Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovako muskarci treba da se ponasaju prema devojkama ?!?  (Pročitano 22554 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 
Nisi odgovorio na moje pitanje..Ali dobro..Shvaticu to kao ne..Posto je pitanje bilo prilicno jednostavno (:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Alex - ?

Ko se zeza ? Ti si rekao da je umjetnost ispuniti zivot poznanstvima, ljudima i sexom, tako da .. ako si se ti zezao, zezam se i ja.

Citat
Milioni zena je usamljeno i ostari sa svojim neispunjenim snovima iz mladosti ,stotine hiljada pokusa samoubistvo godisnje,Rodjene i odgojene ili ne kao princeze jednog dana odrastu i shvate zivot nije lak.
I ko je kriv za to ?
Sreca je stvar izbora.

Citat
Mi vas Volimo ,slusamo ,mazimo i pazimo,
Cak i da je to tacno u vecini slucajeva, upitaj se ti, zasto vi to radite ? Ne dobivate nesto zauzvrat ?



Izvini ,Nisam se lepo izrazio i objasnio sta mislim ,stojim pored onoga sto sam rekao ali sto se tice zivotne filozofije moram malo da upotpunim  svoje misljenje,
Ako prihvatis da si na ovaj svet dosla sama i bez icega i ako prihvatis da si po prirodi bice koje ima citav spektrum razlicitih osecanja tvoja duznost i svrha tvog kratkog zivota je da ih iskusis i istrazis . (Naravno ne krseci zakon zemlje u kojoj zivis i Ne povredjujuci nikog u tom procesu).
 Tvoj zivot je skup secanja -memorija tvojih iskustava ona su tvoje jedino blago,Prijatna iskustva ces se secati zauvek i dok ces neprijatna pokusati da potisnes ili zaboravis.Tajna zivota je u tome da ih suocis , prihvatis ,oprostis i pustis.Na taj nacin u tebi nece biti vise nikagvog straha i nastavices da zivis punim zivotom do samog kraja.

Na ovo drugo,Voleo bih da kazem da je razlog za to iz spiritualne potrebe ali dobro znam da je cista hemija i prirodni nagon za sex jos uvek kod vecine ljudi.
Postoji puno razloga zasto je vecina muskarca onakva kakva jeste.
Vidis covecanstvo je umiruca rasa,muski hromozom Y nece vise da postoji za 300 hiljada godina,kvalitet sperme je drasticno opao u zadnjih 70 godina
Kad Zena udje u menopauzu njoj doktor odmah prepisuje tretman za nedostatak hormona Estrogen.
Kad covek udje u midle age ciklus  on ne dobija ili mu je prepisan automatski Testesteron i zbog toga postaje mirniji manje agresivan,strpljiv,opada mu kosa,nabacuje tezinu i libido mu opada.
Sa Malom redovnom dozom stariji Muskarci bi se osecali i bili poput vecitih tinejdjera ali socijalna struktura porodice bi se drasticno promenila.



Nisi odgovorio na moje pitanje..Ali dobro..Shvaticu to kao ne..Posto je pitanje bilo prilicno jednostavno (:
Molim te Shvati kao Da,
Zena je za muskarca Misterija i predmet obozavanja na svim kontinentima i vecini kultura da ne nabrajam.
Naravno bili su pokusaji takodje da se potisne seksualnost zene,poput Kralja Solomona,Hriscanskog Novog zaveta ili Islama.
U temi je napisano devojka pa sam sa tim u vidu pisao ali prva zena u zivotu svakog muskarca je njegova majka.
Ali sto se tice seksualne i ljubavne prirode kako si nazvala Nezgodnih i Ruznih ,postoji poslovica "The Beauty is in the eye of the beholder".
Cesto se desava da su zene koje nisu lepe i perfektne mnogo privlacnije i seksualnije takodje ima nekih sa izuzetnim karakterom
tako da cinjenica da su absolutne kucke ih samo cini privlacnim.U svakom slucaju to je pitanje ukusa i vazi isto pravilo kao i u Umetnosti,
"O Ukusima se ne Sudi".

Edit: Pliz, koristi opciju : izmeni
« Poslednja izmena: 15. Jan 2009, 00:56:48 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ti alex kao da pricas sam sa sobom.

Ja ti rekoh, sreca je stvar izbora i ako neko u starosti zali zbog bilo cega sto nije napravio, sanse su da je on sam ponajvise kriv za to. A ti govoris o nekim iskustvima i kako ce nas to na kraju procistiti do tacke kad se necemo niceg bojati. Usput si to onako pjesnicki napisao kao da ce zbog toga vise da vrijedi Smiley

I da ti kazem; umjetnost nije da iskusis sve sto se iskusiti moze, vec da nadjes balans u zivotu, tako da ti budes sretan, a da istovremeno ne narusavas nekog drugog. A to je mnogo teze nego pratiti svoje nagone i potrebe gdje god te vode, to moze svako.
Ne privlace me ljudi koje mjesto ne drzi i koji stalno traze nesto novo i bolje iako im je sve potaman. Zivot je malo prekratak za to.



IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Ti alex kao da pricas sam sa sobom.

Ja ti rekoh, sreca je stvar izbora i ako neko u starosti zali zbog bilo cega sto nije napravio, sanse su da je on sam ponajvise kriv za to. A ti govoris o nekim iskustvima i kako ce nas to na kraju procistiti do tacke kad se necemo niceg bojati. Usput si to onako pjesnicki napisao kao da ce zbog toga vise da vrijedi Smiley

I da ti kazem; umjetnost nije da iskusis sve sto se iskusiti moze, vec da nadjes balans u zivotu, tako da ti budes sretan, a da istovremeno ne narusavas nekog drugog. A to je mnogo teze nego pratiti svoje nagone i potrebe gdje god te vode, to moze svako.
Ne privlace me ljudi koje mjesto ne drzi i koji stalno traze nesto novo i bolje iako im je sve potaman. Zivot je malo prekratak za to.







