Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:05:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkup drzavnih stanova za male pare  (Pročitano 15244 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Sve te stanove ce Djido kupiti od mesecne zarade ...
Koristimovu priliku da gospodinu Djilasu , dicnom Crnogorcu ( vazda su nam oslobadjali Beograd i glavarili po Beogradu  Smile) cestitam prvu zaradjenu milijardu eura  , kao i da mu porucim da u svoju kultnu , kulturno edukativnu emisiju ,,Veliki brat ,, pozove Skorpiona i Klitorisa , na zahtev sirokih narodnih masa .
Ja sam ruski debilu njega prozvao jos dok ti nisi znao da postoji burek forum.
On jeste baba Julin kadar. Odnosno ujka Lenjnov. Odnosno rodjak takvih kao sto si ti.

Ovde ako je rec o stanovima, ponovo pocinjete sa 'afera postoji od kad ima srba, a srba ima od Kostunice, Slobe, Djikija, Chede, Borisa sve zavisi kom se teletu klanjate.

U staroj Jugoslaviji svi su odvajali za stanove a li dobijali samo podobni.
Kad je Sloba dosao resio da podobne zadrzi i prodao im stanove za 5 maraka.
Ostali, koji su rintali neka se snadju. Akcija komunista: imas kucu vrati stan.
Ljudi dobijali stanove i gradili kuce. Stanove davali u najam, kupovali kola letovali.
Nepodbni su samo mogli da dizu kredite i placaju godinu dana u napred.
Stanovi su se delili pored podobnih i kurvama i naravno rodjacima.

Tako da ima ljudi koji imaju po 30 godina staza i nisu primirisali stan a ima sa 15 godina staza koji su dobili i stan i penziju.

Sta je sada problem oko desetak stanova?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1289
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sve te stanove ce Djido kupiti od mesecne zarade ...
Koristimovu priliku da gospodinu Djilasu , dicnom Crnogorcu ( vazda su nam oslobadjali Beograd i glavarili po Beogradu  Smile) cestitam prvu zaradjenu milijardu eura  , kao i da mu porucim da u svoju kultnu , kulturno edukativnu emisiju ,,Veliki brat ,, pozove Skorpiona i Klitorisa , na zahtev sirokih narodnih masa .
Ja sam ruski debilu njega prozvao jos dok ti nisi znao da postoji burek forum.
On jeste baba Julin kadar. Odnosno ujka Lenjnov. Odnosno rodjak takvih kao sto si ti.

Ovde ako je rec o stanovima, ponovo pocinjete sa 'afera postoji od kad ima srba, a srba ima od Kostunice, Slobe, Djikija, Chede, Borisa sve zavisi kom se teletu klanjate.

U staroj Jugoslaviji svi su odvajali za stanove a li dobijali samo podobni.
Kad je Sloba dosao resio da podobne zadrzi i prodao im stanove za 5 maraka.
Ostali, koji su rintali neka se snadju. Akcija komunista: imas kucu vrati stan.
Ljudi dobijali stanove i gradili kuce. Stanove davali u najam, kupovali kola letovali.
Nepodbni su samo mogli da dizu kredite i placaju godinu dana u napred.
Stanovi su se delili pored podobnih i kurvama i naravno rodjacima.

Tako da ima ljudi koji imaju po 30 godina staza i nisu primirisali stan a ima sa 15 godina staza koji su dobili i stan i penziju.

Sta je sada problem oko desetak stanova?
Zato oni posle 35 godina radnog staza, koji nisu dobili stan, a sada su sami napravili neku kucu, ima da idu u zatvor i kriviucno da odgovsraju, Nesme u ovoj zemlji nesto posteno da steknes, to je krivicno delo ako gradis sam na svojoj zemlji. Legalno je samo otimacina i pljacka.
IP sačuvana
social share
Mi ti nudimo a to sto ti ne koristis sam si kriv-RTS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230

