Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Отпорне старе сорте јабуке  (Pročitano 13238 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
I-mate 30 Pro
Oni su pocecli da zive kad je evropa dosla tamo...

Do tad su bili ljudozderi koje je evropa morala da pripitomi... Smile Smile Smile


Pisani tragovi...u africi... Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 26. Jun 2015, 19:20:22 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Kristal, tvoji argumenti se svode i generalno razgovor sa tobom se svodi na:
neko sa foruma: ali nebo je plavo..
kristal: velike korporacije na tome zaradjuju milijarde
neko sa foruma: nebo je plavo to je nauchna chinjenica, boja neba se nalazi u tom delu spektra a to je po konvenciji plava boja.
kristal: a ko je platio konvenciju? Hahaha, nebo nije plavo, to vas lazu velike korporacije. Pre chetrdeset godina nebo je bilo plavo, a one bele share nidu postojale.
neko sa foruma: mislish oblaci nisu postojali?
kristal: to je gmo, u selu da vidish kakvo je nebo, eno u australiji ljudi umiru od posledica neba
neko sa foruma: umiru od tajfuna, vremenske nepogode....
kristal: pochrlo je pochelo, drma vam se kavez...
I tako...
: ))) Nisam ti ja kriv sto ekonomiju posmatras odvojeno od svih sfera ljudske delatnosti (sto je nemoguce), ne birni, nisi ti jedini koji tako rezonuje. No, ima vas vise, pa citava stvar dobija groteskni karakter. Nemas niti jedan valjan argument, koj ima smisla : )
Nisam ti ja kriv sto ne kapiras da je sistem jedna celina i da je tu celinu moguce kontrolisati (donekle, ne 100%).
Nsiam ti ja kriv sto nauku posmatras kao objekat verovanja.
Nisam ti ja kriv sto dobijes ludacki sjaj u ocima na pomen reci "nauka", a nagon za teranjem kada se spomene "korporacija", pa onda oces i da nasrnes...(po forumu podivljas).
Nisam ti ja kriv sto ti pises viceve za Kursadzije : )
I tako...
Takvih ratova u tim razmerama i sa takvom zestinom u africi nije bilo dok nisu dosli belci...

Niti je bilo terorizma u tim zemljama dok nisu dosli amerikanci...
Jos jedna istina.
« Poslednja izmena: 26. Jun 2015, 19:44:18 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Problem je sto si ti ubedjen da sistem postoji.
To je kao oni ljudi koji slepo veruju u boga.
Nikako da shvate da oni i njihovo misljenje apsolutno nisu bitni u konacnom poretku stvari - rodjenje -> zivot -> smrt -> rodjenje -> zivot -> smrt -> ...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Problem je sto si ti ubedjen da sistem postoji.
Pa vidi, to je pitanje nastanka reda iz haosa. U principu, postoji matrica, postoji cilj, postoji ideja, preduzimaju se koraci da se ta ideja ostvari. Ali, kao i general u ratu, ne moze da predvidi svaki potez protivnika.
Citat
To je kao oni ljudi koji slepo veruju u boga.
Nikako da shvate da oni i njihovo misljenje apsolutno nisu bitni u konacnom poretku stvari - rodjenje -> zivot -> smrt -> rodjenje -> zivot -> smrt -> ...
Ima tu jedan problem, koji ljude razgranicava fundamentalno od zivotinja: Covek svoje okruzenje stvara, a zivotinja se prilagodjava, Sloboda je Istina, ako ne tezis slobodi, nema ni samorealizacije.
« Poslednja izmena: 26. Jun 2015, 20:25:59 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne postoji. Ti zelis da postoji jer ti je tako lakse. Jer onda imas neki cilj, svrhu zasto postojis, bla.. bla.. bla...

