Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Nova super zvezda na podrucju od Vardara do Triglava i od Djerdapa do Jadrana je:
Adnan Babajić - Pobednik
4.3%  (23)
Ana Bebić
16.9%  (91)
Aleksandar Belov
13.2%  (71)
Antonija Besednić
0.9%  (5)
Andrea Harapin
0.2%  (1)
Đorđe Gogov
3.9%  (21)
Danijel Pavlović
8.8%  (47)
Igor Cukrov
2.8%  (15)
Ivana Nikodijević
2%  (11)
Jasmina Midžić
1.7%  (9)
Milica Majstorović
13%  (70)
Nikola Paunović
2.8%  (15)
Nina Petkovic
4.7%  (25)
Nikola Sarić
9.7%  (52)
Sonja Bakić
6.1%  (33)
Vukašin Brajić
7.8%  (42)
Mika Kostic
0.6%  (3)
Kristijan Jovanov
0.6%  (3)
Ukupno glasova: 537
Idi dole
Stranice:
1 ... 341 342 344 345 ... 349
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Operacija trijumf“ - Novi reality show  (Pročitano 161977 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Adnan nikako nije zasluzio da pobedi...

Slazem se. Neko je rekao da nikada ne pobedjuje najbolji, to se dogodilo i ovoga puta.

Jedna stvar mi je veoma zasmetala, a to je sto ucesnici nisu ostali u kuci i za nas Bozic, pa da se sprema svecani rucak i povodom tog praznika. Nikada se mi necemo dozvati pameti, ali nikada. Volela bih da se slicna "manifestacija" odrzi ili u HR ili BiH... cisto da vidimo kakav bi tretman imali predstavnici iz Srbije, pa i navijaci. Da se razumemo, nemam nista protiv naroda ex republika SFRJ, imam dosta prijatelja i iz Hrvatske i iz BiH, o SLO da i ne govorim... itd... itd... vaspitana sam da je covek covek dok se ne pokaze suprotno, ali definitivno ne mogu da zazmurim na vidno skracenu himnu i sve ostalo sto sebi (ne)dozvoljavamo.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson v 600i
Citat
I kako je frajla sa siskama to podnela Smile
fenomenalno Smile Da nije te frajle ovaj show bi bio totalno ne zanimljiv tj ne bi imali kome da se smejemo i koga da mrzimo/volimo. A moje dugogodisnje iskustvo na ovom forumu mi kaze da si ti anea samo "pljuvač" i nista vise  Smile
@WhiteGoa lepo receno poptisujem tvoju izjavu i svaku napisanu rec
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
@ doc.dr : aj sad smirela ok ?????? ovo za aneu  Smile jasno ? ako mozes da tvrdis da je Anea samo pljuvac i nista vise, onda nemas blage veze i nikakvo iskustvo... tako da , molim te nemoj da vredjas moje kolege (ni druge clanove foruma, posebno kolege), a pogotovo zenski deo Burek Tima...

samo sam jos hteo da kazem da je Vukasin opet odlicno odpevao More Than Words...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1148
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Zanimljiva tema  Smile

Vidim odmah se pocne o nacionalizmu  Smile

Sto se tice pobjednika slazem se sa vecinom da je bilo boljih Smile
Ja licno sam navijao za Milicu  Smile mada sam ocekivao pobjedu Sonje...
IP sačuvana
social share
Jedna anegdota koja to ilustrira je da je Husein-kapetanov navodni odgovor na pitanje da li se boji rata sa Osmanlijskim carstvom bio Boga se bojim malo, odgovorio je, Sultana nimalo, a Vezira - ko dorata svoga.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Ko gubi ima pravo da se ljuti...  Smile

Ima i druga verzija, ali.. to cemo nekog drugog dana... Smiley

Ili sto bi meni juce rekao LaserXP... sto niste glasali...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
samo da dodam, zaboravio sam ...

pesma od Ane Bebic (koja ce biti na kompilaciji) je super, ok, harizmaticna... od Milice  Smiley 1 Smiley 1 Smile Smile ... i ona mi deluje kao rava... a bilo mi zao kad je izlazila...


OT: Ko gubi, ima pravo da se šali!
Utorak, 6. januar 2009. 01:20    

Osmesi su na licima izbačenih studenata, kojima se već predviđaju blistave karijere. Aleksandar otkriva za MONDO da li zaista ne zna ko su The Beatles?

Prvi izbačeni finalista, Kragujevčanin Danijel, zadovoljan je boravkom na Akademiji.

"Drago mi je što se nisam folirao! Srećan sam što sam stigao do finala, osećam se čudno", rekao je on po izbacivanju.

Danijel nije računao na pobedu, ali je u svom maniru istakao da "uvek najviše uspeju oni koji ne pobede".

"Pre ulaska na Akademiju, razmišljao sam da odustanem od svega", otkrio je on.

