Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 116 117 119
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opsadno stanje Beograda 10. 10. 2010.  (Pročitano 68191 puta)
Poznata licnost


Ne predaj se nikad, osim kad moras!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3385
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia N73 ME
Vekovi prolaze, mi i dalje iste budale! Drzava lagano tone, drustvo je u velikoj krizi, velika vecina stanovnistva se bori za goli zivot, a mi i dalje udaramo jedni na druge, rusimo i palimo sopstvene gradove. Radili smo to i onda kada smo verovali da se borimo za nesto veliko, kao sto je to bilo "cuvenog" 5. oktobra, na kraju se ispostavilo da je to sve bilo uzalud... I sta je ostalo posle svega? Nasilje, neredi, zrtve i veeeeeeelika kolicina mrznje koju vec odavno gajimo jedni prema drugima. Kakvi Hrvati, Albanci i ostali... Mi najpre mrzimo jedni druge, a potom i sve ostale! Otuda i objasnjenje za sve podele koje vladaju u nasem narodu stotinama godina: ili si zut ili si zelen, ili si zvezdas ili si partizanovac, ili si komunista ili si cetnik itd. Vekovima smo trazili razloge i opravdanja, samo da bi gazili jedni druge. Nije problem u ovoj setnji, ma kakva ona bila, veliki je problem taj prst u oko obicnom narodu koji najvise ispasta zbog svega. Politicari su iskljucivi krivci za sve ovo, njihova je ipak bila glavna. I sta cemo dobiti od Zapada za ovo? Povisicu, ali u pohvalama. Inace dobijamo cuske po usima i to ce tako uvek biti... Neka nam Bog bude na pomoci, mada mislim da i on polako od nas dize ruke...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Отаџбински ЗБОР - Млада Србија

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3169
Zastava Novi Beograd... Blokovi...
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung Galaxy Ace Plus
.....To nisu čak ni, kako ih nazivaju, huligani, jer huliganstvo podrazumeva bunt, ideju, .....
Koliko god da sam začuđen njima, toliko me više čude oni koji nalaze opravdanja za iste.
...decko,mislis da se sve ovo danas desilo samo zbog patika?
sta je za tebe bunt?
na koji nacin,da stavis do znanja nekoma,da NE MOZE! da paradira ulicama grada.

Pa ovako:

1. osnuješ neku ekstremno desnu partiju
2. pobediš na izborima sa 50% + jednim glasom

Ali ako sa 100-200 ljudi kreneš da praviš štetu .. ne gine ti robija ili batine.

О којих 100-200 људи причаш не упућена особо!?
Па само крме Дачић је рекао да је било 6000 демонстраната...
Ти си као прво неупућен, а као друго један од оних 200 Smile што је "парадирало" Smile Smile Smile Smile Smile
е мој ти...  Smile Smile Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.36
@spellerberg osim što ja ne verujem u boga, potpuno se slažem sa tobom.
niko od ovih boraca za očuvanje "hrišćanskih vrlina" nema odgovor na moje pitanje http://forum.burek.com/opsadno-stanje-beograda-10-10-2010-t520976.msg8926217.html#msg8926217

 to je dokaz da ili lažu sebe, ili lažu druge ili neko njih laže ili su samo beskrajno glupi ili bekskrajno zli.
« Poslednja izmena: 11. Okt 2010, 02:22:13 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
da ja tebe nesto pitam jeso,kome ti nameces muzicki ukus,otkud ti znas sta neko od ucesnika bilo cega privatno i javno slusa ovo ima direktne to veze ima sa jevrejskim medijima koji propagiraju ovu sund muziku zarad sto veceg profita,mada ti se u muziku razumes ko marica u kriv,tako da nije ni cudo sto slusas i promovise takva sranja
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.36
@sez

to nije odgovor na moje pitanje. to je slobodna ali pogrešna procena mog muzičkog ukusa.
činjenica je da su ovo pesme koje se ne skidaju sa radija i televizije, splavova, kafana, tkz. diskoteka, klubova...
u srbiji peder još samo iz frižidera da izađe fali a nekome smeta šačica ljudi koji šetaju jednom godišnje?

naravno da ne. u pitanju je samo žeđ za nasiljem i svim ostalim ljudskim pobudama koje nemaju veze sa hrišćanstvom. hrišćanstvo je samo reč u srbiji i nikada neće  biti ništa više od toga.
« Poslednja izmena: 11. Okt 2010, 02:32:38 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...ma kakav jesa,bre!
seljacina iz okoline nisa,u selu ga izvalili da se nocu igra sa svojim supkom,pa odlucio da bude jesa?
ne provaljuje seljacine,da ga ljudi ignorisu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung Galaxy IIs
da ja tebe nesto pitam jeso,kome ti nameces muzicki ukus,otkud ti znas sta neko od ucesnika bilo cega privatno i javno slusa ovo ima direktne to veze ima sa jevrejskim medijima koji propagiraju ovu sund muziku zarad sto veceg profita,mada ti se u muziku razumes ko marica u kriv,tako da nije ni cudo sto slusas i promovise takva sranja

Nisam znao da su one televizije iz RS pod kontrolom jevreja  Smile Smile.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
...ma kakav jesa,bre!
seljacina iz okoline nisa,u selu ga izvalili da se nocu igra sa svojim supkom,pa odlucio da bude jesa?
ne provaljuje seljacine,da ga ljudi ignorisu.
Vidim, ignorišete ga sve u 16
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
@sez

to nije odgovor na moje pitanje. to je slobodna ali pogrešna procena mog muzičkog ukusa.
činjenica je da su ovo pesme koje se ne skidaju sa radija i televizije, splavova, kafana, tkz. diskoteka, klubova...
u srbiji peder još samo iz frižidera da izađe fali a nekome smeta šačica ljudi koji šetaju jednom godišnje?

naravno da ne. u pitanju je samo žeđ za nasiljem i svim ostalim ljudskim pobudama koje nemaju veze sa hrišćanstvom. hrišćanstvo je samo reč u srbiji i nikada neće  biti ništa više od toga.

dali ti je jasno odakle potice takva vrsta "muzike" naravno judeo liberalnog zapada

i ko kaze da se to u srbiji slusa,ja recimo nikada nisam cuo za te pesme sve dok ih ti nisi ovde postavio

u vezi hrscanstva i srbije,iskrenih vernika svugde u svetu i skoro svakoj drzavi ima veoma malo 1-2% od cele populacije to jest onih koji se nominalno izjasnjavaju kao vernici,jedino je taj procenat veci u muslimanskim zemljama gde u pojedinim  ide i do 10%,srbija je tu negde u okviru proseka cak bih rekao da je situacija nesto bolja nego u okruzenju
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Ocigledno vise nemate sta reci u vezi teme.

Lock
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 116 117 119
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.