Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osvestite se - svetski rat već uveliko traje a meta smo svi mi  (Pročitano 5954 puta)
07. Mar 2014, 10:03:18
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Nokia 
OSVESTITE SE: 3. SVETSKI RAT UVELIKO TRAJE A META SMO SVI MI

U javnost je izašao snimak Američke obaveštajne agencije u kojem se otvoreno govori o problemu razmnožavanja ljudi i o rešenju koje obuhvata globalnu kontrolu, manipulaciju i odbranu od ljudskog bića, a koje se nalazi u rukama ove agencije koja usko sarađuje sa svetskom vladom ove planete. Treći svetski rat odavno je počeo, to je sada i sigurno.

Jadni mi ljudi koji s iščekivanjem posmatramo patnju u svetu. Očima uprtim na napadnute ljude širom planete iščekujemo Treći svetski rat, trenutak koji mora doći, koji je neizbežan i stvaran. Gde će eskalirati, kako i kada?

Svaki protest, svaka vojna intervencija, svaka konferencija i svaka reč svetskih državnika, analizira se, osluškuje i stavlja u okvire, standarde, mišljenja. Zapravo, na delu je prava predstava, režirana od najboljih svetskih režisera, odglumljeno od glumaca koji zaslužuju svakog Oskara. Nema šanse da ih provalite, oni su ozbiljni u svom poslu, toliko uživljeni u svoje uloge da i sami veruju u režiranu stvarnost svojih gospodara.

Hoće li neće napasti? Hoće li ili neće braniti? Hoće li ili neće bombe leteti, krv se prolivati i hoće li ili neće ratna stvarnost zahvatiti svetsku populaciju? Analitičari najavljuju, ljudi strahuju prikovani za male ekrane upijajući svaku reč nečijeg mišljenja ili analize, nečije pretpostavke i nečijeg sveta skovanog u iluziji nametnute stvarnosti.

Ljudi upijaju ono što im je dato dok prava istina pluta pokraj njihovih zatvorenih očiju. To se zove globalna manipulacija. Stvarnost koja neuhvatljivo prolazi i ubija sve pred sobom.

Ratovi naše istorije bili su vidljivi, čula su se konjska rzanja, krikovi bola, vriskovi živog čoveka. Vojske su se formirale, jedni su branili, drugi su ubijali, žrtvovali, uništavali, masakrirali. Tela nevinih, tela vojnika stapala su se sa zemljanim prahom. Oh, koliko je samo naša planeta krvi upila u svoje dubine u svoje pore i svoju toplotu.

Danas imamo rat ispred sebe. Tihi i nečujni, ali prodorni i ubojiti. Dok mi očekujemo eskalaciju Ukrajine, Sirije, Libije, intervenciju Kine, SAD-a, Rusije, Turske ili bilo koje druge naoružane zemlje, rat se odvija već sada i duboko je ukorenjen u našu sadašnjost. A to je sada i javno priznato.

Priznato je da je rat u toku, da je ubijanje čoveka počelo.

Naime, izašao je službeni video Američke obaveštajne agencije koji je zastrašujući. Taj video je pravo pravcato priznanje depopulacije stanovništva na Zemlji. Oni su priznali da se bore protiv čoveka, protiv njegovog rođenja. Video je manipulativan, užasan i potpuno je otkriće svih njihovih planova. Znate, sve one teorije zavere o kojima smo pisali, o porobljavanju stanovništva trovanju i ubijanju, istinite su i potpuno su priznate.

Priznato je i da je Treći svetski rat, rat protiv čoveka, u toku, priznato je da je živ čovek njihov najveći neprijatelj koji postoji, da ga treba ukrotiti, eliminisati, pogubiti. Prvi deo videa posebna je propaganda. Iznose se analize, brojevi i posmatranja koji govore da ćemo, ako se nastavimo rađati, umreti. Seje se strah čoveku od čoveka jer na kraju će, po njima, čovek proždirati čoveka.

Čovek je osuđen jer crpi energiju planete, čovek je osuđen jer troši vodu, hranu, jer živi. Drugi deo videa je rešenje koje ima Američka obaveštajna agencija. Oni priznaju promenu sveta u svoj svet, oni su priznali rat koji se vodi već dugi niz godina.

Ako se ne probudite, bićete ubijeni!

Činjenica je da se ovaj rat odvija sistematski na svim nivoima našeg društva, to nam javno govore, a mi ne čujemo. Mnogi ne vide i ne žele videti ili pak ne mogu videti stvarnost. Ko se ne probudi iz nametnute iluzije sigurno neće preživeti, jer sve je toliko pomno osmišljeno da je teško poverovati, ali to je tako.

Pre su ljudi ubijani na zemlji iz koje su potekli, danas masovno umiru u bolničkim krevetima ni ne znajući da je na njih izvršen napad. Dok ljudi čekaju eskalaciju oružja u zemljama sveta, oružje je već odavno instalirano, repetirano i iskorišćeno. Oh, kako ste samo prevareni.

