Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oukitel proizvodjac  (Pročitano 20381 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Zaboravio sam da kazem, video sam i Oukitel K4000 lite sa QHD displejom i super opcijama, 4000mAh baterija, 2GB+16GB memija, 5.0MP+13.0MP camere itd. E sad ne znam zasto tolikom brzinom izbacuju i kada ce stati, ali je lepo imati izbor, takodje je ovaj moguce naruciti preko AlliExpresa, mada nisam nikad gledao to, tako da ne znam koliko je sigurno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Fedora
Browser
Chrome 51.0.2704.106
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Pazite, ne mozete da poreknete da kinezi imaju dosta znanja oko tehnologije, smatram da oni prave vrhunske uredjaje, samo vazi izreka kolko pare tolko muzika Smile tako da verujem da mogu da se nadju i bolji telefoi, ali ja nesto nemam 1k evra da platim za to :/
Nasao sam novi oukitelov, meni se oni dosta svidjaju, i brzo se razvijaju, tako da sam krenuo da ih pratim i cini mi se da ne gresim oko njih! , U7, elegantan I finog izgleda. 5,5 incha, sto je super, I slican kao jabuka, a nadam se da su I specifikacije slicne Smile I ima cak otisak prstiju, sto mi se dosta svidja, tako da ne moze svako da mu pristupi. Nasao sam I snimak https://youtu.be/44wjY7AEBJ0. stvarno bi me zanimalo vase misljenje o njemu, posto vidim da niste privrzeni kinezima Smile

Ууу а ти чуваш силне државне тајне по телефону па ти треба то за отисак прстију. Што се тога тиче, нама обичним смртницима је довољна шифра
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.106
sinko nikola da ti nemas neki dil sa outkitom pa ih ovako falis
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Ja sam se razmisljao da pitam isto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Запео да купи, а ова тема је требала да га учврсти у тој одлуци.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Linux Fedora
Browser
Chrome 51.0.2704.106
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Ааа то је значи по среди  Smile
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Ljudi izasle su specifikacije za U7 plus (update-ovana verzija U7 pro)
Kao i kod U7 pro, U7 Plus ima display od 5.5-incha, moze se naci u 3 boje: sampanjac zlatna, svemirsko siva i zlatno roze. Kao novitet, ima skener za otisak prsta. Dimenzije su 157.6 X 78.4 X 9.15mm i ima 2500mAh bateriju.
Podrzava 2 kartice i ima slot za SD karticu, ulaz za slusalice od 3.5mm, prednja kamera ima 5mpx a zadnja 13mpx, HDR mode, face beauty mode i panorama exporter je potvrdjen. Sto se tice procesora i memorije, U7 plus ima MediaTek MT6737 chipset i 2GB RAM i 16GB ROM.
Sto se tice senzora za otisak, osim sto sluzi za otkljucavanje i zakljucavanje, ima jos 2 dodatne funkcije. Moze da se poveze odredjeni otisak sa odredjenom aplikacijom, a druga funkcija je da se otisak koristi za slikanje i primanje poziva, ali ovo jos uvek nije potvrdjeno.
Sto se cene tice, kostace $89.00 ali ce u pretprodaji biti cak $69.99
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Haha ranije sam proucavao ZTE jer je bio super jeftin a vrlo kvalitetan a kinez je, pa sam s prebacio na Oukitel skoro Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.106
a falis ih po vise foruma zte je svetlosnim godinama isperd outkite koji je garazni brend
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Izasao je Oukitel K4000 Lite i moze se naci za $79.99 i akcija traje od 2. do 16. avgusta. Takodje, ima raznih Giveaway-a na njihovoj fejs stranici ali i na drugim sajtovima.
Ovo je Lite verzija njihovog najprodavanijeg modela K4000,i spreman je za shipping od 2. Avgusta.
Ima isti dizajn kao K4000 sa 3 puta cvrscim ekranom ( mozete videti snimak ovde https://youtu.be/VBwdqNbGY0E ) Baterija ima 4000mAh i moze da izdrzi cak 25 dana na standby-u, 2GB+16GB memorije, 5.0MP+13.0MP su prednja i zadnja kamera, 2.5D curved CNC craft i OTG tehnologija, kao i kod K4000 uredjaja.
Razlika izmedju ova dva uredjaja je u tome sto se K4000 Lite moze naci u zlatnoj crnoj i beloj boji, a K4000 samo u crnoj i beloj. Takodje,  K4000 Lite ima 5.0 inch QHD display a K4000 ima 5.0 inch HD display. Za vise detalja pogledajte ovde: http://oukitel.com/products/k/k4000-lite-44.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.