Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:47:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otac napao nastavnicu  (Pročitano 8213 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Ma treba sve da ih streljaju mamu im jebem neradnicku prosvetarsku...EJJJJJ po neki profesori drze po pet predmeta,a neki nemaju nijedan...Niti ih ko proverava dal nesto znaju.Niti ocenjuju kako treba niti se trude bre nesto oko svog posla..
A malo malo pa picke smrdljive strajkuju..Jebao bi ja njima mater placao bih na osnovu odradjenog a ne fiktivnog.

Sve sam vise kod one..."Ne postoji dobar los ucenik,vec dobar ili los profesor"
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Nokia 

Sve sam vise kod one..."Ne postoji dobar los ucenik,vec dobar ili los profesor"


Pa ...nemoj da zaboravis izuzetno glupu, na granici mentalno zaostalu decu...i razmazene male i velike kretene, njihove roditelje
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.91
mob
Sendo 
Iskreno oduvek je postojalo da je ili loš profesor ili loš roditelj po pitanju "kidisanja". Mislim samo da je ovde to previše uzelo maha. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ово што Сандра прича није усамљен случај,нажалост.
Стварно се појављују деца богатуна,ти у и тамо и прете својим наставницима.
Чак се и родитељи истих појављују у школама и такође прете.
И нико им ништа не може  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jun 2011, 21:10:59 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia 
Zamisli samo kakav je užasan pritisak na tom sirotom detetu čiji roditelji su zbog beznačajne stvari prebili nastavnicu. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ovo se desava u mnogo skola u Srbiji, samo se cesce zavrsi sa blanko kovertom nego li tucom. Masovno se namestaju opstisna takmicenja (tome sam i sam bio svedok), ispravljaju ocene itd. Dalje, cesto sami nastavnici provociraju. U skoli u koju sam ja isao je bio jedan balvan od profesora, koji je shljepao kecheve iz matematike gde god namirise pare. Imao je razvijen biznis sa rodjenom zenom, koja je predavala u susednoj skoli. Ona je "spremala" njegove ucenike, a on njene. Jedan dvocas su naplacivali 15eura. Ja da sam roditelj i da mi neko govedo to trazi ja bi mu sasuo zube u grlo i ubacio ga u zapaljen kontejner. Sto se ovog lika tice, cenim da je u pitanju kombinacija nedostataka zivaca, histericne zene i razmazenog derista.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
Citat
Pa ...nemoj da zaboravis izuzetno glupu, na granici mentalno zaostalu decu...i razmazene male i velike kretene, njihove roditelje

Pa u tome i jeste problem generalno.

Prosvetari su ti koji su diplome iz srednje skole doveli do toga da ne znace nista.
Ej bre danas kad zavrsis srednju skolu kao da si zarsio osnovnu..bukalno se promajes kroz te 4 godine..
Ko bre da ceni te diplome ??
Ja mislim da deca zaglupe po tim skolama.I ono sto su znali zaboravljaju.Jer vide da nema vajde..da je kriterijum nizak,profesori nezainteresovani..
Kriterijumi padaju..plate rastu..znanje opada..tuce po skolama rastu.  Smile

Jel neko odgovara za ove posledice ??
Ja nzm za koji kurac sluzi ministar prosvete...Pa taj njegov posao moze svaka budala da obavlja na ovaj nacin..


Citat
Imao je razvijen biznis sa rodjenom zenom, koja je predavala u susednoj skoli. Ona je "spremala" njegove ucenike, a on njene. Jedan dvocas su naplacivali 15eura. Ja da sam roditelj i da mi neko govedo to trazi ja bi mu sasuo zube u grlo i ubacio ga u zapaljen kontejner. Sto se ovog lika tice, cenim da je u pitanju kombinacija nedostataka zivaca, histericne zene i razmazenog derista.

Uuu koliko sam puta naleteo na ovo..MIlion slucajeva..milion
« Poslednja izmena: 13. Jun 2011, 23:02:02 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
@Skiner_X

Sve si dobro rekao ali to se nikada nece iskoreniti u Srbiji.

A zasto?

Pa evo ti saobracajnu policiju. Zaustave te i znas da si kriv, da li si preticao na punoj, da li si isao 70km/h gde je dozvoljeno 40km/h, nije bitno, ono sto je bitno je to da ga molis da ti pise nesto sto je jeftinije ili ako je moguce da "zavrsite" posao sa jednom, dve ili pet crvenih. Ako pristane, svima ekstra, ti se izvukao sa mizernom kaznom kako si mogao da ispusis, njemu dobro, ma svi srecni. I tu se niko ne buni.

