Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:27:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovako izgleda dobar CV  (Pročitano 602 puta)
30. Avg 2015, 23:15:42
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Ovako izgleda dobar CV

Mnogi od prevelikog entuzijazma tokom pisanja biografije previše natrpaju dokument ili izostave važan deo. Ovako treba da napišete svoj CV i povećate šansu da dobijete posao.

Jedna strana i ni slovo više

Ovo boli, ali - poslodavci ne čitaju tvoju biografiju. Oni je prelete za najviše 30 sekundi. Neka ima samo jednu stranu ako imate manje od 10 godina iskustva.

Ne pišite samo o jednoj poziciji

Ne nagoveštavajte da želite samo jedno zaduženje. Tako ograničavate sebe i šansu da dobijete ponudu.

Koristite unapred pripremljen šablon

Ako niste vični dizajnu probajte da nađete na internetu unapred pripremljene šablone. Ima ih mnogo, ali najbolje prolaze tabele sa tri kolone.

Kratke rečenice

Ponovo se vraćamo na pravilo 30 sekundi. Koristite takozvane brojeve.

- Neka rečenice budu kratke

- Neka opisi budu precizni

- Neka rečenica ima najviše dva reda, ali jedan je najbolji

Dela, a ne reči

Ne fokusirajte se na položaje na kojima ste radili nego na stvari koje ste postigli. Bolje je da napišete "pomogao sam da se poveća profit radnje za dvadeset odsto" nego "bio sam pomoćnik menadžera".

Brojke su bitne

Izražavajte se u brojkama. Ako ste postigli nešto - koliko je to poboljšanje u procentima? Ako ste osvojili nagradu, među koliko kandidata ste izabrani?

Pažljivo birajte projekte koje navodite

Izaberite od tri do pet projekata. Dobra stvar je što ne moraju da budu završeni, ako ste im se posvetili tokom dužeg vremena, to je dovoljno.

Za "dezert"

Ako stavljate svoje uspehe na dodatnim projektima pazite šta birate - ne navodite uspehe koji nisu relevantni za posao koji želite. To što ste u srednjoj školi osvojili takmičenje za skok u dalj verovatno nije bitno za poziciju šefa kuhinje.

Izvor http://www.021.rs/Info/Zanimljivosti/Ovako-izgleda-dobar-CV.html
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
ne seri.....

možeš napisat i više stranica al boldujes one najbitnije pozicije  i na kraju polodavac u rukama ima bogat CV na kojem su mu naglaseni najbitnijij djelovi koje ce procitati ako ga vec mrzi da cita sve a ako voli da procta sve onda si opet u win situaciji....


za zgodne zgutikurine jedAn savjet al nije zajebancija,ovo stvarno tako ide,pogotov za overseas zaposljavanja : dodajte poslodavca/regrutera putem fejsbuka.ako je zadovoljan vasim slikama onda mu se jebe za CV kojeg ste naravno prethodno vec poslali putem e-maila.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
cv...istorija sta si ti sve radio....
a poslodavca najvise zanima ko si ti..
i zasto vise ne radis ...to sto si radio  Smile
a ako to ne znas objasniti..posao neces dobiti nikad... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
neces kod nas ali preko grane njih ipak zanima sta pise a ne kako izgledas....mislim,nije primarno.kod nas npr.ne postoji niti ce postojati muska osoba zaposlena u kladionici.mislim ne bunim se ja ali vecinom rade zgutikurine koje misle da u subotu u 15:30 pjeva Milan Stankovic u kafani "Palermo"
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
mob
Samsung 111111
CV bi trebao ukratko da opise sta imas od skole i sta si do sada radio.Uz eventualni dodatak sa kakvim uspehom.

Romane o svom zivotu kapiram da i onako niko ne cita.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:27:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.