Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkud ovoliko crnaca odjednom?  (Pročitano 6547 puta)
08. Dec 2011, 21:29:19
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Browser
Mozilla Firefox 8.0
U toku prosle godine sam video mozda svega 5 crnaca,a ove godine ih vidjam gotovo svake nedelje.

Jel primetio jos neko da ih odjednom ima mnogo vise? (mislim,mnogo vise nego prosle godine)
I jel zna neko odakle su (vecinom) i sta rade ovde?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
pa valjda azilanti   Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Pa,bas od toga i strepim...


Mislim,ja stvarno ne znam,zato i pitam.

Imam ja jednog na fakultetu,koji je dosao sad(ne znam jos odakle je).Mada,kolko sam cuo,lik stvarno cepa.


Ali,opet,iako znam da ih je uvek bilo na medicini i jos nekim faukltetima,nemoguce je da sve ove koje vidjam su tu kao studenti ili turisti(ipak je novembar/decembar)...  Smile
« Poslednja izmena: 08. Dec 2011, 21:37:44 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
U beogradu ih ima na svakom koraku  Wink Bojanka Wink
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Ja se samo molim da nisu azilanti/doseljenici...


Aj,ako neko zna,ili je citao nesto u novinama,nek prica.Bas me zanima o cemu se radi.



Jel ima crnaca u nasim klubovima sad?  Smile
« Poslednja izmena: 08. Dec 2011, 21:45:15 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
ja sam preko leta dok sam cesto boravio po gradskim supovima video dosta porodica. mislim da su bili libijci.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Nadjoh nesto vezano za ovo...

Premijer naložio rešavanje problema u Koviljači
Traže kasarnu za imigrante

Bojana Anđelić Slobodan Pajić | 09. 11. 2011. - 12:30h | Foto: G. Srdanov | Komentara: 33

Posle pisma Republičkog komesarijata za izbeglice u kome se traži pomoć u rešavanju smeštajnih kapaciteta centra za azil u Banji Koviljači, premijer Srbije Mirko Cvetković naložio je resornim ministrima da nađu rešenje za nastali problem, rečeno je “Blicu” u kabinetu predsednika Vlade. Premijer je poručio da je važno da se reši taj problem, imajući u vidu njegov značaj kako za bezbednosnu situaciju tako i za obaveze koje je Srbija preuzela na sebe u procesu evrointegracija.


Komesarijat nudio 80 miliona dinara za gradnju novih objekata, ali tvrde da su odbijeni: Roditelji i dalje ne šalju decu u školu zbog azilanata

Kako je u kabinetu ministra odbrane rečeno “Blicu”, ministar Dragan Šutanovac je već dao nalog nadležnim službama da provere koja bi napuštena kasarna ili vojni objekat mogli da se ustupe za smeštaj azilanata.


- Proveravamo gde bi mogli da se smeste i sada se radi na tome - rečeno je “Blicu” u kabinetu ministra odbrane.


Potpredsednik Vlade Jovan Krkobabić, zadužen za socijalnu politiku, pa tako i za problem koji ima komesarijat za izbeglice, juče, međutim, nije imao vremena da govori za “Blic”. Posavetovao nas je da sutradan, odnosno danas pozovemo njegov kabinet i pitamo sve što nas zanima.


Republički komesarijat za izbeglice je od početka godine, mnogo pre protesta stanovnika Banje Koviljače, gde se nalazi jedan od dva postojeća centra za azilante, više puta pokušavao da reši problem prebukiranih centara, ali bez uspeha.


- Imali smo 80 miliona dinara od kojih smo hteli da napravimo još dva objekta u Banji Koviljači. U februaru smo imali sastanak sa gradonačelnikom Loznice, izneli mu predlog, koji je on odbio. Pošto smo novac imali, a evidentno je problem manjka kreveta bio sve veći, u junu smo napravili još jedan centar u Bogovođi, ali kako se ispostavilo dodatnih 150 kreveta nije bilo dovoljno - objašnjava za “Blic” pomoćnik komesara za izbeglice Ivan Gerginov.