A onda dodju pa se zale kako profesori cepaju cene za privatne casove. Zale se sto su profi dali 300 evrica da im dete debil zavrsi razred.

Ne zna se ko je danas veci debil, klinac koji u petom osnovne ima 5 keceva ili roditelji koji bi se zakrvili sa nastavnicima ili profesorima zbog ocene 5-.

Podsetimo da su nekada nasi nosili ucitelju ili uciteljici jabuku, konkretno mene je uciteljica u prvom i drugom osnovne lesila ko budalu, cupala mi zulufe, rokala me lenjirom po prstima, pa kad mojima to kaze na roditeljskom, keva me dodatno kuci opegla, sto jes jes. Ali opusteno, zajebo sam je, ja sam posle cetvrtog otisao u peti razred, a ova sto me peglala se vratila u prvi.

Nema vise ovaj profa je strog, sada je ili dobar ili los. Cim fasujes topa, odmah te profan mrzi...  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jun 2011, 23:16:49 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ovo sto se kod nas desava je posledica sledeceg:
Los obrazovni sistem. Obrazovni sistem nije promenjen vec vise od 50 godina. Koriste se isti udzbenici, a i nacin na koji se ocenjuje je ostao potpuno isti. Cesta je i pojava prebukvalnog tumacenja samog sistema, pa profesori ne dozvoljavaju ucenicima da poprave losije ocene, odnosno, i ako ih poprave ta losija ocena se racuna (sto je bolidno). Istina je da i sami ucenici cesto zloupotrebljavaju zastarelost sistema, sto samo ide u prilog celoj prici. Sistem treba da ide u korak sa vremenom, a ne vreme u korak sa sistemom (sto je misljenje mnogih). Najveci problem je sto vecina ucenika uci za ocenu, a ne da se zaista obrazuje.
Nezainteresovani profesori. Kroj svoje skolovanje sam naleteo na svega par ljudi koji su zaista zeleli da ucenike zainteresuju za svoj predmet. Vise je bilo onih koji su trenirali strogocu iz nekih (bog zna kakvih) licnih razloga. Vraticu se na problem "ucenja za ocenu". Profesori su cesto ti koji svojom demotivacijom teraju decu da uce za ocenu. Medjutim, kao sto rekoh, postoji vise razloga za sve probleme koji se javljaju, pa i za taj. Dalje, ako u jednom odeljenju od 30 ucenika 26 dobije keca iz matematike, tu bi profesor trebalo da se zapita sta radi pogresno, a ne da se sve svaljuje na ucenike. Ako profesor nije sposoban da nauci ucenike ono sto trazi na pismenom zadatku, onda ne bi trebalo time da se bavi. U Srbiji ima mnogo hektara neobradjene zemlje, koja ceka takve. Po mom misljenju, tako je uglavnom jer profesori smatraju da su sigurni na svom radnom mestu jer ih placa drzava, pa im je iznad casti da mrdnu dupetom.
Kucno vaspitanje. Nema ga, ili je prepusteno ulici ili TVu. Za jednu zemlju u kojoj je nezaposlenost astronomska, roditelje izgleda opasno ne zanima da svoju decu vaspitaju. Na kraju, kad deca krenu da razbijaju trafike, diluju drogu i mlate se sa murijom na stadionima onda su deca kriva jer su jednostavno takva. Takvo razmisljanje nas je i dovelo ovde gde smo sada. Ko i zavrsi srednju i upise fakultet, opredeli se za ekonomiju ili prava, jer nikakva interesovanja nema u zivotu, buduci da je okolina (skola, roditelji, profesori) uspela da od njih napravi nezaiteresovanu gomilu. Od 10 ljudi koje znam, a koji su upisali ekonomiju/prava niti jedan nije tokom skolovanja pokazao niti malo interesovanja za date fakultete. U isto vreme, kroz masinski fakultet duva promaja jer svake godine ostane po vise desetina budzetskih mesta. Svi se skoluju da budu direktori, a niko nece da radi. Direktna posledica toga je to sto Srbija danas gotovo nista ne proizvodi, a samim tim i ne izvozi, iz cega sledi losa ekonomska situacija (da, toliko je prosto).
Ta deca koja se danas skoluju ce sutradan biti na celu drzave, bice lekari, bice prosvetari, bice sudije... Kakva deca takva i buducnost. Sa ovakvim sistemom obrazovanja, profesorima i vaspitanjem, bojim se da nemamo buducnost.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:47:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.