Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia 3230  (Pročitano 1170 puta)
26. Mar 2006, 13:03:44
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia 3230
Doslo je vreme da i ja menjam svoju ciglu, pa bih zamolio nekoga ko je vec imao iskustva sa 3230 da baci koji komentar u vezi nje, isplatili se uzeti ? prednosti i mane ? na prvi pogled mi se jako svidila..    Smile

(01. May 2007, 10:49:18)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
Pitaj @djole33, mislim da je on koristio ovaj fon i nije imao nekih preteranih hvalospeva u vezi nj.
Čak je raspravljano o istom i u par starijih tema. Proveri.
Moj savet - ne kupuj 3230!~
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia N95-2 & 5800
imao ga je moj ortak i posle nepunih mesec dana ga je prodao! rekao mi je da mu je baterija ocajna,dumici takodje. kamera tu i tamo. spor je u pi*ku materinu. mislim da ima procesor od 6260(to je valjda onaj na preklop) a ima kameru od 1,2 mpx,mnogo mu je slab procesor za toliku sliku,mp3 reprodukcija je mono,a fm je stereo. svi ga pljuju. moj savet ti je da ga neuzimas!!!
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Apple iPhone
bolje kupi 6630, ona je cak i jeftinija od 3230
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Vapa Cacak
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
LG G2
3230 je najslicniji 7610-6670,po zvuku,procesoru,mogucnostima,a mislim da je 7610 mnogo bolja kupovina jer ima lepsi izgled,vise memorije,bolju bateriju i u konacnom zbiru je jeftiniji jer se za 3230 mora odmah kupiti memoriska kartica.3230 ima radio koji nece biti toliko u funkciji sa baterijom od 760 mah jer je to malo i za obican telefon a kamoli za simbian pun aplikacija i igara.Mp3 mono ne racunam ni da postoji,jer je mono zvuk odavno prevazidjen.Telefon je pravljen za "sire"mase tj.da bude jeftin.Iskreno me cudi da je Nokia napravila korak unazad sa obzirom da je telefon izasao posle Nokie 6630 sa O.S verzije 8.0.To je malo poboljsan 6600 (kamera i radio),i cudi me da se Nokia odlucila za bateriju tako malog kapaciteta,bez ikakvih usteda za bateriju i dodatkom radia.Ukratko,mogucnosti telefona i potrosnja baterije su povecani a kapacitet baterije je smanjen.Posto je telefon pravljen za mlade iznenadjuje cinjenica da nema izmenljive maske.Izgled je gruba kopija sonyericsson-a,symbian v7.0 je na svom zalasku jer se masovno prelazi na v8.0 pa ce se uskoro praviti aplikacije samo za ovu verziju symbiana kao sto je bilo sa v6.0 posle izlaska 6600. 6630 je bolji od 3230 u ama bas svemu sem FM radija. 6630 je bolji cak i u stvarima koje naizgled ima zajednicko sa 3230, kao sto je kamera, a koja recimo na 6630 imam mogucnost podesavanja svetlosti i kontrasta i ima bolji zoom, a i kod animacija se snima sa vise slika u sekundi pa ima neuporedivo manje seckanja nego na 3230. Zatim ima stereo MP3, vecu radnu memoriju i memoriju kartice (duplo), duplo brzi procesor (sve brze radi, narocito kretanje kroz menije, a kucanje SMS, MMS, i e-mailova ide bez kocenja). Na 6630 standardno postoji i gledanje filmova u Full Screenu (preko celog ekrana), ima profil Offline (sve radi a nisi na mrezi, ako zelis da te ne nadju), ima podesavanje bilo kog imena za e-mail (recimo da ti ime koje primi onaj kome saljes bude IME, a ne 123456@063.mobtel.com)... Zatim 6630 ima automatsko osvetljavanje ekrana i tastature u vise nivoa (u zavisnosti od spoljne osvetljenosti) radi shtednje baterije, a 6630 ima i bateriju veceg kapaciteta (900, a ne 760) koja u saradnji sa malopre opisanim i memorijskom karticom koja kod 6630 trosi manje struje, daje duplo duzi rad na telefonu (4 dana sa originalnom baterijom sa hologramom). Kod 3230 morate da instalirate gomilu dodatnih programa kako bi se softverski primakao onome sto 6630 ima u startu (recimo citanje obicnih DOC i XLS fajlova) i pri tome trosite dragoceni memorijski prostor. Zatim, a ne manje bitno, uz 6630 se dobija USB kabl i nema potrebe bacati pare na dodatnu kupovinu (a kabl nije jeftin), i ne treba kupovati neuporedivo sporiji bluetooth koji ume da pravi probleme,...  
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC HD2
bolje kupi 6630, ona je cak i jeftinija od 3230
Bolje?!? PA to mu je "tri put" bolje! Smile
3230 je najslicniji 7610-6670,po zvuku,procesoru,mogucnostima,a mislim da je 7610 mnogo bolja kupovina jer ima lepsi izgled,vise memorije,bolju bateriju i u konacnom zbiru je jeftiniji...
Možda je 7610(245€) "lepši" nekome, ali je ujedno i skuplji čitavih 20-tak i kusur € od 3230(220€) i u ceni identičnog telefona 6670(jedina razlika izmedju 7610 i 6670 je u običnoj masci) ali ništa brži i mnogo bolji od 3230.
Pored toga, i jedan i drugi i treći su "tri puta" bukvalno sporiji od modela 6630 koji je gle čuda svega 210€!!!
Najbolja moguća kupovina Symbian Nokia telefona trenutno je 6630. Eh, sad ako se nekome ne svidja kao ni meni njegov dizajn, to je već nešto drugo.
Bolje odlučiti u korist funkcionalnosti nego dizajna da ne bi došlo do kajanja(sopstveni primer)!
« Poslednja izmena: 26. Mar 2006, 16:15:12 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.