Iako je važio za prznicu, Danijel insistira da se nije svađao, već je samo bio iskren.

"Nisam nikoga ogovarao, već sam lepo govorio - što na umu, to na drumu. Mi nismo došli ovde da se družimo, već da gradimo karijeru. Nisam dozvoljavao da me iko iznervira ili povredi", rekao je vidno raspoloženi Danijel, koji je ipak odbio da prokomentariše "incident", kada jedini nije ispratio izbačenog studenta Nikolu Paunovića.

Na "prozivke" studenata zbog plakanja za mamom, kao i optužbe da je pod protekcijom zbog polusestre Marije Šerifović, Danijel je bio kratak.

"Ne stidim se ničega, nisam gutao knedle i grizao se za jezik. Što se tiče Jasmine, ne bih komentarisao to biće". Izbačene studentkinje Jasmina i Mika, inače, jedine se nisu pojavile na poslednjoj Gala večeri.

Nezvanični favorit žirija novinarima je poručio da se nada da će "lepo sarađivati i u narednih 50 godina" njegove karijere.




Jedina Crnogorka na Akademiji OT Nina izašla je iz šoua sa velikim osmehom na licu.

"Ne bih se bunila da sam pobedila, ali sretna sam", rekla je Nina novinarima, zamolivši ih da joj ne slikaju desni profil zbog herpesa na usni.

To što su devojke ispadale jedna za drugom, prema mišljenju Nine, nije bila neka taktika žirija, a najbolje se na Akademiji slagala sa Makedoncem Aleksandrom, delom i zbog toga što joj je dobar deo rodbine iz te zemlje.

Nina ima dečka, ali to nije Vojislav Kaluđerović, kako su mediji pretpostavljali. "On je moj jako dobar prijatelj, jedan od najboljih, ali to je sve. Imam dečka ali ne bih da otkrivam njegov identitet".

Na Akademiji je bila dobra sa svim studentima. "Nisam osoba koja zaključuje na prvu. Tako je bilo u početku. Bila sam fleksibilna sve vreme, i sebe sam iznenadila, s obzirom na to da sam Ovan u horoskopu", rekla je Nina.

Prvi nastup sa Željkom Joksimovićem pamtiće dok je živa. Ne zato što je bio dobar, naprotiv. "Verujte mi, i ja sanjam taj nastup. Falševi su se dogodili, jer sam tvdroglava i nisam slušala savete profesora Mirka Vukomanovića".

Favorit publike od početka rijaliti šou Aleksandar Belov treći je izbačeni finalista na poslednjoj Gala večeri. Veseo, nasmejan i nimalo stidljiv, (očekivao je obećani striptiz od Nikoline) podelio je svoju radost što je predstavljao svoju zemlju na najbolji mogući način.

"Kako se osećam, znaću tek za koji dan. Ono što je bitno jeste da sam za ova tri meseca želeo da se pokažem u najboljem svetu. Nadao sam se pobedi kao i svi, ali to nije najbitnije", rekao je Aleksandar I rekao šta misli o "večitom" poređenju sa Tošetom Proeskim.

"On je jedan jedini, ali ja sam došao na Akademiju da postanem Aleksandar Belov".

Aleksandar je student koji je nastupao sa brojnim zvezdama ("pevao sam sa svojim idolima"), ali ipak otkriva da je i pored svetskih zvezda, najbolje Gala veče bilo sa njegovom "radošću" Karolinom, ali i prelepom Eminom Jahović.

Što se tiče njegovog odnosa sa Ninom, Aleksandar je bio iznenađujuće "iskren" – "Ja imam osam, devet žena! Kako koju pogledam ona tako ispadne! Ima tu i šminkerki, stilista, ali i jedna prava…koja, to čuvam za sebe!"

Za Adnanovu iznenadnu prednost večiti favorit je rekao:

"Toliko sam želeo da moji prijatelji otkriju kako je lepo imati publiku iza sebe i biti favorit, tako da mi je drago što je jedan moj kolega osetio isto što i ja sve ovo vreme"

Na pitanje da li je istina da ne zna ko su The Beatles, Aleksandar je za MONDO rekao: "Ovo je šou! Ja moram da budem zabavan, i nekad ja tako volim da se pravim... Ne bi bilo interesantno da sve znam".

Nikada se ni sa kim nije posvađao jer je "casual relax". "Ne može čovek da me iznervira!". Karijeru će nastaviti, nada se, a "Emotion" obećava, u pop fazonu, a publika će ga, nadamo se, kao i ostale studente videti u izboru za Eurosong

Poslednji izbačeni finalista nije krio pohvale na tuđ, ali ni na svoj račun!

