Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:37:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkud fašizam u Srbiji?  (Pročitano 7399 puta)
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Zar nije ovde tema otkud fasizam u Srbiji?

Koliko moze da se primeti ovi novi klinci koji se zovu fasisti mlate koga stignu u ime Srbije (?!) sto je samo po sebi apsurd.
Ako su fasisti nacionalisti, onda jednostavno treba zabraniti nacionaliste i sve u vezi sa njima.
Ko nije sposoban da prihvati da postoje druge nacije osim srpske, ne da ne moze da kaze da je Srbin, nego tesko da je razumno bice, a ako vec ima zesci problem sa mozdanim funkcijama, treba da bude iza nekih resetaka, bilo zooloskog vrta ili azila...  Smile

Чуј себе ако су они који себе називају фашистима националисти онда треба забранити националисте. Smile
Па ја сам националиста а нисам фашиста нити бих икада био члан неке организације која себе назива
фашистичка. Smile
У Србији је проблем што се сваком сероњи који има либералан поглед на свијет дозвољава да прозива
фашистима све који не желе да живе на тај начин.Ко је фашиста? SmileОнај који је националиста или онај
који етикетира националисте да су фашисти? Smile Мислим да си мало промјешао ствари. Smile
Што се тиче можданих функција.
Има ту материјала за расправу више на другим странама него на страни српских националиста.
П.С
Поред својих националистичких ставова имам пријатеље који нису срби. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ma ja kazem da "fasisti" sebe etiketiraju kao najvece nacionaliste i patriote. Ja nisam nacionalista, mislim da je to prilicno glupo biti, posebno u ovo doba gde je ceo svet povezan na razne nacine. U redu znati ko si i odakle potices, ali nacionalizam definitivno predstavlja ekstremnu pripadnost odredjenoj grupi, a samim tim nipodastavanje svih ostalih. A to jeste vrsta ogranicenosti i zatucanosti koja te sprecava da sagledas gde si i da razumes one koji ne zive u tvom komsiluku.
Ako imas prijatelje koji nisu Srbi, to bi trebao da razumes.

Svejedno, svako ima prava da bude sta hoce i radi sta hoce, ko je ultra religiozan ili nekakav sektas, neka sedi i moli se svom svevisnjem, koji god da je, ako je peder, to neka bude kod kuce, ako je fasista neka se divi koncentracionim logorima ili vec, ali ako uverenje ugrozava bilo koga ko ne misli tako, mora da se iskoreni. Koja god da je pojava u pitanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Nokia 
Citat
Ja nisam nacionalista, mislim da je to prilicno glupo biti
Smile  Smile
Citat
u ovo doba gde je ceo svet povezan na razne nacine
ожени шиптарку, усвоји црнче иди у Холандију,говори енглески учлани се у сајантологе и верује у хара-кришну...
Citat
Чуј себе ако су они који себе називају фашистима националисти онда треба забранити националисте.
Smile
----------------
ко је аутор текста са почтка теме...
нема ни линка...
то је фалсификовање... Smile шта мисле модератори о томе... Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ma ja kazem da "fasisti" sebe etiketiraju kao najvece nacionaliste i patriote. Ja nisam nacionalista, mislim da je to prilicno glupo biti, posebno u ovo doba gde je ceo svet povezan na razne nacine. U redu znati ko si i odakle potices, ali nacionalizam definitivno predstavlja ekstremnu pripadnost odredjenoj grupi, a samim tim nipodastavanje svih ostalih. A to jeste vrsta ogranicenosti i zatucanosti koja te sprecava da sagledas gde si i da razumes one koji ne zive u tvom komsiluku.
Ako imas prijatelje koji nisu Srbi, to bi trebao da razumes.

