Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otvoreno pismo Željku Mitroviću: Ja sam niko, ali dajte mi moju platu!  (Pročitano 8385 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.57
mob
HTC One
Dugovi isplivavaju na sve strane...

Memo Haljevac: Nisam dobio ni evro od "Farme"!

Ukoliko mu ne isplate nagradu do kraja godine, biće primoran da preduzme druge mere



Slikar Sulejman Haljevac Memo, koji je pobedio u četvrtoj sezoni šoua "Farma", više od četiri meseca strpljivo je čekao na nagradu od 50.000 evra, ali kako se isplata još nije desila, odlučio je da o tome javno govori bez dlake na jeziku.
 
Iz meseca u mesec čelnici ružičaste televizije davali su Memi lažna obećanja, a krajem sedmice propao je i posljednji dogovor, a to je bila kap koja je prelila čašu, kaže umetnik.
- Stvarno ne znam šta da radim. Već je prošlo previše vremena, a ja nisam dobio ni jedan evro od zaslužene pobede na "Farmi". Čekao sam i ćutao dovoljno vremena. Jedino što sam dobio kao pobednik najgledanijeg rijaliti šoua na Balkanu je kartonski ček od 50.000 evra. To su videli milioni gledalaca širom regiona, ali na moju žalost, još mi nije isplaćen ni najmanji delić nagrade - govori Haljevac.
 
On je zbog svih dešavanja potpuno razočaran i ne zna trenutno šta dalje da radi.
- Moje strpljenje je na izmaku. Ako kompletnu nagradu ne dobijem do kraja godine, posavetovaću se i preduzeti nove korake - kaže Memo.
 
Kontaktirali smo i Lajlu Torlak, glavnu urednicu Pinka BH, koja nije demantovala navode pobednika "Farme".
- Znate kakva su teška vremena. Haljevac neće biti oštećen, kao ni jedan učesnik "Farme". Memo je potpisao ugovor s našom matičnom kućom u Beogradu, a prema mojim informacijama, nagrada bi mu trebala biti isplaćena u narednih sedam do deset dana - kaže Torlak.
 
Memo redovno prati dešavanja u novoj sezoni "Farme", a kako kaže, više nema favorita.
- Na početku je to bila Jelena Golubović, dok nisam video da je dvolična. Ima interesantnih likova. Najviše me svojim primitivizmom nervira propali konobar Lepi Mića. Kada vidim šta nekada radi, odmah promenim kanal - kaže Memo.
 
Pored Sulejmana oglasio se i Milan Tarot, koji je takođe tvrdio da nije dobio ugovoreni honorar za učestvovanje u rijaliti programu.

Izvor: pulsonline
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.