"Nisam želeo da očekujem pobedu, da se ne bih razočarao! Ipak, kada sam ostao sam sa Adnanom, bila mi je 'frka'. Ako je Adnan pobedio, to je sigurno bilo zasluženo", rekao je Vukašin.

On je priznao da je okršaj između njega i pobednika bio "sevdah protiv rokenrola", ali je dodao da prvi put kada je čuo Adnana kako peva, znao je da će proći dobro u takmičenju.

Sebi je u prošloj godini poželeo da postane poznat, a šta bi voleo u 2009?

"Nisam postavio konkretan cilj. Želeo sam da ljudi znaju moje ime. Voleo bih da mi karijera napreduje, rokenrol je za mene. Ako ću snimiti album, voleo bih da bude slađi rok".

Iako se na Akademiji nije proveo kao "bos po trnju", ne bi ponovo prošao kroz iskustvo zvano Operacija trijumf.

"Ako bih gledao pojedinačno svaki dan, bilo je odvratno. Ukupno, bilo je sjajno"!

Ni Vukašina nisu zaobišle svađe sa Danijelom, koje je ocenio kao "napade besnila" Kragujevčanina.

"Ipak, ne mogu dugo da ostanem ljut. Sam sam sebe nervirao".

"Šuškalo" se i o rok bendu koji bi činili Vukašin, Sajko, Nikola Paunović i Đorđe, ali poslednji finalista nije oduševljen tom idejom.

"Samo Sajko i ja sviramo, to ne bi bio bend, već četiri pevača na gomili. Izgledali bismo kao Kelly Family"!

Vukašinu je, naravno, prijalo kada je ostao među odabranim polufinalistima kao jedan od favorita.

"To samo pokazuje da ljudi prepoznaju i cene ono što radim", "skroman" je on.





Adnan: Istetoviraću "OT" na nozi!
Utorak, 6. januar 2009. 01:41    

Pobednik prvog serijala Operacije trijumf otkriva sa kime bi snimio duet, i kako će izgledati njegova nova tetovaža!

Još uvek se nisu smirili urlici publike, kada je zbunjeni Adnan Babajić izašao pred novinare okupljene na Košutnjaku. Međutim, u maniru prave (buduće) zvezde, "trijumfalni" Adnan brzo je povratio samopouzdanje!

Tokom poslednjih nedelju dana, kada je na Akademiji ostalo šestoro favorita, ukupno je pristiglo 1.105.119 SMS glasova publike, a najviše njih baš za simpatičnog Bosanca, koji ne krije da naginje narodnjačkom zvuku.

"Ja sam dete iz Bosne, tamo je folk popularan. Međutim, odmalena slušam pop muziku, i drago mi je da sam uspeo u njoj", rekao je Adnan.

Pred njim je snimanje albuma za "Melody music" pri "Emotionu", kao i potpisivanje ugovora sa kućom "Universal".

"Trenutno sam u šoku! Nisam očekivao pobedu. Od sinoć nam je bilo najteže. Što se tiče internacionalne karijere, moraću da upišem kurs engleskog jezika", rekao je mladi pevač, koji se silno namučio sa učenjem teksta pesme "Viva Las Vegas" Elvisa Prislija. Tada je hteo i da odustane...

"Moraću da se odužim voditelju Maci, koji me je odvratio od izlaska sa Akademije. Sigurno bih napustio OT, da nije bilo njega", prisetio se Adnan večeri tokom koje ga je Maca "elegantno" vratio na Akademiju rečima "magarče, šta to radiš"!

Adnan je u početku važio za jednog od najromantičnijih studenata. Najpre se zagledao u Anu Bebić, pa u igračicu Slađu...

"Ana mi se svidela, ali sada smo prijatelji. Nije ona ni prva, ni poslednja devojka koja me je odbila (smeh)! Čuo sam da na nekom snimku izgleda kao da se Slađa i ja ljubimo, ali do toga nije došlo. 'Ajde, neka bude da jeste"!

Iako je imao devojku u Živinicama, raskinuo je sa njom mesec i po dana pred ulazak na Akademiju.

"Šta će mi devojka, da mora svakog ponedeljka da putuje u Beograd, i onda da skače na mene iz publike! Zeznut je ovaj muzički život..."!

Bilo je i konflikata sa ostalim studentima (Adnan baš, BAŠ ne voli kada ga ljudi prekidaju dok govori)?

"Danijelu sam rekao da ću mu razbiti nos! Evo, mogu to ovom statuom da uradim", našalio se Adnan.

"Jesam malo više popio te večeri, ali bio sam tačan. Ipak, mi smo kolege, ićićemo i na turneju, moramo da budemo u korektnim odnosima".

Adnanove dalje planove odrediće ugovor sa izdavačkom kućom, ali naćiće vremena i za svoje želje i snove.

"Najviše bih voleo da snimim duet sa Dinom Merlinom, ili Željkom Joksimovićem. Voleo bih da sarađujem i sa Anom Bebić".

