Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ostati u braku zbog dece  (Pročitano 5872 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Hmmm... zavisi kako se stvar posmatra... ako je u pitanju dobrobit deteta, onda je mnogo bolji dobar razvod nego los brak, kao sto neko rece. Za dete je najbitnije da odraste u stabilnom okruzenju, sa puno ljubavi. Ako se razvod fino okonca, i ako ne bude "zle krvi" medju roditeljima, to ce situacija za dete biti manje stresna.
A sto se tice samih roditelja... ufff.. nem' pojma. Valjda zavisi od para do para, nema pravila. Zavisi zbog cega je uopste nastala kriza u braku. Neke stvari mogu da se podnesu, ali neke stvari nesumnjivo vode ka razvodu.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
Slazem se u potpunosti sa Vjesticom! Nisam u braku,ali sam puno,puno posmatrala i *proucavala* brakove iz okoline i procitala puno iz te oblasti-NIKO NE OSTAJE U BRAKU ZBOG DECE,vec iz drugih razloga.Istina je da NIKO NEMA SAVRSEN I BAS DOBAR BRAK,samo je pitanje ko bolje glumi i kamuflira pravo stanje.Svi se,pre ili kasnije,razocaraju u brak,jer shvate da to i nije ono sto su mislili da ce biti.Priznali ili ne-kad se ulazi u brak,jos traje zaljubljenost,ljubof i nema pravih problema,ali vremenom...Mislim da se brakovi razlikuju samo po tome da li su NORMALNI,gde se razgovara,svadja,dele zajednicki problemi i racuni,neka licna razmisljanja i nedoumice,zajednicki dogovori oko dece i uskladjivanje u sexu(afiniteti i zelje se menjaju kroz zivot) ili PROPALI BRAKOVI(koji formalno jos traju) gde je tuca i svako drugo zlostavljanje! E,ovim drugim DEFINITIVNO TREBA RAZVOD!!! A,za ove prve-LJUDI-TO JE TO-TO JE BRAK i ako budete imali srece bicete u takvom-to je realnost! Pricali su nam bajke,filovali nas spanskim serijama,pa ocekujemo zivot kao na filmu LJUBAV,CVECE,DRVECE! Spustite se na Zemlju i uzivajte u  pripremama za vencanje:)
P.S.Mogli bi svoje roditelje priupitati kako su se upoznali(to su kod svih interesantni momenti)-moguce da cete biti prijatno iznenadjeni njihovom reakcijom na te uspomene:)
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
nedavno sam jednom mladom bracnom paru ,izmedju gomile pompeznih zelja koje su im drugi uputili, pozeleo jednu stvar, a to je da ne dosade brzo jedno drugom...sve se da nekako srediti dok jos postoji ona zainteresovanost izmedju supruznika koja ih je i spojila ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
...a,problemi pocnu kad jedna strana pocne da razmislja o reciprocitetu ucinjenog-dosta sam se ja trudio-la,nek sad malo druga strana... Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's a state of mind.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
mob
SonyEricsson T230
Pa, sto si se trudio/la ako nije bilo od srca.
IP sačuvana
social share
Stavi pravu stvar na pravo mjesto i cini to cesto.
One hoce isto sto i mi.
Izgubio sam ideale. Posteni nalazac moze slobodno da ih zadrzi. Neka mu je Bog u pomoci.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
stalno se treba truditi,nedozvoliti da monotnija udje u zivot
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
kako god da okrenes deca na kraju ispastaju ili zbog nervoze u losem braku ili zbog razvoda
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Po meni, najgore sto neko moze da uradi je da iskoristi decu za postizanje cilja...ili da sacuva brak preko njih, ili da pokusa da ih stavi na svoju stranu protiv onog drugog.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Bolje je ne ostati u braku zbog dece  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.