
Kao sto rekoh, rezultati tvoje sekte su vidljivi. Sto se mene tice samo tako nastavite da menjate svet, za sada ste ga promenili na gore po vas sektase. Sto je automatski bolje po celu Srbiju.  Smile

Citat
Farmako korporacije su biznis instutucije. Da ne prodaju sve vise lekova, sve bolesnijoj (ili nabedjono bolesnoj) populaciji, verovatno bi propali u biznisu : )
Jos da objasnis kakve to ima veze sa cinjenicom da je on voditelj koji "juri" rejting i sve super.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
To je posao. Neko ko je ostao bez posla nije direktor vec neki najobicniji radnik.
To je saucesnistvo u zlocinu. Direktor ili radnik - nebitno.

Citat
Umesto koga ce naci jos jeftiniju radnu snagu za veliku korporaciju.
Ako otpustis nekog sa minimalcem, ne mozes naci jeftinijeg radika : ))
Citat
Al jbg, ne umes ti da razmisljas nego mislis da "Veliki Zli Monsanto" otpusta nekog zbog toga sto kristal85 pise po Forumu nesto. Smile Smile Smile Smile
Jebi ga, umesto da pokusas da nadoknadis mozdani deficit, ti pricas price o "Velikom dobrom Monsantu" i "poslovima".
Borba protiv korporacija, kao sto je Monsanto, mora biti sveobuhvatna, svako treba da izdvoji vreme da nesto uradi u toj borbi, jer to je borba za buducnost, a forum je deo te price. Cinjenica je da javno mnjenje u velikoj vecini drzava je protiv otrova Monsanta i da nisu mogli bas tako lako da proguraju zakone, pa su ih odbili. To je licno za mene velika satisfakcija : )

Citat
Kao sto rekoh, rezultati tvoje sekte su vidljivi.
Ne, ti se ponavljas, jer si se ponovo pogubio : ) Tvoja sekta te cudno tretira?
Citat
Sto se mene tice samo tako nastavite da menjate svet, za sada ste ga promenili na gore po vas sektase. Sto je automatski bolje po celu Srbiju.  Smile
Naravno da hocemo : )) Nema nista bez borbe, Srbija ce biti slobodna, pre ili kasnije. Tvoja sekta je duboko zaronila ali isteracemo pacove! : )

Citat
Jos da objasnis kakve to ima veze sa cinjenicom da je on voditelj koji "juri" rejting i sve super.  Smile
Vrlo rado: Ti kazes "da juri rejting" (sto je, naravno vrlo problematicno, jer ti kazes), da ne prica istinu, a to znaci da televizija treba vise novca. Veza sa korporacjiama je u tome da i korporacije nude (prodaju) lazi za vise novca : )

Petljas, Korisnice, petljas...vidis da ne mozes da pratis konverzaciju : ))
« Poslednja izmena: 11. Okt 2015, 00:54:59 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.