Zato oni posle 35 godina radnog staza, koji nisu dobili stan, a sada su sami napravili neku kucu, ima da idu u zatvor i kriviucno da odgovsraju, Nesme u ovoj zemlji nesto posteno da steknes, to je krivicno delo ako gradis sam na svojoj zemlji. Legalno je samo otimacina i pljacka.
Imao sam radnika, koji nije trazio nista. Gradio kucu u Dobanovcima (palatu). radio po Iraku 20 godina, ziveo u kontejnerima na 40 stepeni, rintao po 12 sati dnevno svih 7 dana.
Kupio Pezho, napravio garazu radionicu sa kanalom. Jednom recju odrao se covek. Kada je trebao da upise u knjige, ladno su ispostavili racun 16 hiljada maraka u to vreme.
Nije pomagalo ni sto je kukao da nikada nista od drzave nije trazio, da je sve pare potrosio da rastereti drzavu od sebe licno. Nema bato. Osetile komunjare miris deviza i rodjenu majku bi jebalo za marku.
« Poslednja izmena: 28. Nov 2009, 10:48:06 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1289
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Najinteresantnije je sto su izjednacili organizovani kriminal, sverc droge, pljacke banaka sa sa time sto covek sam sebi pravi kucu. Imali to jos negde u svetu?
IP sačuvana
social share
Mi ti nudimo a to sto ti ne koristis sam si kriv-RTS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Sony xperia
Khm, khm ....

Drage i dragi moji ...
Kada neko zeli o bilo cemu da sazna misljenje, napravi anketu. Ovde na forumu bilo je o mnogo cemu raznih anketa, ali i pitanje je koliko one odslikavaju, u sto vecem procentu, pravo stanje stvari.
Drugi nacin je i "osluskivanje pulsa".

"Osluskavanjem pulsa" oko Politickog dela foruma, se dolazi do utiska da je dosta ucinjeno, ali opet nedovoljno. Sto znaci da posao nije odradjen u potpunosti.

A ja ne volim da je nesto nepotpuno i nedoradjeno.

Gore u zaglavlju lepo pise:
"Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano."
Medjutim, i dalje se javljaju stvari koje ne bi trebale.

Pa da onda upotpunimo zapoceti posao.

- otvoricu slucajno neku stranu. Vidim li u nekom postu nesto sto ne odgovara, sledi ban od 24h, minimalno
- ne upozoravam vise
- ne interesuje me ko je i sta je
- ne interesuje me ko je prvi poceo
- gledajte sta pisete, sami snosite odgovornost za napisano
- procitajte pravilnik Politickog dela foruma, kao i pravilnik Burek foruma
- itekako cu od sada koristiti, do sada ne korisceno pravo:
14.1 Odstupanje od Pravilnika
Administratori i Supervizori foruma zadržavaju diskreciono pravo da, kada smatraju da situacija to zahteva, odreaguju na način koji smatraju prikladnim, čak iako se on ne nalazi u pravilima ili se sa istima kosi.

- ne interesuju me zalbe na donete odluke

Ponasajte se u skladu sa pravilima i bice sve u redu. Izbor je Vas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Najinteresantnije je sto su izjednacili organizovani kriminal, sverc droge, pljacke banaka sa sa time sto covek sam sebi pravi kucu. Imali to jos negde u svetu?
Tacno tako. Ja sam se nagledao takvih stvari na hiljade, tako da tu anatomiju poznajem poprilicno.
Na svu srecu, stan je postao to sto i jeste, ne privilegija nego roba. pa se polako ljudi navikavaju da kupuju.
Kakvih bre 10 stanova Kostunicine vlade. Taj Uskokovic, koji je serviran da zastiti ostale Uskokovice, je samo kupio 20 stanova.A koliko njih ima pored vatre.
Koliko recimo kosta divlja gradnja? Naprave ljudi citavu ulicu, kvart itd. Kupaju se u g*nima, pa onda dodje drzava i naknadno pravi infrastrukturu. od cijih para? Od budzetskih.
Koliko te divlje gradnje ima?

Drugi primer. U radnim organizacijama (our, sour) za stan se konkurisalo po zaposlenom a ne po porodici. Tako je na pocetku i muz i zena koji su radili u firmi mogli da resavaju stambeni problem.
Jedan su izdavali u drugom ziveli. Ne treba da vam napomenem ko je dobijao stanove.
Kada se promenio zakon, ljudi su se fiktivno razvodili da bi mogli dobiti svak svoj stan.

U akciji 'imas kucu, vrati stan u celoj Jugoslaviji, koja je brujala od 'vernih i postenih komunjara ubica', dakle u celoj akciji vratio se jedan stan. Tog su coveka popljuvali svi i oni bez stana i oni sa duplim stanovima.

Tako da prica oko deset stanova je sitna epizoda. To su zuti pustili da skupljaju politicke poene.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:05:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.