Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:35:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opljačkao trudnicu!  (Pročitano 1595 puta)
11. Sep 2008, 17:32:35
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
OPLJAČKAO TRUDNICU!

Dejan P. (25) udario u stomak Aleksandru R. (27), koja je u šestom mesecu trudnoće, i oteo joj novčanik u Takovskoj ulici u Beogradu. Policajci uz pomoć građana uhvatili lopova, koji je jedva izbegao linč

Mesto napada... Razbojnik opljačkao trudnicu ispred apoteke u Takovskoj ulici 49

Dejan P. (25) iz Pančeva opljačkao je trudnicu Aleksandru R. (27) u centru Beograda! Drski razbojnik sačekao je Aleksandru koja je izlazila iz apoteke u Takovskoj ulici, udario je u stomak i oteo joj novčanik! Posle potere, u kojoj su učestvovali građani i dvojica policajaca, Dejan je uhapšen. Ogorčeni građani i prolaznici pokušali su da linčuju razbojnika koji je napao ženu u šestom mesecu trudnoće!

Drama se odigrala juče oko 10 časova ispred apoteke u Takovskoj ulici 49. Prema priči očevidaca, trudnica je izašla iz apoteke i zastala da stavi novčanik i neke lekove koja je kupila u torbu. U tom trenutku prišao joj je mladić sa rancem na leđima i iznenada je udario pesnicom u stomak.

Podvig policajaca sa Palilule!

Dvojica policajaca iz OUP Palilula koji su juče uhvatili napadača na trudnicu u subotu su sprečila pokušaj samoubistva sa Pančevačkog mosta!

Podsetimo, Dejan P. (40) iz Jajinaca pokušao je u subotu oko 10 časova da skoči sa Pančevačkog mosta. Čovek u vidnom psihičkom rastrojstvu preskočio je zaštitnu ogradu na levoj strani mosta. Policajci su uspeli, posle kraćeg ubeđivanja, da mladića odgovore od samoubistva.

- Nisam mogao da verujem kada sam video da je taj mladić udario ženu koja je u poodmakloj trudnoći! Ona je bila u šoku, počela je da vrišti! Razbojnik joj je oteo novčanik i počeo da beži niz Takovsku ulicu. Video sam da je nekoliko slučajnih prolaznika počelo da juri za njim - kaže jedan od očevidaca.

Ubrzo su se u poteru za lopovom priključila i dvojica policajaca iz OUP Palilula.

- Pljačkaš je bežao nekih 100 metara, ali su ga građani i policajci uhvatili u Takovskoj ulici kod broja 58. Oborili su ga na zemlju, a policajci su mu odmah stavili lisice - ispričao je za Press prolaznik koji se zatekao kod mesta na kojem je razbojnik uhvaćen, i dodao:

- Kada su policajci pozvali patrolu kako bi odveli napadača, građani koji su jurili za njim, ali i svedoci napada na trudnicu, pokušali su da se obračunaju sa njim! Policajci su jedva spasli razbojnika od linča! Da policijska kola nisu ubrzo došla, ko zna šta bi se desilo tom monstrumu koji je zbog novčanika udario trudnicu.

Svedoci napada na trudnu ženu kažu da je pljačkaš zaslužio da bude linčovan!

- Ovo je strašno! Koja druga kazna postoji, osim linča, za tog monstruma?! Ovako, on će odležati neko vreme u zatvoru i ponovo će se naći na slobodi. Žao mi je što sam prošao Takovskom ulicom kada je razbojnik već bio uhapšen - kaže ogorčeno Marko G. (34), službenik iz Beograda.

Kako Press saznaje, u novčaniku trudnice bilo je 100 evra i 600 dinara.

- Aleksandra je u šestom mesecu trudnoće. Ona je išla u apoteku da kupi neke lekove. Napadač je stajao kod apoteke i napao ju je kada je novčanik vraćala u torbu. Ona je pretrpela veliki šok, ali nije povređena - kaže za Press izvor blizak istrazi.

Ovde je uhvaćen... Dejan P. uhapšen u istoj ulici, kod broja 58

Policija je u rancu Dejana P. pronašla nekoliko pari naočara, kačketa, trenerki i majica.

- Dejan je stajao ispred prodavnica, apoteka, pošta ili banaka i otimao novčanike prolaznicima, uglavnom ženama ili starijim ljudima. Onda bi se presvukao i sa drugim naočarima, kačketom i u drugoj trenerci nastavljao da pljačka Beograđane. Uveče bi se vraćao kući u Pančevo - kaže naš sagovornik.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Alcatel 258
e izroda drogiranog... pa za muda ga obesiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
odrati ga grickalicom za nokte  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Strasno....nadam se da nece dobiti 3 meseca ili tako nesto smesno nego adekvatnu kaznu.....pored Dugog Dzoa u celiji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Сви уз Христа-против комуниста !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 728
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Sada jebe sebi majku što ga je rodila u istrazi CZ-a,sude mu robijaši pre zvaničnog suda,a nadam se i da mu stražari redovno daju porciju!
IP sačuvana
social share
I am combatanat, militant, struggler, revolutionist! Who are you?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
HTC Wildfire S
Ako! Ja im vise i ne ustajem u GSP-u, u proseku su mladje od mene...     Smile

 Smile


Odvalice ga ovi u zatvoru, samo da, sto kaze @skyhook, ne dobije neku smeshnu kaznu...  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
stoka... djubre... e,da sam bila tamo, ne bi me zanimala ni policija, ni zatvor, nista. dohvatila bih prvo cime bih mogla da ga isprebijam, i ne bi se ustrucavala da to i uradim... stoka...  a jel trudnica dobro?  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:35:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.