Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osnovana Liberalno-demokratska partija - predsednik Čedomir Jovanović  (Pročitano 7839 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Znaci.. za sada dva glasa... bice dovoljno za cenzus Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
Polako.
U kuli 3% za jednu gradjansku stranku koja oponira radikalima i kohabitantima sasvim dovoljno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Jedno su izbori na lokalnom nivou, (gde se glasa za coveka, a ne za stranku, narocito u tako malom mestu) a nesto sasvim drugo republicki... "Ej... planina je to... Ne treba se zaletati!  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Nokia 6680
Alo bre ljudi cemu svadja ja sam mozda malo stariji od vas a vi nadam se pametniji,stim u vezi reci cu da ovo su radili tito ili draza sloba ili vuk a sada kostunica ili djiki pa jos i ceda na kraju,hocu reci nemoj bezveze da radite ono cime su i nasi matorci zavedeni ,sudeci prema izlaganom ovde,svi ste malo a neko malo vise fanaticni,nema nam spasa zar nevidite da je problem u nama samima?p.s.namerno pisem malim slovima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja nisam takvu sliku stekao o ovdasnjim forumasima, bar ne o nama redovnima... Ako hoces da vidis bas fanaticne ljude, mislim da je Serbian Caffe dobar izbor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Onog dana kad prestanem da budem fanaticna po bilo kom pitanju u mom zivotu .. od hrane, preko ljubavi, pa do nekih trecih i nebitnih stvari.. ja znam da cu biti 6 feet under  Smile

Citaj...  Ne volim politicku korektnost.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ni ja! Smiley Stvari treba zvati pravim imenom.

Ali mislim da nismo grupa zatucanih u pravom smislu te reci...

Mozda definises fanaticnost drugacije od mene?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
To za Koštunicu je tačno, lik je poznat po tome da nije izbijao iz surčina i šilerove i da sje u zatvoru posećivao te divne momke duću i Kuma. Poznato je i da se nije odvajao od Legije i da su zajedno išli na književne večeri, šetali pored reke i pevali šlagere. Ako neko može da povede Srbiju napred onda je to Čeda, mirni tihi momak velikog strpljenja, poznat po pravdoljubivosti i po tome da od mafije beži ko đavo od krsta. Hvala bogu da nam se vratio, i on i Beba, čovek za čije vlasti mediji nikada nisu bili slobodniji. A kada se tome pridodaju i pošteni biznismeni kao što su Kole, Krmivoje i Cepter, tek tada kreće nastavak poštene privatizacije po meri građana. Što se tiče dvorske budale ni tu ne moramo da se sekiramo, imaju oni vrhunskog glumca Lečića, doduše samo da prethodno obriše koku sa nosa i eto ti čuda. Samo da mafijaš Koštunjavi sleti i eto nama prosperiteta!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Nokia 6680
Nisam mislio o politickoj korektnosti,ali ajde nema veze a reci cu vam i ovo,gde ste svi bili 91,92,93 pa i 94 mame i tate vas nalozili za slobu a sada ste svi kao demokrate posle 12.marta a pre toga nogom u dupe smo vas terali da izadjete,pazite ne racunam koaliciju zajedno vesna vuk i djiki tu ste bili vecina ali iz foliranja da neidete na nastavu i da najete momke za muvanje da vidite neko lepo parce na ulici itd,a sta?kad dodju izbori onda demokratska stranka ni 100000 glasova to su vam cinjenice ko se nasao ovde njega ce to povrediti to razumem i ocekujem ljutnju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone SE 2020
@marniko

Ma, nisam mislila na fanaticnost u smislu "noz u zubima i krvave oci od mrznje", jednostavno.. mislim da imam pravo da se ne slazem sa necijem misljenjem i da argumentovano objasnim zasto se ne slazem..
Ja to ne dozivljavam kao fanatizam - jednostavno.. sloboda misljenja, sloboda govora..
U svakodnevnim odnosima meni ne smeta necija partijska (ne)pripadnost, ali ako mi se neciji politicki stav ne svidjam, ne libim se da ne kazem zasto mi se ne svidja ako je to tema razgovora...
Ne patim od toga da moram da se sa nekom osobom slazem u 1001 stvari kako bih mogla da vodim iole pristojan razgovor ili da gajim neka pozitivna osecanja prema njemu...Ljudi se razlikuju i to je sasvim OK... Smile

Fight for your rights! Wink
« Poslednja izmena: 14. Nov 2005, 12:38:51 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.