Svejedno, svako ima prava da bude sta hoce i radi sta hoce, ko je ultra religiozan ili nekakav sektas, neka sedi i moli se svom svevisnjem, koji god da je, ako je peder, to neka bude kod kuce, ako je fasista neka se divi koncentracionim logorima ili vec, ali ako uverenje ugrozava bilo koga ko ne misli tako, mora da se iskoreni. Koja god da je pojava u pitanju

Национализам, и право значење те ријечи нема никакве везе са нечим лошим и нечим заснованим на мржњи, то је најбитнија разлика, национализам се темељи на љубави према “свом” народу, земљи, привреди, праву, култури, обичајима, начину живота итд. Али он подразумјева и одбрану истих од било које врсте пријетње, и спремност појединца да жртвује себе и све себи драго ради добробити цијеле нације и будућих нараштаја своје нације.
Што се тиче мојих пријатеља сматрам да је боље да имају искреног пријатеља који говори отворено своје ставове него ли циничног "либерала" који ће у случају да се политичке околности промијене забити нож у леђа дојучерашњим пријатељима.
Игром случаја и "захваљујући" околностима које су биле,тим својим пријатељима сам помогао да
поред својих живота спасу и материјална добра која су имали.
За мене је идиотски,не људски и крајње лажно у мојој средини представљати ствари као да ништа
није било и да је заједнички живот могућ.Јесте али само у срединама гдје једни у односу на друге
имају апсолутну већину (не скупштинску већ 90%:10%) те ови први немају потребе док други
због малог броја не смију да активирају своје нагоне за преживљавање.То је реалност и то нема
везе са погледом на свијет.
Не гледати "мојим" очима имају привилегију само народи и нације које живе на простору које није "трусно" као ово наше и тиме неће угрозити свој биолошки нестанак.
Ми немамо право на такав начин размишљања јер ће нас "појести мрак".

Citat
Чуј себе ако су они који себе називају фашистима националисти онда треба забранити националисте.
Smile
----------------
ко је аутор текста са почтка теме...
нема ни линка...
то је фалсификовање... Smile шта мисле модератори о томе... Smile

Уколико мислиш на мене ја сам цитирао hellraiser sharpshooter-а.
Модератори спавају. Smile
« Poslednja izmena: 16. Apr 2010, 12:32:30 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ne znam koje je tvoje okruzenje, pretpostavljam po govoru da si iz nekih ratnih podrucja, zato razumem tu vrstu nacionalizma jer ti je verovatno zivot bio ugrozen od strane nacionalista s druge strane, ali opet, da oni nisu bili zaslepljeni mrznjom i zeleli da pobiju sve sto nije njihova nacija, toga ne bi ni bilo, zar ne?
Ja nisam cinicni liberal, niti bih zabio noz u ledja prijateljima, moji najblizi prijatelji su najrazlicitijih nacionalnih pripadnosti, u takvoj sredini zivim, a i moje poreklo je rusko, tako da kad bih morao da se odlucim koga da volim, a koga ne po toj osnovi, tu bi bilo mnogo problema.
Jednostavno mi se ne svidja ideja zivota u strahu od svih i paranoji da su svi bez razloga protiv mene samo zbog porekla.
Tih ratova zbog kojih su se i stvorile nacionalne netrpeljivosti nije ni trebalo da bude, oni su produkt politike i pojedinih budala koje su mislile da ce tako najvise profitirati.
Ako se vec ne volimo sa nekim, uvek moze da se nadje neko resenje, zasto mora da bude totalno razaranje i krvoprolice? To ne vidim kako moze bilo kome da donese dobrobit, osim ratnim profiterima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
mob
Nokia 
Citat
Чуј себе ако су они који себе називају фашистима националисти онда треба забранити националисте.
нпр. у неким круговима за оснивача и стварног вођу Фашистичког покрета важи Д'Анунцио...
ако Д'Нанунцио није националиста,онда ко је...

Али то је потпуно неважно!
Можемо ставити на тас:
број жртава марксизма...
број жртава либералног-капитализма...
број жртава западно јевропског-латинског-колонијализма...
број жртава латинске цркве...
број жртава отомснске државе...
број жртава источњачких хорди...
...
па да онда одређујемо,ко је кривљи...
ко је веће зло...
чији су већи нељуди...
--------------
али само зато што о овим последњима пролупали медји и дрогирани интелектуалци,грађанистичке, провинијенције највише говоре,па се нама то и такво зло чини највећим!
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
одакле фашизам? једноставно питање на који постоји једноставан одговор ... али одговор који ће се мало коме свидети, па га игноришу.