 
   Broj azilanata u Srbiji
Godina     Broj azilanata    Zemlja iz koje najviše dolaze
2007. i 2008.    124     Irak i Obala Slonovače
2009.    246(51 maloletnik)     Avganistan
2010.    434(67 maloletnika)     Avganistan
2011.(do novembra)    293 (36 maloletnika)    Avganistan i sve češće Somalija

Nakon toga, tražili su pomoć od resornih ministra. Gerginov kaže da su pismo poslali Ministarstvu odbrane i premijeru Cvetkoviću, da su razgovarali sa ministrom policije Ivicom Dačićem i da je jedina tema bila kasarna koja bi im bila ustupljena, kako bi napravili centar sa dovoljno kreveta i uslovima poput onih u zemljama Evropske unije.

- Tražili smo od Ministarstva odbrane da nam ustupe kasarnu koja se ne koristi u krugu od 70 do 80 kilometara od Beograda. Negativan odgovor dobili smo 4. novembra - kaže pomoćnik komesara za izbeglice.

On objašnjava da je proteklih šest decenija 80 kreveta u Banji Koviljači bilo dovoljno jer je Srbija bila tranzitna destinacija za azilante.

- Srbija je i danas samo prolazna zemlja, ali je problem za nas nastao onog trenutka kada su Mađarska, Hrvatska i Rumunija pojačale kontrolu na graničnim prelazima, pa su se tako zadržavanja azilanata sa ranije dve-tri nedelje značajno produžila.

Dok čekaju i dok traje procedura odgovora na njihov zahtev za azil, oni po nekoliko puta pokušavaju da pređu granicu, ali ih gotovo iste noći vraćaju. Kod nas ostaju duže i svesno odugovlače sa procesom prijave - objašnjava on i dodaje da se svakog dana na kapiji centra prijavljuje u proseku od 130 do 200 azilanata.

Gradonačelnik Loznice Vidoje Petrović kaže da je nedopustivo stanje u kojem deca ne mogu da idu u školu.

- Pozivam sve građane da mirno i strpljivo sačekaju rešavanje svih problema na koje sam kao gradonačelnik, zajedno s njima, mesecima ukazivao. Ako je iko pokazao razumevanje i humanost na delu prema nevoljnicima iz regiona i celog sveta to su sigurno zadnjih decenija i godina bili stanovnici Loznice i Banje Koviljače - poručio je Petrović.

Podršku građanima koji traže izmeštanje centra za azil dali su i zaposleni u Specijalnoj bolnici za rehabilitaciju „Banja Koviljača“.

Prosvetna inspekcija obišla školu

U Banji Koviljači nastavljen je bojkot nastave u OŠ „Vera Blagojević“. Od ukupno 419 učenika tek njih tridesetak došlo je na časove.

- Školu je juče posetio i republički prosvetni inspektor koji je sagledao stanje i predložio predstavniku lokalne samouprave da se uputi apel roditeljima da svoju decu pošalju u školu. Školski odbor je prethodnog dana tražio da im se neko od nadležnih obrati, da im da konkretno obećanje za rešenje situacije. Za četvrtak je planiran sastanak Saveta roditelja na kojem bi trebalo da se pojavi i neko iz lokalne samouprave, dok je školski odbor dosledan u odluci da deca ne idu u školu dok se ne reši problem prekobrojnih stranih državljana. U svakom slučaju, nastavnici su tu i škola je spremna da se nadoknade izgubljeni časovi, ali sve zavisi koliko će ovo da traje - kaže direktor škole Milan Marić. Od nekih roditelja moglo se čuti i da će svoju decu ispisati iz OŠ „Vera Blagojević“, ukoliko se problem ne reši, i da će ih upisati u neku od lozničkih škola.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/288388/Traze-kasarnu-za--imigrante


E,u picku materinu,samo su nam jos imigranti falili...  Smile Smile


ja sam preko leta dok sam cesto boravio po gradskim supovima video dosta porodica. mislim da su bili libijci.

Za Libijce znam da ih ima,kaze mi drug na TMFu da ih ima kod njega nekoliko,uvek bilo.
Ali,crnaca ranije nije bilo ovoliko.Ok,aj,ne mogu da tvrdim za 80',ali 90ih i 2000ih - nikad ih nije bilo ovoliko.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
HTC One
Ma to sve domaci crnotravci.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Tи си,hkj, то видео Ромове!!!?!    Smiley 1
« Poslednja izmena: 09. Dec 2011, 07:55:22 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
nksamsji bili na ekskurziji   Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.