Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osnovac snimao seks sa devojčicom  (Pročitano 31927 puta)
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.55
Meni je generalno bolesno da je dete, pogotovo devojcica od 13 godina seksualno aktivno...Da, ajde, napenalite me da sam konzerva, to je prosto bolesno sve i da smo 200 godina u buducnosti. Sta je sa mozgom, cemu su je roditelji ucili, gde je tu detinjstvo?


Управо тако, велика је кривица родитеља. Како могу да допусте да девојчице иду нафракане полу голе у школу. Кривица државе је још већа, јер она је наметнула да родитељи брину само о голој егзистенцији и како да прехране и школују децу. У моје "време" (нисам баш толико матор) девојчице нису ни смеле да долазе у школу нашминкане и са налакираним ноктима, а камоли са сисама на изволте. Децу сада васпитавају амерички часописи и филмови који просто намећу да је нормално да се са упражњавањем скесуалних односа крене још са 12 -13 година...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Krivica roditelja jeste ali ja makar ne vidim preveliku vezu izmedju oblacenja i cinjenica da deca od 13 godina imaju seks. Upoznao sam devojke koje se oblace kao da su u manastiru a najvece su k.... koje postoje a upoznao sam i devojke koje izbace sise na izvolte a ipak nisu k....

lordvejder, to za casopise i filmove si u pravu jer je i to krivica roditelja
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Tel.Me Your.Number
Auuu ja tek sad dolazim do zaključka da sam posedovao slične snimke... :|

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 225
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Meni je generalno bolesno da je dete, pogotovo devojcica od 13 godina seksualno aktivno...Da, ajde, napenalite me da sam konzerva, to je prosto bolesno sve i da smo 200 godina u buducnosti. Sta je sa mozgom, cemu su je roditelji ucili, gde je tu detinjstvo?


Управо тако, велика је кривица родитеља. Како могу да допусте да девојчице иду нафракане полу голе у школу. Кривица државе је још већа, јер она је наметнула да родитељи брину само о голој егзистенцији и како да прехране и школују децу. У моје "време" (нисам баш толико матор) девојчице нису ни смеле да долазе у школу нашминкане и са налакираним ноктима, а камоли са сисама на изволте. Децу сада васпитавају амерички часописи и филмови који просто намећу да је нормално да се са упражњавањем скесуалних односа крене још са 12 -13 година...

Teško da se može reći da je to bolesno. Naprotiv, normalno je da se tada javlja seksualni nagon, a ako se ne počne javljati, odnosno ako devojčica u toj dobi ne počne da želi da se dopada muškarcima i obratno, onda je reč o poremećaju. Naravno, vaspitanje i uloga društva, odn. da li je to dopustivo, sasvim su odvojena pitanja. Mislim da ne možemo da se opiremo globalnim tokovima, a ovakvi trendovi su prisutni u celom svetu. Pojava jeftinih mobilnih telefona sa kamerama je samo učinila evidentnim nešto što je i ranije postojalo. Mislim, dakle, da moramo da se suočimo sa realnošću da je to prosto ljudska priroda i da se to dešava. Ko deklarativno sumnja u to, neka ne bude licemeran, nego neka se priseti kakve je fantazije on sam imao u toj životnoj dobi i neka samom sebi odgovori šta bi učinio da mu se, u jednom trenutku, ukazala prilika da ima seks sa vrućom devojčicom koju godinama gleda i o njoj fantazira.

Suočavanje sa realnošću, koje sam pomenuo, već mnogima deluje kao izlizana fraza. Međutim, ono se može shvatiti na dva sasvim različita načina: kao mirenje sa postojećim stanjem i prilagođavanje, ili nasuprot tome, kao prihvatanje da postoji problem i rad na iznalaženju rešenja. U konkretnom slučaju, pre svega mislim na ovo drugo. Mislim, dakle, da je u pitanju problem. Ovde imamo ponešto pametno da naučimo i od Amerikanaca; mislim na njihovu maksimu primenljivu čak i u situaciji potpunog poraza: "I do not accept defeat, I deal with it".

Kao i kod svakog problema, dodeljivanje krivice ne pomaže u njegovom rešavanju. Činjenica je da se mnoge vrlo mlade devojke (devojčice) oblače vrlo izazovno kao i da muška populacija na to prirodno reaguje. Problem je još dublji zbog činjenice da se roditelji međusobno razlikuju u shvatanjima, a neretko su ta shvatanja veoma različita: od krajnje konzervativnih do ekstremno liberalnih. Konačno, problem se komplikuje zbog vroma loše materijalne i opšte društvene situacije.

Sada ću i ja rizikovati da me "napenale" ali mislim da rešenje mora biti radikalno. Ukratko, mislim da je neophodna određena vrsta segregacije. Roditelji su, kao što je poznato, odgovorni za postupke svoje maloletne dece. Zato su roditelji, čija su shvatanja konzervativna, dužni da se udruže i, tako organizovani, nastupe prema državi (mislim da bi nastup putem medija bio najefikasniji). Pri tome moraju imati vrlo jasne zahteve. Segregacija koju sam pomenuo, podrazumevala bi uvođenje različitih kodeksa dozvoljenog ponašanja u različite škole, što predstavlja dosta rašireno rešenje u svetu. Roditelji konzervativnih shvatanja bi svoju decu slali po svom izboru (i na svoju odgovornost!) u škole gde su kodeksi strožiji: npr. oblačenje striktno kodifikovano na uniforme koje ne stimulišu seksualni odgovor suprotnog pola; jasno definisano vreme za rad i učenje, sa radnim zadacima u pauzama, što ne ostavlja mnogo prostora za needukativne aktivnosti; druženje u "kontrolisanim" uslovima (ne mislim na kamere već na prisustvo vaspitača); jasno definisane i stroge kazne (do isključenja iz škole) koje bi se dosledno sprovodile u slučajevima kršenja kodeksa itd. Čitav spektar škola bi morao postojati, od onih "najstrožijih" po disciplini do onih umereno liberalnih (gde bi se poštovali samo osnovni, univerzalni zakoni), a roditeljima bi se ostavio izbor u kakvu školu bi slali decu. Segregacija bi se mogla sprovesti čak i u istoj ustanovi, u različitim smenama ili različitim objektima i sl. ali pri tome se mora obezbediti da deca ne dolaze u međusobni kontakt.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.