Фашизам је као прво погрешан термин јер се оно што дежурни брижници зову фашизмом може сасвим лепо и тачно описати појмом екстремне деснице.

Eкстремна десница у Србији сада, постоји и живи као одговор и логична реакција на силне невладине и ине организације, друштвено пожељну екстремну левицу и остале који имају потпуно неразумљиву потребу да себе поливају говнима а уз пут и остатак Србије.

Мени је разумљивија реакција људи кад чују Србина да Србе назива геноцидним а да у животу није споменуо ''мали'' процентуални пад српског становништва у Хрватској, на Косову или страдање у БиХ, него ово форсирање самополивања говнима.

Упад на ону трибину кад Фирер опали шамар за који доби годину дана, је уследио после трибине Стрељање је ОК коју одржаше неки залудни идиоти на годишњицу стрељања Драже Михајловића. Акција и реакција.

И да бајдвеј ... Србији би било боље и без једних и без других. Нема разлике између СРС и ЛДП, Образа и Пешчаника. Две стране исте медаље.
« Poslednja izmena: 16. Apr 2010, 13:20:12 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1045
Citat
И да бајдвеј ... Србији би било боље и без једних и без других. Нема разлике између СРС и ЛДП, Образа и Пешчаника. Две стране исте медаље.

у потпис...болдовано...са знаком узвика Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
Чуј себе ако су они који себе називају фашистима националисти онда треба забранити националисте.
нпр. у неким круговима за оснивача и стварног вођу Фашистичког покрета важи Д'Анунцио...
ако Д'Нанунцио није националиста,онда ко је...

Али то је потпуно неважно!
Можемо ставити на тас:
број жртава марксизма...
број жртава либералног-капитализма...
број жртава западно јевропског-латинског-колонијализма...
број жртава латинске цркве...
број жртава отомснске државе...
број жртава источњачких хорди...
...
па да онда одређујемо,ко је кривљи...
ко је веће зло...
чији су већи нељуди...
--------------
али само зато што о овим последњима пролупали медји и дрогирани интелектуалци,грађанистичке, провинијенције највише говоре,па се нама то и такво зло чини највећим!

Па то је тачно али ипак сам ја говорио о етикетирању а не о жртвама и њиховим крвницима.

одакле фашизам? једноставно питање на који постоји једноставан одговор ... али одговор који ће се мало коме свидети, па га игноришу.

Фашизам је као прво погрешан термин јер се оно што дежурни брижници зову фашизмом може сасвим лепо и тачно описати појмом екстремне деснице.

Eкстремна десница у Србији сада, постоји и живи као одговор и логична реакција на силне невладине и ине организације, друштвено пожељну екстремну левицу и остале који имају потпуно неразумљиву потребу да себе поливају говнима а уз пут и остатак Србије.

Мени је разумљивија реакција људи кад чују Србина да Србе назива геноцидним а да у животу није споменуо ''мали'' процентуални пад српског становништва у Хрватској, на Косову или страдање у БиХ, него ово форсирање самополовање говнима.

Упад на ону трибину кад Фирер опали шамар за који доби годину дана, је уследио после трибине Стрељање је ОК коју одржаше неки залудни идиоти на годишњицу стрељања Драже Михајловића. Акција и реакција.

И да бајдвеј ... Србији би било боље и без једних и без других. Нема разлике између СРС и ЛДП, Образа и Пешчаника. Две стране исте медаље.
Па и то је тачно само што мени као србину СРС-а неће нањети зло као ни СНП 1389 или "Образ" док
ће "струје" које су против тих организација онога тренутка када остваре премоћ у популацији или
броју присталица директно напасти како би остварили своје циљеве под маском мулти-културалног
друштва.Мислим да то није параноја већ чињеница коју смо видјели на примјеру Косова и дан данас
гледамо како изгледа либерално друштво гдје је њихова снага дошла до изражаја и на Косову и у
федерацији гдје се на сва уста "труби" о неком мулти културалном друштву којега на терену нема
ни под тачком разно.
За србе те горе поменуте организације не да не требају да представљају сметњу већ напротив треба
их подржати јер мора постојати баланс супротан политици коју води ЛДП или Пешчаник.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:37:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.