Imperija je odavno napala, a čovek se bori kako može i zna u svom potpuno nesvesnom neznanju. Ljudi, vi ste pravi cilj rata kojeg živimo i rata kojeg očekujemo i koji se odvija u trenutku dok ga iščekujemo. Svi napori svetske imperije usmereni su na čoveka i to je sada javno priznato. Pogledajte video i uverite se. Depopulacija stanovništva je potrebna i neophodna, to nam govore, a sebe predstavljaju kao rešenje. Korporacija, moćnici na čelu sa zlim gospodarom protiv ljudskosti planete. Evo kako.

Ako ne osvestite šta jedete, bićete ubijeni!

Hrana ovog sveta u potpunosti je otrovana. Ljudi na Zapadu nisu ni svesni koliko su trovani. Koliko su otrova uneli u svoje telo, a koji se taloži u ljudima godinama. Nakon toga jednog dana samo dijagnostikuju, padnu u krevet i umru. Prerađena hrana, prepuna hemikalija, veštačkih boja, ljudskih fetusa, teških metala, kancerogenih supstanci.

O svemu tome postoje studije koje su itekako predstavljene javnosti više puta, ali ljudi se ne bude, ne vide, ne čuju. Stopa raka poput nove kuge u zapadnom svetu buja, nenormalno. Ljudi oboljevaju svaki dan, sistematski, preko noći, umiru. Na Istoku, na primer u Japanu, raka nema ili ima u zanemarljivim količinama. Zašto? Zbog hrane koju ljudi unose u svoj organizam. Mi smo dozvolili da se te materije stavljaju u hranu koju jedemo, mi je svesno i dalje stavljamo u svoje telo i ishod je neizbežan. Bolest i smrt.

Ako ne osvestite istinu o vodi koju pijete, bićete ubijeni!

U našu vodu, pitku i čistu vodu stavlja se flourid, otrov kojeg su nacisti puštali u vodu koncentracionih logora kako bi zatvorenike omutavili i kako bi oni bili obezglavljeni i mirni na sve što se događa. Mi tu vodu pijemo svaki dan. Za alternativu imamo vodu iz plastičnih flaša, kancerogenih boca, s mrtvom vodom, vodom bez života.

Bunari, znate one bunare sa pijaćom vodom koje je pre imalo svako dvorište, oni su zabranjeni i uskoro će biti protivzakonito njima se služiti, to je istina i to se već odvija. Njihovo oružje teče našim vodovodom i to je realnost.

Ako ne osvestite istinu o vakcinama, bićete ubijeni!

Vakcine, te famozne vakcine, finansirane od najvećih eugeničara ovog sveta služe svojoj svrsi. Osim što se njima ubijaju ljudi u samom početku života, vakcinisanje stanovništva služi sa masovno slanje raznih ubojitih virusa. Tu je i globalno sterilisanje stanovništva vakcinama kako bi sprečili to nekontrolisano množenje čoveka, tog bića koje je zaposelo planetu. Užasavajuće, ali istinito.

Ako ne osvestite istinu o vazduhu koji udišemo, bićete ubijeni!

Chemtrailsi su stvarni, kao i HAARP, oružje za kontrolu vremena. Stvarne su hemikalije u vazduhu koji udišemo kao i posledice koje one izazivaju: smrt, sterilitet i bolesti. Ko vidi, vidi, a ko ne vidi, neka progleda.

Ako ne osvestite propagandu smrti, bićete ubijeni u svojoj biti!

Uz hranu, vodu i vakcine i vazduh, je sve drugo moguće i nemoguće, čime se ljudi služe, zatrovano. Čak su i igračke za decu otrovane, odeća, kuhinjska pomagala, lekovi koji su zapravo otrovi, lekari koji su zapravo krvnici, odeća, kozmetika, jednom rečju sve. Za sve ovo postoje studije koje su ignorisane od stvarnosti, ali one postoje, za one koji žele da vide istinu.

Ali nisu trovana samo naša tela. Cilj je zatrovati i ljudsku dušu, prekrojiti je i uništiti. Medijska manipulacija, manipulacija zvukom, kulturom, manipulacija umetnosti, književnosti, nauke, obrazovanja, sve se to odvija zbog čoveka koji se mora pokoriti, kojem se mora oduzeti sloboda, telo, duh i život.

Da bi to dokazali najbolje je pogledati video priznanja u nastavku. Video koji manipuliše, kroji i najavljuje promenu sveta. Ne probudite li se iz ove strašne iluzije bićete ubijeni i to je sigurno.

Njihovo oružje je opalilo, idući potez je na čoveku koji se pod cenu života mora probuditi ako želi i dalje da živi na planeti darovanoj čoveku.

