Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:18:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otac napao nastavnicu  (Pročitano 8211 puta)
13. Jun 2011, 14:28:07
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Apple iPhone SE 2020
INCIDENT U APATINSKOJ OSNOVNOJ ŠKOLI
Otac napao nastavnicu

S.P. Špero    | 13. 06. 2011. - 00:02h | Komentara: 58
APATIN - Na nastavnicu matematike Miru Košutić u holu Osnovne škole “Žarko Zrenjanin“ u Apatinu, prema njenim rečima, nasrnuo je roditelj jedne učenice koji je bio nezadovoljan što njegova ćerka nije proglašena za đaka generacije. Košutićeva kaže da ju je nasilnik povukao za kosu, posle čega je pala na beton i povredila nogu. U trenutku napada u hodniku je bila i supruga napadača, koja nije pomogla povređenoj nastavnici.


Profesorka Mira Zorić je, prolazeći hodnikom, videla koleginicu kako leži na podu i pitala roditelje učenice šta se dogodilo, a dobila je odgovor da ne znaju. Potom su povređenu nastavnicu Košutić odneli u zbornicu, a direktorka Nada Zdravković je pozvala Hitnu pomoć i policiju.

- Njihovom detetu nisam nikad predavala matematiku, samo sam bila član Komisije za bodovanje uspeha učenika. Videla sam ih tog dana kod profesorke Ljilje Kostić, koja je bila razredna njihovoj ćerki. Tada me je otac učenice pitao da li tvrdim da je takmičenje „Kengur bez granica“ međunarodno, na šta sam odgovrila da jeste. Potom sam ih srela u hodniku, gde me je otac učenice dva puta povukao za kosu, savio i bacio na beton. Kolege su me unele u zbornicu, zvale Hitnu pomoć i policiju - priča Košutićeva, sa longetom na desnoj nozi i ožiljkom na vratu.

U školi nisu pominjali ime roditelja, ali on je, pošto se u gradu priča raščula, demantovao da je nasrnuo na nastavnicu matematike.
 

- Na sudu će se saznati istina. Nisam nasrnuo na nastavnicu koju sam tog dana prvi put video u školi. Uostalom, zašto nema snimka na školskim kamerama? Ne znam zašto je incident isceniran. U školu sam tog dana došao da uzmem ćerkine knjige i zahvalnice. Nastavnicu Košutić sam hteo nešto da pitam, a ona je rekla da žuri - tvrdi Tomo Šlegl, otac učenice, koji je policiji dao izjavu.

Direktorka škole Nada Zdravković kaže da su u školi šokirani zbog napada na prosvetnog radnika. Zbog toga će škola podneti tužbu protiv oca učenice.
 
Zdravkovićeva kaže da je porodica Šlegl svakodnevno dolazila u školu kada je saznala da njihova ćerka nije đak generacije.
- U ponedeljak sam primila Šleglove koji su tražili dodatna objašnjenja oko proglašavanja đaka generacije, pa sam ih uputila na prosvetnog inspektora Branislava Čukića. On je pregledao rad Komisije i utvrdio tačnost bodovanja - rekla je direktorka Zdravković.

Komisiju za bodovanje đaka generacije činili su sekretar škole, pedagog i tri odeljenska nastavnika osmih razreda, među kojima je bila i nastavnica Košutić. U konkurenciji su bile tri devojčice, a bodovanjem uspeha, diploma sa takmičenja i drugih kriterijuma za đaka generacije je proglašena Jasmina Gajčin. Ona je imala 120 bodova, a ostale učenice su imale 75 bodova.

Prema nezvaničnim informacijama, policija je protiv oca učenice podnela prekršajnu prijavu.
 
Video nadzor
U Osnovnoj školi “Žarko Zrenjanin“ na 12.000 kvadratnih metara postavljeno je 16 kamera, a upućeni smatraju da je to nedovoljno. Pojedini delovi škole su pod mrtvim uglom.
- Snimci su pogledani i nijedna kamera nije registrovala napad na nastavnicu Košutić - rekla je direktorka Nada Zdravković.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Nokia 
Znate sta ...da vam jednu kazem. Svi znamo cije dete u Novom Sadu kaze nastavnicima i obezbedjenju skole :"Odjebi nemoj da moj tata kupi skolu onda ste svi najebali"  Smile Smile
Sto i nije mozda tako smesno  Smile

Inace...danas sam u tom nasilnicnkom raspolozenju jer sam danas pravdala casove sinu `jer nije znao da se u skolu idepre podne ...kao i dvadesetoro ostale dece!
Uciteljica je otisla na odmor i NIJE rekla deci nego oni koji su saznali preko drugih razreda oni su dosli Smile
I nasa zasluzuje da je neko pocupa  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ne bi me cudilo da je istina, roditelji napadaju nastavnike zbog najmanjih gluposti.

Mada, malo je cudno da tako nesto ne snimi nijedna od tih 16 kamera.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
 Smile

I prosveta otisla u qrac ... nema vise ni pametnih nastavnika
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Mmmmm....za kosu.....

Pravi muskarac. Kada hoce, hoce odmah i sad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
On nju vuko za kosu a njoj noga u longeti.  Smile

Šta je ta puštala dlake na nogama i plela od njih kike?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Nokia 
Koliko sam ja skapirao tekst, ovde su tata i nastavnica bili u kombinaciji, a ucenica je bila vec vidjeni djak generacije. Onda zena saznala ili proradila savest tati i kombinacija propala i cera vise nije djak generacije. Tako ja to vidim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
ђак генерације...хмммм...мислим да вреди убити за то
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Alcatel One Touch Idol X
ђак генерације...хмммм...мислим да вреди убити за то

Да, са том титулом ђака генерације у основној школи су ти многа врата отворена  Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Ali takmičenje Kengur bez granica  Smile

U moje vreme bilo je takmićenje kluba Arhimedes koje je imalo težinu na državnom nivou. A kakve veze ima Kengur bez granica sa Srbijom i matematikom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:18:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.