A Jungov citat to upravo potvrdjuje  Smile

Ljudi, uvek moraju da se determinisu. Smiley

Klark je skroz u pravu.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Ne postoji. Ti zelis da postoji jer ti je tako lakse. Jer onda imas neki cilj, svrhu zasto postojis, bla.. bla.. bla...
Pa to je kalsicna zamena teza, kada se zeli pobeci od odgvoornosti ; ) A odgovornost nalaze da se deluje, jer sistem opstaje tako sto unistava prirodu, kao neposrednoi okruzenje za coveka, a time i coveka, u svakom smislu kao deo te prirode.
To sto ti radis je defetizam, ubijen nagon za odrzanjem, a to se stice, upravo kroz poluge sistema.
Naravno, Visi Cilj, u to nemoj da sumnjas.
Citat
A Jungov citat to upravo potvrdjuje  Smile

Ljudi, uvek moraju da se determinisu. Smiley

Klark je skroz u pravu.
I cika Ivo Andric je bi skroz u pravu:
“Sve su Drine ovog svijeta krive; nikada se one neće moći sve ni potpuno ispraviti; nikada ne smijemo prestati da ih ispravljamo.”
― Ivo Andrić

Prelepo : )
« Poslednja izmena: 26. Jun 2015, 20:42:06 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.3
Browser
Safari 600.6.3
mob
Apple iPhone SE 2020
To nije bezanje odgovornosti, to je prihvatanje odgovornosti.

Ti verujes da postoji sistem i krivis za sve sistem i mislis da postojis samo u sistemu.

A ja sam ti hiljadu puta rekla da od sistema ne moras da zavisis.

Za vecinu ljudi, u koje spadas i ti, najveci strah je da ostanu sami sa sobom. Izmisljas bogove, sisteme, prepreke, tajna drustva.

Jer je tako lakse.

Ti si savrseni mali mrav koji radi svoj posao i veruje u virtuelne okove.

Ne bih tu nista dirala.
« Poslednja izmena: 26. Jun 2015, 20:46:32 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 43.0.2357.130
To nije bezanje odgovornosti, to je prihvatanje odgovornosti.
Nikako, barem u smislu kako ti rezonujes. Ne moze to biti prihvatanje odgovornosti jer ljudi poput tebe ne mare za to sta ce ostaviti buducim generacijama.
Citat
Ti verujes da postoji sistem i krivis za sve sistem i mislis da postojis samo u sistemu.
Apsolutno! Sistem postoji i krivim sistem za, ne sve ali za stvaranje uslova u kojima se moze bezati od odgvovornosti, nametanjem autoriteta.
Naravno, ako uzmemo samo nase materijalno psotojanje, onda samo postojimo u sistemu.
Citat
A ja sam ti hiljadu puta rekla da od sistema ne moras da zavisis.
Ja sam ti isto toliko puta rekao da se od sistema ne mozes sakriti, mozes bezati. Sistem unistava tvoje okruzenje, tvoj dom, tvoj izvor hrane, duhovne i ove druge. Mozes se sakriti ali ce sistem doci i po tebe, pre ili kasnije.

I americki Urodjenici su se borili za sebe, nisu se prepustili stihiji, na zalost izgubili su i njihov zivot je unisten.

Šta je čovek bez životinja? Kada bi životinje nestale čovek bi umro od velike usamljenosti duha. Što god zadesi životinje, ubrzo snađe i čoveka. Sve je u svetu povezano!
Citat
Za vecinu ljudi, u koje spadas i ti, najveci strah je da ostanu sami sa sobom. Izmisljas bogove, sisteme, prepreke, tajna drustva.
Naprotiv, sve sto si nabrojala (osim Bogova, za to ne mogu da tvrdim) postoji i operisu. Danasnji sistem pociva na novcu, a ko ima novac ima i moc. To su cinjenice.
Sta je moj najveci strah, to je za tebe velika enigma ; )
Tvoj najveci strah je suocavanje sa realnoscu, a realnost kaze da bezanje u nekakve imaginarne svetove, nece resiti realne probleme.
Citat
Jer je tako lakse.
JEste, bezis od odgovornosti, tako ti je lakse.
Citat
Ti si savrseni mali mrav koji radi svoj posao i veruje u virtuelne okove.
Takodje, ja to mislim i za tebe, maleni misic, ucauren u svojoj rupici, kutiji, totalno nesvestan postojanja. I za to je kriva sistemsa anestezija, izmedju ostalog.
Citat
Ne bih tu nista dirala.
Ja bih, diram, zato i pisem, na forumu, izmedju ostalog.
« Poslednja izmena: 26. Jun 2015, 21:03:17 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.061 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.