Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Kako ocenjujete nastup Srbije na SP?

Glasanje završeno: 31. Jul 2010, 13:03:23

Igrali su na SP i to je najvaznije
13.5%  (7)
Nismo imali srece
19.2%  (10)
Sudije su nas ostetile
7.7%  (4)
Sami smo krivi
36.5%  (19)
Ovo je nasa realnost
23.1%  (12)
Ukupno glasova: 52
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Orlovi dolaze kuci  (Pročitano 27889 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Орлови слећу кући

Фудбалери Србије враћају се у петак око 12.00 часова у Београд. Највероватније ће сви репрезентативци слетети на сурчински аеродром "Никола Тесла".



Иако је било говора да ће поједини фудбалери кренути из Јоханезбурга ка својим европским дестинацијама, највероватније ће сви допутовати у Београд.



Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
'оће бити икакав дочек играчима?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Tel.Me Your.Number
Pantelić: Antić je odlučivao
- Da li bismo prošli da sam igrao od početka? Nikad ne komentarišem odluke trenera. Nisam ovde zbog sebe, već zbog zemlje i naroda koji predstavljam. Antić je čovek koji odlučuje ko će na teren i svako od nas to mora da poštuje. Neki put nije lako, ali treba ostati pribran i pozitivan. Jedino mi je žao što ne idemo dalje, toliko mi je krivo da bih iskočio iz kože.

Vidi majmunčine što se vadi na Antaru Smile

Сморио си више са Пантелићем. Требао је да стави Раћу Петровића па да можеш на миру гледати уакмицу, јел тако ?????????
Otkud ti to da sam smorio? Smile

Raća nije špic igrač... mada nisam siguran ni za ovog drugog Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Sto se mene tice, zasluzili su docek Smile


Evo jos malo o "kobnom" opustanju

Pivo i cigarete - sastavni deo priprema

Ruski portal „Lifesports” objavio je fotografije i snimak srpskih reprezentativaca kako ćaskaju pred meč sa Nemcima uz pivo i cigarete.

Fotografije su snimljene u hotelu u Port Elizabetu, u kojem su se srpski reprezentativci nalazili pred susret sa Nemačkom.

Na fotografijama se vide Danko Lazović, Marko Pantelić i Nenad Milijaš, a njima su društvo pravili Aleksandar Luković i Vladimir Stojković. Oni su navodno  snimljeni su u vreme kada je trebalo da budu u krevetima (oko 23h), prema rasporedu i režimu koji je odredio selektor Radomir Antić. Prema izveštaju „Lifesports” igrači su gledali snimak meča između Meksika i Francuske uz pivo i cigarete.

Srbija je dan kasnije savladala Nemačku, a niko od igrača koji su učestvovali u „incidentu” nije bio starter u jedinoj utakmici koju su reprezentativci Srbije dobili na SP u Južnoj Africi.



Izvor: SvetskoPrvenstvo
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma sami smo krivi. . .  Bili smo isuviše opušteni i samouvereni.  Nismo se borili iskreno i sa željom celu utakmicu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
И ја мислим да би им требали приредити дочек.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64














Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Delević: Bio je penal

Nekadašnji arbitar zamerio urugvajskom sudiji što nije dosudio kazneni udarac u 90. minutu



Urugvajski arbitar Horhe Larionda u 90. minutu nije sankcionisao igranje rukom Tima Kejhila u kaznenom prostoru Australije. Da je pokazao na belu tačku danas bi „orlovi“ možda bili miljenici nacije. Ovako...

- Šta posle svega reći, a da pritom u prvom planu ne bude suđenje? Ali, ako smo priznali da su ruke Kuzmanovića i Vidića bile kobne po naš tim u dva prethodna duela, onda imamo pravo da povisimo ton i konstatujemo da je to isto mogao da uradi i Urugvajac Horhe Larionda. Ovo nije sada traženje alibija za više nego bolan poraz izabranika selektora Antića, već obična konstatacija koja mora da se naglasi. I da nije bilo tog detalja u poslednjim trenucima utakmice, deljenje pravde urugvajskog sudije ne bi imalo posebne komentare, pa ni ocenu –istakao je naš poznati stručnjak Dejan Delević za „Sport“.

On ističe da je „Larionda držao kontrolu igre, dozvoljavao nešto jače startove, ali je, ruku na srce, pravilno procenjivao kod dodele žutih kartona“.

- Tu i tamo, možda je sporan karton koji je Larionda pokazao Lukoviću u prvom poluvremenu, ali je i kod te akcije ispoštovao prednost u igri našeg tima i na taj način, koliko-toliko, pokrio moguću grešku. Nažalost, ostaje gorak utisak i, još jednom ponavljam, činjenica da je i naš tim mogao da dobije odluku, istu onakvu kakvu su u duelu sa “orlovima” imali Gana i Nemačka.



Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Џаба све те вести сада.... ово је довољно...

3. septembra 2010: Farska Ostrva - Srbija
7. septembra 2010: Srbija - Slovenija
8. oktobra 2101: Srbija - Estonija
12. oktobra 2010: Italija - Srbija
25. marta 2011: Srbija - Severna Irska
29. marta 2011: Estonija - Srbija
2. septembra 2011: Severna Irska - Srbija
6. septembra 2011: Srbija - Farska Ostrva
7. oktobra 2011: Srbija - Italija
11. oktobra 2011: Slovenija - Srbija




Jel ovo za Evro?  Smile
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Kolestan, ponavljam ti i opet te opominjem da nema potrebe za takvim pisanjem... ovde se i dalje radi o temi: "Orlovi dolaze kuci".
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.144 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.