Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ostavljanje  (Pročitano 6052 puta)
29. Okt 2005, 08:19:49
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ostavljanje

Kada muškarci nameravaju da prekinu vezu, prvo se snebivaju, pa razmišljaju kako to da urade, da bi na kraju, kada više ne znaju šta da rade, kao iz vedra neba prosuli nekoliko rečenica, posle čega obično dolazi kraj.

Muškarac ne razmišlja da li će šturi izgovori drugu stranu ostaviti u šoku - on nastavlja svojim putem. Kakva surova scena, požalila bi se kroz suze svaka dama svojoj drugarici. Ipak, ma koliko taj govor delovao prazno i nedorečeno, on sadrži sve bitne elemente istine. Više nam ne ide, ni sam ne znam zbog čega - kraj.

Kod žena stvari stoje malo drugačije. Kada su ostavljene, a posebno kada ostavljaju, pripadnice lepšeg pola žele da drže sve pod kontrolom. Iznenađenja ne podnose i na sve načine pokušavaju da ih izbegnu. Najpre prikupe sve važne činjenice, saberu, možda nešto malo zanemare i dođu do konačnog razrešenja - do onih reči za koje misle da neće u preteranoj meri povrediti drugu stranu, ili do onih reči posle kojih će one osećati manju grižu savesti. Nije teško pretpostaviti da upravo takve smišljene izjave umeju najviše da iritiraju muškarce; o povređivanju da i ne govorimo. Muškarcu je jednostavno lakše da podnese najsuroviju istinu nego da čuje lepo upakovanu gomilicu lažnih floskula.

1. Treba da razgovaramo, nešto se u našem odnosu ozbiljno promenilo.
2. Kad malo bolje razmislim, trenutno se nalazimo na različitim životnim putevima.
3. Posao me toliko okupira da nisam sposobna za ozbiljnu vezu.
4. Još uvek nisam prebolela bivšeg dečka.
5. Volim te, ali nisam baš srećna s tobom!

Bilo da ste zajedno proveli dva meseca ili dve godine, zaboravite na izgovore ovog tipa ako mislite da budete onaj koji ostavlja. Ako ništa drugo, probajte makar malčice da ih preformulišite - istinom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Sto se ostavljanja (raskidanja ili kako god to ljudi zovu), smatram da je najbolje reci istinu...
I lepo reci toj osobi sta je u pitanju a ne one fore... ne zvati i sl. (sve u cilju "ma shvatice vec on/a sam/a) ... to je meni izraz kukavicluka i nepostovanja osobe sa kojom se bilo...
Ok, ne ide vise (sta god da je posredi)... lepo se razidjete... i svako ide svojim putem dalje...
Suprotno, barem meni, pokvari sve ono lepo sto je bilo....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
mob
LG 
Upravo tako krouli Smile
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Pa,ne kontam,nekada stvarno ima previse frke da bi se covek skocentrisao na ozbiljnu vezu,ne mora biti da je to izgovor za kraj... Ali,da muski nemaju bas shlifa za raskidanje,nemaju  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Uhhh... ja sam imala (wait, who am I kiddin, jos uvek imam) problem sa ostavljanjem... U stanju sam da trpim i trpim i trpim... Jednostavno, ne bih volela nekome da kazem nesto zbog cega bi taj neko imao razloga da prema meni oseca neku mrznju ili ozlojedjenost... I onda obicno pocnem da radim stvari zbog kojih bi svaki iole normalan tip raskinuo sa devojkom... Ne odgovaram na pozive, iskljucim telefon, nikada nisam kuci, stalno "imam ispit sledece nedelje", stalno sam u guzvi, frci, jurnjavi, poslu et cetera... Jednostavno, na "finjaka" pokusavam da mu dam do znanja da je gotovo...
Svakako da nije fer ni posteno, ali to je moj nacin... I posle svega, sa tipom sam u super prijateljskim odnosima, i drago mi je sto nema neke ogorcenosti.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Ja samo obavestim da smo od sada *prijatelji*,ili da ga isterujem iz zivota...zavisi kako je zasluzio,ne zamaram se laganjem i izvlakusama.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
ali po meni ako tu nema suza....bola...pa malo i dernjave i svadje....pomalo moljakanja...kako s koje strane...
ako toga nema na rastanku...onda kao da ni prave ljubavi ili zaljubljenosti nije ni bilo....
rastanci bez suza se ne oprastaju
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Merak nema cenu !!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 184
Zastava Nish
mob
Nokia N 95 8gb
Ne ne najaca je ona:
*Ti nisi za mene ja sam djubre i ne zasluzujem te* Smile

Raskid svima predstavlja problem i ja sam za kratko i jasno!
Mada me nijedna devojka nije ostavila!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
ali po meni ako tu nema suza....bola...pa malo i dernjave i svadje....pomalo moljakanja...kako s koje strane...
ako toga nema na rastanku...onda kao da ni prave ljubavi ili zaljubljenosti nije ni bilo....
rastanci bez suza se ne oprastaju

Ih,isplacem ja sve suze pre raskida,a onda me presece i odjednom-nista.Bio on ili betonski stub,tako mi svejedno.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
 Smile mene je tako strah od svega toga , imala sam jednu vezu od 7 meseci koja se zavrsila...kao kosmar!!daleko bilo!bilo pa proslo!
i sad ova...koja traje i traje i traje... i ja ne mogu da zamislim kraj :nervious:ne znam kako to izgleda...
i ne zelim kraj!
« Poslednja izmena: 31. Okt 2005, 23:35:36 od Anja_85 »
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: shtef

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.