Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opljačkali stan i poljubili dete jer im nije smetalo!  (Pročitano 578 puta)
15. Jan 2009, 01:42:14
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.19
Dvojica nepoznatih razbojnika uz pretnju pištoljem opljačkala su juče oko jedanaest časova stan porodice Đenić na Vizantijskom bulevaru 102. U trenutku pljačke u stanu je bila samo petnaestogodišnja N. Đ., kojoj su razbojnici pretili pištoljem zahtevajući od nje da im preda novac roditelja. Pljačkaši su pronašli i odneli pet hiljada evra, što je bila sva ušteđevina Đenića, a na polasku jedan od njih je poljubio devojčicu u čelo i zahvalio joj što je bila dobra!
N. Đ. je bila sama kod kuće kada su razbojnici, koji su se predstavili kao sudski službenici, pozvonili na vrata.
- Čula sam zvono na vratima i pitala ko je, a neko je odgovorio da dolazi iz suda. Rekla sam mu da sačeka da nađem ključeve, jer sam se tek probudila. Kada sam otvorila vrata, ugledala sam nepoznatog muškarca. Sa strane je iskočio jedan maskirani čovek, stavio mi pištolj na čelo i rekao mi da se ne derem. Stavio mi je ruku na usta i ugurao u dnevnu sobu. Pitao me je gde je soba mojih roditelja i gde je novac. Ja sam im govorila da ne znam gde su pare - priča hrabra petnaestogodišnjakinja, i nastavlja:
- Onda su mi preko usta zalepili selotejp, a lepljivom trakom su mi vezali i ruke. Nameravali su da mi vežu i noge, ali sam se otimala. Vrlo brzo su našli novac u spavaćoj sobi. Pre polaska su me gurnuli u WC i rekli mi da ne izlazim. Međutim, kada su oni izašli, ja sam pošla za njima i otvorila vrata. Jedan od njih tada se okrenuo i rekao mi: „Jesam li rekao da ne izlaziš, mogao bih da te ubijem, a ne volim da ubijam." Zatim me je poljubio u čelo i kazao mi: „Bila si dobra devojčica, a i mi smo".
Napadnuta devojčica je pozvala telefonom oca, a zatim i majku. Prvi joj je u pomoć priskočio stric, koji se zatekao u blizini stana Đenićevih.
- Tata je pozvao telefonom strica, koji je došao za nekoliko minuta. Stigla je i policija, ali su ti ljudi već pobegli - kaže N. Đ.
Majka Slavica Đenić još je u šoku nakon saznanja da su joj ćerku napali razbojnici.
- Ćerka mi je ostala sama kod kuće. Moj dvanaestogodišnji sin je na sportskim pripremama u Lepenskom viru, ja sam bila na poslu, a suprug je otišao do Vojne bolnice da vidi da li mogu da mu prime majku tamo na lečenje. Kada me je ćerka pozvala telefonom i rekla mi šta joj se desilo, jedva sam došla do kuće... Nisam mogla ni da slutim da će mi dete biti napadnuto. Mi smo skromna porodica, nemamo značajnijih prihoda, to nam je bila sva ušteđevina. Stan smo uzeli na kredit, otplaćivaćemo ga još dugo i taj novac nam je puno značio. Ne mogu ni da pretpostavim ko bi mogao da nas opljačka - kaže za Press Slavica Đenić.
Ona ističe da je srećna što joj je ćerka nepovređena.
- Decu smo dobili kasno i ona su nam najvrednija. Nastojimo da im pružimo sve što možemo. Ćerka je izuzetno dobro dete, sjajan učenik. Srećna sam što nema nikakvih povreda. Jedino su joj prilikom trzanja skinuli minđušicu sa uha - kaže Slavica Đenić.
Uviđaj je izvršio istražni sudija Okružnog suda u Nišu. Policija se povodom ovog slučaja još nije oglasila.


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.