Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkud ovoliko crnaca odjednom?  (Pročitano 6545 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
U toku prosle godine sam video mozda svega 5 crnaca,a ove godine ih vidjam gotovo svake nedelje.

Jel primetio jos neko da ih odjednom ima mnogo vise? (mislim,mnogo vise nego prosle godine)
I jel zna neko odakle su (vecinom) i sta rade ovde?
naša nesvrstana braća  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.0
mob
I-mate 30 Pro
Kako dobro izgleda crnkinja na sneguu....joooj....za-za-zu Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 1069
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Alcatel G16x
U toku prosle godine sam video mozda svega 5 crnaca,a ove godine ih vidjam gotovo svake nedelje.

Jel primetio jos neko da ih odjednom ima mnogo vise? (mislim,mnogo vise nego prosle godine)
I jel zna neko odakle su (vecinom) i sta rade ovde?

Normalno da ih ima vise. Sade ce prelazni rok pa da se aklimatizuju malo pre nego postpisu.
IP sačuvana
social share
39.min Bozic Petar (Partizan mt:s) missed dunk
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
U toku prosle godine sam video mozda svega 5 crnaca,a ove godine ih vidjam gotovo svake nedelje.

Jel primetio jos neko da ih odjednom ima mnogo vise? (mislim,mnogo vise nego prosle godine)
I jel zna neko odakle su (vecinom) i sta rade ovde?

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Љајић: Примењиваћемо европске мере према азилантима



„Примењиваћемо ускоро исте оне процедуре које користе и све европске земље, ни више, ни мање”, рекао је Љајић

Министар рада и социјалне политике Расим Љајић изјавио је да ће Србија према азилантима примењивати исте процедуре као и земље Европске уније.

„Примењиваћемо ускоро исте оне процедуре које користе и све европске земље, ни више, ни мање”, рекао је Љајић за данашњи новосадски Мађар со (Магyар Сзо).

Додао је да се планира и поједностављење процедуре у вези са захтевима за добијање азила и навео да ће Србија користити и право да оне којима давање азила буде одбијено може и да депортује у земљу преко које је имигрант стигао у Србију.

Љајић је казао да су појачане контроле оних пограничних подручја преко којих имигранти покушавају да уђу у земљу. „У најбржем року ћемо пронаћи и санкционисати оне држављане Србије који им помажу да уђу, прођу кроз нашу земљу и напусте је, односно раскринкаћемо мрежу трговаца људима”, рекао је Љајић.

(Мађар со)

http://www.autonomija.info/ljajic-primenjivacemo-evropske-mere-prema-azilantima.html
« Poslednja izmena: 10. Dec 2011, 08:46:38 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
U toku prosle godine sam video mozda svega 5 crnaca,a ove godine ih vidjam gotovo svake nedelje.

Jel primetio jos neko da ih odjednom ima mnogo vise? (mislim,mnogo vise nego prosle godine)
I jel zna neko odakle su (vecinom) i sta rade ovde?
predlazes da ih spalimo, streljamo?
IP sačuvana
social share
1994 is the worst year ever, Kurt Cobain died and Justin Bieber was born.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Srbija nije crveni krst.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Ne znam ni šta ih zadržavamo ovdje. Nit je njima cilj da budu ovdje nit ih mi želimo. Ili ih puštajmo da se dokopaju svog evro raja ili ih deportujmo odma.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Zato sto smo istovremeno i mentolcine,banana drzava,i EU cmaroljubi.Dakle,dvostruki razlog da se ponasamo ko mentoli i pustamo da nas svi karaju,pa cak i po ovim pitanjima.


Inace,mnogi tako kazu,i zaista,dosad i jeste bilo tako,da su svi oni ovde samo u tranzitu.Ali ja mislim da vise nije tako.Da mnogi ostaju ovde sad.Na kraju krajeva,sto i ne bi? Srbija nije Evropa,ali je u odnosu na 2/3 sveta opet daleko bolja i privlacnija.

Inace,evo,sad sam bio u Knez Mihailovoj,i vidim jednu belkinju i camugu kako idu zajedno,drze se za ruke.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.