Ha.Ha,

Nek ti bude,Imaj lep zivot,ne moj da budes ogranicena poput klikera i ne mislis dovoljno siroko,Sreca nije stvar izbora ti pricas o kompromisu pogledaj malo svet oko sebe.Ljudi umiru u Svetu oko tebe puno njih ne dozivi starost ,zivot se meri po iskustvu i nicemu vise.
Ovaj svet cine razliciti ljudi sa razlicitim zivotnim okolnostima koje oni nisu birali.
Postoje ljudi koji su pogodjeni ratom,Kriminalom ,Saobracajnom nesrecom ili prirodnim defektom i neki nece doziveti starost, ko si ti da kazes da ako neko zali za necim sanse su da je on kriv za to.
Kako ces da nadjes balans u zivotu ako ne znas sta ti zivot sve moze pruziti.

Procitaj moje postove a i svoje ponovo ali malo sporije

YouTube - Dead Can Dance Yulunga
 (Spirit Dance) ..

***************************************




Edit by Lightsoft:  Ne ovako





« Poslednja izmena: 16. Jan 2009, 01:04:03 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 
Ona ti je lepo rekla...Najlakse je kriviti drugoga, Boga, komsiju, devojku, decka, zenu, muza, roditelje, onu vesticu iz bunara, Profesorku....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 418
Zastava Brcko DC
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson K-800i
U onom prvom textu otvaraca teme je zaboravljena samo jedna fraza pa da text bude kompletan!!!!

kada te *ebe *ebi i ti nju  Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je jedan i bijedan i zato mu jebi majku.  .  citaj.  . .  .  .
Edit by Ziledin: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ti alex kao da pricas sam sa sobom.

Ja ti rekoh, sreca je stvar izbora i ako neko u starosti zali zbog bilo cega sto nije napravio, sanse su da je on sam ponajvise kriv za to. A ti govoris o nekim iskustvima i kako ce nas to na kraju procistiti do tacke kad se necemo niceg bojati. Usput si to onako pjesnicki napisao kao da ce zbog toga vise da vrijedi Smiley

I da ti kazem; umjetnost nije da iskusis sve sto se iskusiti moze, vec da nadjes balans u zivotu, tako da ti budes sretan, a da istovremeno ne narusavas nekog drugog. A to je mnogo teze nego pratiti svoje nagone i potrebe gdje god te vode, to moze svako.
Ne privlace me ljudi koje mjesto ne drzi i koji stalno traze nesto novo i bolje iako im je sve potaman. Zivot je malo prekratak za to.







Ha.Ha,Ha,Ha,Ha,

Nek ti bude,Imaj lep zivot,ogranicena si poput klikera,Sreca nije stvar izbora pogledaj malo svet oko sebe.
Ovaj svet cine razliciti ljudi sa razlicitim zivotnim okolnostima koje oni nisu birali.
Procitaj moje postove ponovo malo sporije


Ako sam ja ogranicena, onda ti nemas granica, sto je jos gore.
Nego, sta kazes, sreca nije stvar izbora ? Nego cega ?
Prvo kazes da trebas pustiti da te 'vode drugi vjetrovi' a sad pricas o nekom spletu okolnosti na koje ne mozemo uticati.

Procitacu tvoje postove kad ne budes bio kontradiktoran, a raspravljacemo kad se budes upristojio.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
ja se izvinjavam na duplom postu, ali ne znam kako bih drugacije dala do znanja alexi da ne mijenja post svakih pola sata vec da pise novi.
procitaj pravilnik foruma, za pocetak.
druga stvar; ne pricam ja o extremnim slucajevima, nisam rekla da je svako gospodar svoje sudbine, inace bismo svi bili milioneri, ali posto ti sve moram plasticno objasniti ( pitam se zasto ), onda se nadam da ti je sad jasno.

a ti i dalje trazi izgovore za svoj promiskuitet koji te tako zadovoljava, ima ljudi koji zagrebu malo dalje od nagona za oplodjivanjem.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
ja se izvinjavam na duplom postu, ali ne znam kako bih drugacije dala do znanja alexi da ne mijenja post svakih pola sata vec da pise novi.
procitaj pravilnik foruma, za pocetak.
druga stvar; ne pricam ja o extremnim slucajevima, nisam rekla da je svako gospodar svoje sudbine, inace bismo svi bili milioneri, ali posto ti sve moram plasticno objasniti ( pitam se zasto ), onda se nadam da ti je sad jasno.

a ti i dalje trazi izgovore za svoj promiskuitet koji te tako zadovoljava, ima ljudi koji zagrebu malo dalje od nagona za oplodjivanjem.

Ceasarice 18 iz tvog profila Vidim da si Indijanskog porekla pa jos i plavusa ,Sve mi je jasno, nisi ti kriva,razumem te i znam da ti nije lako .

Svako ima pravo na svoje misljenje ,ovo je samo vrsta zabave u slobodnom vremenu i nista vise ,

Smiri se i disi duboko ,Ne brini se niko nista ne trazi od tebe

Sto se tice promiskuiteta tu sam Definitivno Pali Andjeo i kriv sam jer Volim zene ,uzivam u zivotu i prepustam se raznim zadovoljstvima.





« Poslednja izmena: 16. Jan 2009, 12:05:49 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Naravno  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.