Nemojte odmahnuti rukom jer naše odmahivanje danas, užas je koji očekuje našu decu u budućnosti.



preuzeto sa
« Poslednja izmena: 07. Mar 2014, 12:29:37 od producnenad »
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 9537.53
mob
I-mate 30 Pro
Traje on 23 godine
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.117
mob
Apple iPhone SE 2020
I sta ti imas da izgubis?
Sto je tvoje brisanje iz istorije toliko strasno? Smiley

Mislim.. sta ste koji djavo utripovali da ste vi uopste bitni? Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
mi nismo nikakva meta....niti to mozemo bti..suvise smo mali..i za metu.... Smile Smile Smile Smile

mi samo mozemo biti kolateralna steta....
ako dodje do rata izmedju zapada na jednoj strani  i rusije i kine....na drugoj...i islamskih zemalja na trecoj strani...

a tada ce citav svet biti kolateralna steta.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.117
mob
Apple iPhone SE 2020
Svi su uplaseni za svoju guzicu... jer tripuju da su novi Tesla i da je to sto je jednom prilikom njihov otac uspeo da obali njihovu majku  najvaznija stvar u Univerzumu...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Meni ovaj tekst više liči na Treće oko...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Jbt,Anea,kad kreneš s tim svojim izlivima ne znam ni ja čega...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Je li ovo tekst uvazenog druga clana ili je prenet?
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple iPhone SE 2020
Jbt,Anea,kad kreneš s tim svojim izlivima ne znam ni ja čega...

Pa, ne.. ozbiljno...

Ovakvi tekstovi su namerno ciljani da se izazove panika, ali ne i promena.
Znaci, ti namerno podmeces ovakve gluposti kako bi coveka u startu paralisao da se pobuni.

I sto vise citam o ovome.. pocinjem da kapiram da u teoriji koja je izrecena u (polu)sali da svi oni u stvari rade za velike korporacije - i te kako postoji istine.

Sta ce ti bolji PR od grupe naivaca koji veruju u reptilijance i kemitrejlse i koji svojom aktivnoscu zastrasuju ljude?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 27.0
mob
Nokia 
Svi su uplaseni za svoju guzicu... jer tripuju da su novi Tesla i da je to sto je jednom prilikom njihov otac uspeo da obali njihovu majku  najvaznija stvar u Univerzumu...  Smile

Alo, ženo, pa ako ti sebe i svoju porodicu smatraš nebitnim i bezvrednim onda govori u svoje ime zarad postavke takvog stava i gledanje na sve ono što te okružuje. Ali pre svega treba napomenuti da je ovakvo lično obraćanje pojedincu više metaforički. Ovde se "ti" ne pominješ kao individualno značajan po liku i delu, već kao obično ljudsko biće koje može biti potencijalana žrtva takvog delovanja, ko god da si i gde god da si, naravno ako nisi u vrhu piramide, koja inače potstiče takav odnos i prema čoveku kao pojedincu a i prema svetu generalno. U tome i jeste suština apela, jer sve više ima takvim ravnodušnih kojih je briga ne samo za svakog već i za sebe i koji žive od danas do sutra stavom: ma ko mene pita i šta ja tu mogu (u najboqem slučaju, a ima i gorih).
U čemu je onda tvoja suština života, na čemu ti gradiš svoj stav i smaisao puta kojim se krećeš i čemu težiš? Nemoj pogrešno da me razumeš, u suštini tvoj sarkazam je često na mestu i čak simpatičam mi je kao razonoda u nekim temama, ali zaista ponekad kad kreneš da se prosipaš biserima jedva živa ostaneš Smile...Tešiću se pomislom da si ustala na levu nogu ili da ti još niko nije uputio džentlmenski poziv za sutrašnju proslavu Smile, ali to zaista nije razlog da se ovako postavljaš kada je u pitanju goli život i pravo čoveka da živi  Smile Smile

Jbt,Anea,kad kreneš s tim svojim izlivima ne znam ni ja čega...

Pa, ne.. ozbiljno...

Ovakvi tekstovi su namerno ciljani da se izazove panika, ali ne i promena.
Znaci, ti namerno podmeces ovakve gluposti kako bi coveka u startu paralisao da se pobuni.

I sto vise citam o ovome.. pocinjem da kapiram da u teoriji koja je izrecena u (polu)sali da svi oni u stvari rade za velike korporacije - i te kako postoji istine.

Sta ce ti bolji PR od grupe naivaca koji veruju u reptilijance i kemitrejlse i koji svojom aktivnoscu zastrasuju ljude?

Pa naprotiv, iznoseći to kao sadržaj neproveren, iz trećeg oka ili neka strašna zavera da bi se digla panika i jeste poenta da se ne prezaju da tako i deluju, jer će svi to shvatiti kao još jedan članak tabloida ili žute štampe. Višestruko ponavljanje dovodi čoveka do ravnodušnosti i pomirenja da i ako ima u tome istine on sebe neće traumirati i nešto menjati u sebi kako bi se borio protiv takvog sistema. Naravno da ne treba paničiti, ali još manje treba biti uspavan po tom pitanju. Prosto ta sistematska kontorla na globalu sve više uzima maha a da mi nismo ni svesni na koji način smo već upleteni u sve to
« Poslednja izmena: 07. Mar 2014, 12:27:04 od producnenad »
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.