Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 09:41:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otkrijte prijevaru  (Pročitano 20977 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Evo me ljudi, čitam i čitam...i mislim da smo naišli na mali nasporazum.

Virgosat, pozdravljam te i dobro došao vidim da imaš dosta znanja iz astrologije i drago mi je da će nam netko još malo pomoći.

Ovako, ono što si napisao da je natalni horoskop osnova za to da li je netko sklon varanju - apsolutno točna. No svrha ova teme nije odrediti opće sklonosti osobe prema varanju, nego odgovoriti na konkretno pitanja da li određena osoba u sadašnjem trenutku vremena vara svoga partnera. To je neovisno od natalnog horoskopa a reći ću ti i zašto. Ja zaista koliko god imam prijatelja i prijateljica rijetki su od njih koji nikad nisu prevarili partnera. To je sada nekako postao trend, u modi, da žena ima i dečka i ljubavnika, ili više ljubavnika  Smile Ni sa dečkima stvar nije ništa bolja. Prema tome želim kazati da svaka osoba u određenom trenutku života je sklona izvršiti prijevaru. Sve ovisi o okolnostima. Natalni horoskop će samo ukazati na stupanj razvijenosti te sklonosti. Ako netko ima Veneru u Ribama, Mars u Blizancima a Mjesec ne znam u Strijelcu osoba je sigurno i te kako sklona varanju, no da li to znači da Mjesec u Biku neće nikad prevariti, ili Venera u Vagi ? Ne...to samo govori da su neke osobe više a neke manje sklone tomu. I svrha ove teme je da egzaktno da odgovor na to pitanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Ja sam postavila pitanje dal ja varam decka....

Mjesec u trigonu sa Marsom

Venera u 5.kuci

Znak Riba je vrh 5.kuce

Cudno....


To da ti varaš dečka znam i bez horarne astrologije  Smile  no ovdje je interesantno na primjeru pokazati sljedeće: uticaj Venere. Kao što je chardonnay napisala Venera je na vrhu 5. polja. Kada postavite horarno pitanje da li vas partner vara Venera na vrhu 5. polja je snažna i ozbiljna indikacija prijevare jer u jednoj zdravoj vezi 5. polje mora biti prazno...1. i 7. moraju biti povezano, a polje avantura tj. 5. polje mora biti prazno da bi se isključile prijevare. Riba prirodno vlada varanjem i tajnama...a Venera je tu egzaltirana...pa raspali do daske... Smile
Mjesec govori o njoj samoj kao i o događajima koji slijede, ide u trigon sa Marsom (muškarcem)....evo neću dalje tumačiti muka mi je.  Smile Smile Smile

Postavite sami horarna pitanja, priložite horarnu kartu i ja ću vam odgovoriti da li ste žrtva prijevare ili ne.
Volio bih, ako smjem vas zamoliti sljedeće: ovu temu sam otkrio sa jednim jedinim ciljem a to je da vam ukažem kako da sami oktrijete prijevaru, ne želim naprotiv da ova tema ode u beskonačno psihologiziranje "tko je sklon a tko nije prijevarama".
« Poslednja izmena: 05. Mar 2007, 09:42:49 od Cornix »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
To da ti varaš dečka znam i bez horarne astrologije  Smile 

E papucaru nijedan.  Smile
Opusti se ne vara te, josh uvek nije upoznala mene, sa kim da te prevari?  Smile

Salim  se naravno.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Mala korekcija: Makishon je u pravu, ono je bila greška. Kod horarne koristite Regiomonateus sistem, jednostavno se podesi na www.astro.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Cornix, napravila sam kako si rekao, situacija je sljedeća: Prva u Lavu, Sedma u Vodenjaku. U prvoj je Saturn, u sedmoj Mars, Neptun, Merkur, Kiron. Venera je u Ovnu. Mjesec ima trigon s Marsom, i nalazi se u trećoj uz Lilith. Uran je u osmoj uz Sunce, u Ribama. U svemu ovome ne snalazim se baš najbolje. Ako možeš, please odgovori.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Pisces molim te ili mi pošalji podatke ili postavi samu kartu. Ovako je teško procijeniti.

No na osnovu ovoga bih mogao zaključiti da te ne vara ali neću donositi konačni sud dok nevidim kartu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
U natalnom horoskopu koliko su bitni aspekti lilih da li ona moze da ukaze na prevaru?
IP sačuvana
social share
Maybe God wants you to meet many wrong people before you  
meet the right one, so when this happens, you`ll be thankfull.  

Gabriel Garcia Marquez
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Natalni horoskop ukazuje koliko je osoba sklona prijevarama...no bit ove teme je da se prijevara brzo i konkretno odredi u ovom slučaju.

Indikatori prijevare u natlnom horoskopu:

1. puno peto polje planeta pogotovo ako su tu Venera, Mjesec ili Mars
2. planeti u znaku Blizanca ili Strijelca.
3. naglašen znak Riba ili naglašeno 12. polje
4. afliciran vladar 7. polja ili bilo koji aspekti planete u 7. polju ili njegova vladara sa Neptunom.

Naravno, kumulativno mora biti zastupljeno više faktora da bi se donio sud.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Hajde neko tumačenje ovih što varaju ili ne varaju  Smile - horarna...baš me zanima kako ide tumačenje. Cornix bilo bi lepo da uzmeš jedan primer pa da objasniš kako se tumači. Ako imaš vremena i volje, naravno  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Izložiti ću svoj primjer za 15 minuta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 09:41:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.