Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osnov inostranog priliva na devizni racun -( ? )-  (Pročitano 7270 puta)
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Samsung Galaxy S III
Odes u banku, kazes "Dobio sam devizni priliv", ona/on ti kaze "Uredu, odite u tu kancelariju/ salter i potpistie "izjavu"...odes tamo, dobijes papir na kome imas vise opcija po kom osnovu dobijas novac, zaokruzis zeljenju opciju, potpises se i novac ti bude na raspoloaganju u toku dana.

OTP banka ima velike provizije BankaInteza i Rajfajzen banke su user frendly  Smile po tom pitanju.

E ako je tako, da samo zaokruzim i potpisem se, onda nije frka. Samo da ne moram nekome da se pravdam i objasnjavam, da mi postavljaju pitanja i posmatraju polozaj obrva, sirinu zijenica itd Smile

Hvala i tebi mejt.
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
HTC One
Zavisi od banke,u nekoj nema formulara za zaokruzivanje vec sam napises... alito uvek uradi sluzbenica a ti procitas i potpises.

Sustina je da ne postoji nikakva prava provera i dokazivanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Samsung Galaxy S III
Zavisi od banke,u nekoj nema formulara za zaokruzivanje vec sam napises... alito uvek uradi sluzbenica a ti procitas i potpises.

Sustina je da ne postoji nikakva prava provera i dokazivanje.

Hvala na pomoci!
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Ja sam bio posten  Smile pa sam zaokruzio "Racunarstvo i informacione tehnologije" (ili tako nesto ne mogu sad tacno da se setim), pa sad imam par pitanja.

Jel moram ja da placam milionerski porez?

Jel moram da placam bilo kakav porez (na promet, na zaradu, na jebemlistasvenecedaimpadnenapamet  Smile )?

Da promenim banku pa da navedem pomoc-dotacija-rodbina?

Uvek sam navodio da je novac u svrhu pomoci. Nikad nije bilo problema.

Formular ti ne treba, oni zavedu samo to sto im kazes.

Dobro, znaci toliko je jednostavno ? Bez ikakvih dokaza, samo covjeku na saleru odgovorim na pitanje -osnov priliva - "u svrhu pomoci"  ? .. i ovaj vadi keš.

Prvi put radim ovo i ne znam sta me ceka tamo kad odem po bounty.. Da se ne sapletem nesto..  Smile

Odes u banku, kazes "Dobio sam devizni priliv", ona/on ti kaze "Uredu, odite u tu kancelariju/ salter i potpistie "izjavu"...odes tamo, dobijes papir na kome imas vise opcija po kom osnovu dobijas novac, zaokruzis zeljenju opciju, potpises se i novac ti bude na raspoloaganju u toku dana.

OTP banka ima velike provizije BankaInteza i Rajfajzen banke su user frendly  Smile po tom pitanju.



Ja sam broj 7 (Racunarske, informacione usluge) zaokruzivao godinama unazad i do sada nisam imao nikakvih problema ili dodatnih poreza. I to upravo u OTP banci (koja, IMO, nema velike provizije za ovo). Intezu zaobilazim u sto sirem luku od kada su mi unovcili Google cek.

Mislim da je ta izjava za statisticku primenu i nije ni na koji nacin povezano sa poreskom upravom.
"Milionerski" porez se placa tek ako ti vec oporezovana zarada na godisnjem nivou predje 1.4 mil. dinara.

Sve osim poklona je oporezivo i trebalo bi sami da prijavite prihod i platite porez. U suprotnom ste utajili porez Smile
IP sačuvana
social share
Warning: May not be true.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.202
mob
Samsung Galaxy S III
Znaci poklon da zaokruzim 

- Svakog mjeseca zaokruzujem ta sranja ili samo prvi put, za prvu uplatu iz ino na dev ?
« Poslednja izmena: 09. Okt 2011, 19:00:52 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Ja sam bio posten  Smile pa sam zaokruzio "Racunarstvo i informacione tehnologije" (ili tako nesto ne mogu sad tacno da se setim), pa sad imam par pitanja.

Jel moram ja da placam milionerski porez?

Jel moram da placam bilo kakav porez (na promet, na zaradu, na jebemlistasvenecedaimpadnenapamet  Smile )?

Da promenim banku pa da navedem pomoc-dotacija-rodbina?

Uvek sam navodio da je novac u svrhu pomoci. Nikad nije bilo problema.

Formular ti ne treba, oni zavedu samo to sto im kazes.

Dobro, znaci toliko je jednostavno ? Bez ikakvih dokaza, samo covjeku na saleru odgovorim na pitanje -osnov priliva - "u svrhu pomoci"  ? .. i ovaj vadi keš.

Prvi put radim ovo i ne znam sta me ceka tamo kad odem po bounty.. Da se ne sapletem nesto..  Smile

Odes u banku, kazes "Dobio sam devizni priliv", ona/on ti kaze "Uredu, odite u tu kancelariju/ salter i potpistie "izjavu"...odes tamo, dobijes papir na kome imas vise opcija po kom osnovu dobijas novac, zaokruzis zeljenju opciju, potpises se i novac ti bude na raspoloaganju u toku dana.

OTP banka ima velike provizije BankaInteza i Rajfajzen banke su user frendly  Smile po tom pitanju.



Ja sam broj 7 (Racunarske, informacione usluge) zaokruzivao godinama unazad i do sada nisam imao nikakvih problema ili dodatnih poreza. I to upravo u OTP banci (koja, IMO, nema velike provizije za ovo). Intezu zaobilazim u sto sirem luku od kada su mi unovcili Google cek.

Mislim da je ta izjava za statisticku primenu i nije ni na koji nacin povezano sa poreskom upravom.
"Milionerski" porez se placa tek ako ti vec oporezovana zarada na godisnjem nivou predje 1.4 mil. dinara.

Sve osim poklona je oporezivo i trebalo bi sami da prijavite prihod i platite porez. U suprotnom ste utajili porez Smile

Dobre vesti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Znaci poklon da zaokruzim 

- Svakog mjeseca zaokruzujem ta sranja ili samo prvi put, za prvu uplatu iz ino na dev ?

U Intezi ne moras, u OTP moras (sa njima sam imao iskustva, za druge ne znam)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
mob
HTC One
Svaki priliv novca podrazumeva novu izjavu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
symbianNepoznat
Browser
Applewebkit 533.4
mob
SonyEricsson K750 on Linux
pisao sam vec o tome u podforumu web development pa potrazite temu tamo

u sustini mozes da navedes pomoc i nece biti nikakvih problema posto koliko sam shvatio je 300e mesecno sto i nije velika suma

jedina stvar koja za sada teoretski moze da te zabrine je sto se ta sva placanja odnose na tvoje ima i cuvaju se u poreskoj tako da ako nekada neko bude dosao tamo i poceo da sabira 2 i 2 mogu da te tuze za utaju mada sa tako malom sumom ima dugi red pre tebe
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Svaki priliv novca podrazumeva novu izjavu.

Jok...u Intezi samo napises da ces i ubuduce da po tom osnovu dobijas novac i vise ne moras nista da potpisujes. Dodjes na salter i podignes pare bez bilo kakvih pitanja i razgovora. Ben there done that...believe me  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.