"Elvis iz Živinica" već ima nekoliko tetovaža, ali najnoviju će možda posvetiti upravo ovom realiti takmičenju, koje mu je promenilo život.

"U četvrtak idem da uradim novu tetovažu, taj crtež bi mogao da bude simbol Operacije Trijumf"!

Ali, pre četvrtka, čeka ga i spektakularan doček u rodnom mestu u blizini Tuzle.

"Po mene će doći limuzina od deset metara, a čuo sam da moji pregovaraju i o helikopteru", otkrio je najpoznatiji stanovnik Živinica.



Izvor: MTS-Mondo

limuzina od 10 metara... parfemi od 7 soma eura... daj bre koja je to seljacina.. izvinite...
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 10:01:17 od Paralelni_Svet »
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 312
Zastava srbija
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung galaxys I9000
Ako bih nekada pisao udzbenik "Poznavanje prirode i idrustva" Adnan bih stavio kao tipicnog bosanca u "fazonu" ili sto bi ljudi rekli primer za udzbenike.Blago teleci pogled u stranu sa malo otvorenim ustima,frizura obavezno neka neka smekerska bez obzira sto je glava kao bubanj za loto, nije siguran sta je i u kom trnutku IN pa daj sve da stavimo:mindjusu, tetovazu, bradicu i tu nema greske.Prvi sam u selu(zivinicama).Verovatno ga je dusa bolela sto mu nisu dali da obuce Nik Sloter kosulju i ljubicasto odelo, i tu bi bio kraj.Ona njegova recenica "Joj jedva cekam da se vratim u Zivinice" bi dobila pun smisao.
Na recima najjaci:"Ja bi rizikovao sve ovo celu operaciu kada bi me neko iznervirao onako bas iznervirao ja bi ga roknuo pa sta bude".A ni jednog trenutka nije ni pokusao nekom da se suprostavi a kamoli da ga rokne.
Ali sve to ide u rok sluzbe.I kao sto injegova majka  u jednom telefonskom razgovoru rece: "Nemo Ado ,zbog Zivinica, Zbog Bosne"
IP sačuvana
social share
Tiho spustala se letnja noc na Cer, na tu gordu planinu.Cak i divlja zver gubila je smer  zbog cudnog straha da ce smetat cetama sto krecu se bez daha.Drini, Savi svuda gde je plac tamo hita britki srpski mac.Samo laki bat, niko nikog zvat te noci nece dok se vojska proplancima i brdima krece.Sve do mraka preko obronaka, svakog srce mori svakom vatra u grudima gori da se odmah bori.U toj zemlji gunja i opanka, gde su zore vecno crvene, nikad boj ne spi.A kad zito zri tada bez prestsnka svud se cuje pesma tanka, pesma od uranka
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
samo da dodam, zaboravio sam ...

pesma od Ane Bebic (koja ce biti na kompilaciji) je super, ok, harizmaticna... od Milice  Smiley 1 Smiley 1 Smile Smile ... i ona mi deluje kao rava... a bilo mi zao kad je izlazila...



Meni je zao sto Bebicka nije pobedila ili bar usla u finale... cini mi se da je to bila najbolja osoba na akademiji...
Sa srpske strane, to je def. Nikola Saric... donzuan sa kucnim vaspitanjem.. retko se srece... Smiley
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 10:06:06 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Tel.Me Your.Number
Svaka čast Sonji, Nini, Ani, Igoru i Aleksandru i onoj devojci što je bila na kratko u OT a svira klavir i komponuje, zaboravila sam joj ime... ostali su tu bili samo maskote i to će biti i nadalje a daaaleeekooo su od dobrih pevača.
Ivana


Od sledeće godite tj. već ove bi trebalo da traže kandidate koji jbt znaju engleski a ne da nam brukaju sHoW Smile

znači prvo pitanje:

Da li govorite engleski?
Da

Proceed Smile Smile

http://forum.burek.com/index.php?topic=410094.new;topicseen#new

Nemoj zatvarat' Smile
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 10:04:46 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
E ovako, posto je Operacija Trijumf zavrsena, sve je receno, neke stvari su i dalje ostale misterija. Pobedio je ko je pobedio, nekima drag, nekima ne. Neko je imao drugog favorita.. Za ove 343 strane bilo je i svadja i smejanja i prepirki.. Nije mala stvar da se ovoliko prica o nekom Adnanu ili Vukasinu ili Danijeli..

No, posto je sve zavrseno, prva Operacija Trijumf je kod nas izazvala i bunt, i zadovoljstvo i vrisku klinki (i po nekog klinca, tu je Danijela Smile), ova tema ide pod jedan mali muzicki katanac.

Do sledece Operacije i nove generacije, pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 341 342 344 345 ... 349
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.