Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:52:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ostavim i kajem se....  (Pročitano 9002 puta)
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S Advance
A imam jeben ponos,ne bih se mogao joj izvinuti nikako

Pre svega vidi sa chime ti je bolje u zivotu, sa tim preteranim ponosom ili sa njom... Ako ti je toliko stalo do tog tvog ponosa, mozda za nju i nema mesta u tvom zivotu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Samsung 111111
ic ne razumem vas romantike
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
heloo,l'm...ggfbvcdskl Smile
uglavnom,ono što te razlikuje od klasičnog skota koji je nekog povrijedio je to što si ti svjestan greške,svojih snažnih osjećanja i želje da ona opet bude dio tvog života. možda si u vezu sa njom stupio kad si bio ranjiv ili pod utiskom prethodne veze,pa je ona ispaštala nečije greške. potrudi se i budi maksimalno iskren..ne do mjere-Svetlana,volim tee,ali iskren i otvoren. pokaži joj da ti znači i valjda uspijete,ako nisi uspio da je povrijediš do mjere da ona nema snage da prevazidje
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
ponos ti ne da se izvinis, cak i kada treba i znas da nisi u pravu i uzasno ti je tesko...ali taj ponos...

to nije imati ponos- to je biti budalast i bezobrazan.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ma ponos je zakon! Zajebi tu i nadju drugu, tj trecu, tj kojugod... Smile
Izvinjavanje je znak slabosti. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Ne kapiram sta ti ponos smeta da priznas da si kriv  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
jaki smo u toliko situacija i pred toliko ljudi. kad nas pitaju kako smo,uglavnom kažemo da smo dobro.
ali tih par ljudi koje volimo i vjerujemo im,uključujući i voljenu osobu...pa to su jedini ljudi pred kojima maska pada,gubi se ponos i tu smo,goli sa svojom istinom. znaju naše slabosti i samo pred njima ne osjećamo nelagodu. oni su naša sigurna luka i sa njima nam je najljepše,najprijatnije..a a kad pogriješimo,njima dugujemo najiskrenije izvinjenje,tu neki  ponos nema šta da traži
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Apple iPhone 4
jaki smo u toliko situacija i pred toliko ljudi. kad nas pitaju kako smo,uglavnom kažemo da smo dobro.
ali tih par ljudi koje volimo i vjerujemo im,uključujući i voljenu osobu...pa to su jedini ljudi pred kojima maska pada,gubi se ponos i tu smo,goli sa svojom istinom. znaju naše slabosti i samo pred njima ne osjećamo nelagodu. oni su naša sigurna luka i sa njima nam je najljepše,najprijatnije..a a kad pogriješimo,njima dugujemo najiskrenije izvinjenje,tu neki  ponos nema šta da traži


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Triput meri, jednom seci.
Posle hebanja nema kajanja.

Ove poslovice nije nas narod za dzaba izrekao.
Ono sto ce ti pomoci, mozda ne u konkretnoj situaciji ali da dalje u zivotu izbore pravis odmerenije i sigurnije, je da ispred sebe stavis razloge za i protiv, da sebi obrazlozis zasto si za nesto a za drugo ne i da tako radis. Tako ces svesno stajati ispred svojih odluka. Ako jednom dodjes u situaciju da razmisljas zasto sam izabrao ''to'' umesto ''onog'', imas svoje razloge i neces se kajati i pogaziti svoju rec/odluku (posto si vec ponosan, to nece biti tesko Smiley )

Konkretan problem je resiv na jedan nacin, kao i svi drugi, slicni. Razgovor sa njom, u njemu otvorenost i iskrenost do kraja, razumevanje i uvazavanje njenog misljenja, mozda da je podsetis na neke lepe trenutke provedene zajedno. I samo razgovor. Cimanje, slanje sms-a, pateticnih mail-ova nece pomoci, ona treba videti iskrenu zelju u tebi. Trebas je ponovo osvojiti Smiley
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 378
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
Hvala vam ljudi na komentarima...Eto sutra trebam da se vidim sa njom i da popricamo,i da ja sam je zvao,rekla je da ce razmisliti,ali ja znam da ce doci 100 %.. Wink ..Ali desava li se vama to kad,kad sam u vezi osoba mi nekako dosadi,vise volim nekako ono muvanje i tako to,to mi je zanimljivije....Ali do sada kada ostavim tu osobu,bude mi svejedno,ovo je prvi put da sam skontao da sam je ustvari zavolio,ali ono bas 24 h na dan mi je u glavi,preokupacija mi je,a to mi se nikad nije desavalo... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:52:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.